ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti Kursų studijos - Architektūros studijos - in Stellenbosch Pietų Afrikoje - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Architektūra leidžia jums sukurti pastatai, tvartai ir parkų. Magistrantūros architektūros ne tik išmokyti jus, kaip planuoti struktūrą, bet ir architektūros istoriją, ir kaip pastatai pasikeitė laikui bėgant.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Stellenbosch Miestas buvo įkurtas Simon van der Stela, kuris apsodintas daug ąžuolų, taigi, ji taip pat vadinama Oaks miesto. Jis įsikūręs Vakarų Gerosios Vilties kyšulio provincijos Pietų Afrikoje. Ji turi daugiau kaip 50.000 gyventojų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Architektūros studijos - in Stellenbosch Pietų Afrikoje - 2019

1 Rezultatai Architektūros studijos, Stellenbosch Filter

Trumpas kursas: subalansuoti miestai

Sustainability Institute
Universiteto miestelis Dieninės 6 dienų Rugpjūtis 2019 Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch

Šis kursas suteikia išsamią apžvalgą apie įspūdingą pasaulio transformaciją, nes ji peržengia slenkstį, kai pirmą kartą žmonijos istorijoje tampa daugumos miestų pasauliu. Modulis atspindi pasaulinę urbanizacijos diferencinę dinamiką, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei pietų daliai. Tai rodo, kad tokie dideli žmogaus judėjimo pokyčiai, ekonominis vystymasis ir pastatytos aplinkos plėtra kelia didelį nerimą dėl tvarumo.