ACADEMICCOURSES

Palyginti 4 kursus - Aplinkosaugos vadyba

Imantis kursą aplinkos apsaugos valdymo, studentai išmoks laikytis reglamentų, susijusių su atliekų, vandens, tarša ir oro kokybę. Užbaigimas kursinių gali padėti studentams tapti kvalifikuotoms administravimo, mokslo ir teisės aktų.

Jums gali būti įdomu, kas yra aplinkosaugos vadybos kursas? Tai kursinių rengia studentus tapti prižiūrėtojais dėl aplinkosaugos problemas. Aplinkos vadovai tampa pakankamai žinių ir įsitikinti, ar darbdaviai laikosi vyriausybės reglamentų, susijusių su aplinka. Tie, kurie baigti studijų programą gali rasti darbą, statybos, energetikos, kosmoso ar komunalinių paslaugų sektoriuose. Temos, kad yra įtraukti į mokymo programas įtraukti valymo, gamtinių išteklių, taršos prevencija, sveikatos ir saugos, vyriausybės ir pramonės reguliavimo sistemas, laboratorinių tyrimų paslaugas, atliekų tvarkymą, o pavojingų atliekų šalinimo.Tapimas susipažinę su šiomis temomis leidžia asmenims, siekiant geriau aptarnauti savo darbdavius ​​ir išlaikyti žemę saugus, taip pat.

Atsižvelgiant kursą tvarkant aplinką suteikia mokslininkams mokslinę ir administracinę patirtį. Kursinių leidžia asmenims suprasti valdžios reglamentus ir kaip taisyklės taikomos įvairioms pramonės šakoms. Įgytos žinios kursinių suteikia darbo ieškančių konkurencinį pranašumą, kai ieško darbo pozicijas ir akcijos.

Kiekvienos klasės kaina gali skirtis priklausomai nuo universiteto, kuri siūlo ją, ar ji 's internetu arba on-campus, ir apie tyrimo metu ilgį. Būtų protinga kreiptis į mokyklą jūs 're domina lankyti konkrečias studijų kursus.

Įgyti žinių aplinkos apsaugos vadybos kaip dalis studijų programą gali sukelti pozicijas privataus ir viešojo sektorių įvairovė.Pavyzdžiui, mokiniai gali ieškoti darbo, kaip konsultantų, projektuotojų, aktyvistų, tvarumo pareigūnų, vadovų, inžinierių ir mokslininkų. Asmenys, kurie jau dirba vienoje iš šių sričių gali būti suteikta galimybė pakilti karjeros laiptais dėl padidėjusios jų žinias apie aplinką, esančių pagal įstatymo raidę, kalbant apie reikalavimų laikymąsi, ir administracijai.

Jei norite taikyti imtis aplinkosaugos vadybos kursą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

4 Rezultatai Aplinkosaugos vadyba Filter

„Bushfires“: reagavimo, pagalbos ir atsparumo kursai - Niukaslio universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
3 savaitės
Anglų
Internetinės

Sužinokite apie pasaulio pirmaujančių protų pasiruošimo, reagavimo į stichines nelaimes ir atsigavimo po jų strategijas.

Skaityti daugiau

Universiteto pažymėjimas aplinkos inžinerijos valdymo

University of Technology Sydney
Kursai
Vas. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis kursas nagrinėja bendrąsias aspektus aplinkos tvarkymo, susijusių su praktikuojančių specialistų inžinerijos mokslo, planavimo, architektūros, teisės, geodeziniai, sveikat ...

Skaityti daugiau

Ekologinis ūkininkavimas

Instituto Politécnico de Viseu
Kursai
Spal. 2021
Anglų
Portugalų
Universiteto miestelis

Programuoti, organizuoti, valdyti ir savarankiškai arba komandoje vykdyti ūkio veiklą ekologinės gamybos režimu (MPB) ekologiškų produktų gamybos ir perdirbimo metodus, įskait ...

Skaityti daugiau

2 lygio apdovanojimas infekcijų prevencijos ir kontrolės srityje

Riverside College Halton
Kursai
Rgp. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetinės

Baigę šį kursą, besimokantieji galės geriau suprasti, kaip užkirsti kelią infekcijos plitimui darbo vietoje ir tai kontroliuoti, o tai yra labai svarbu bet kokiam verslui, kur ...

Skaityti daugiau