$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Aplinkosaugos studijos

Atlikę vidurinę mokyklą, daugelis studentų eiti stoti į kursus, supažindinti juos su tam tikros srities studijų. Žinoma, gali tarnauti kaip slenksčiu į pradinio lygio karjeros ar dar aukštąjį išsilavinimą. Kas yra aplinkos sveikatos Žinoma? Kursai šios disciplinos paprastai sutelkti dėmesį supažindinti studentus su tarp aplinkos mokslo ir pasaulinės sveikatos sankirtoje. Nor… Skaityti daugiau

Atlikę vidurinę mokyklą, daugelis studentų eiti stoti į kursus, supažindinti juos su tam tikros srities studijų. Žinoma, gali tarnauti kaip slenksčiu į pradinio lygio karjeros ar dar aukštąjį išsilavinimą.

Kas yra aplinkos sveikatos Žinoma? Kursai šios disciplinos paprastai sutelkti dėmesį supažindinti studentus su tarp aplinkos mokslo ir pasaulinės sveikatos sankirtoje. Nors kiekviena programa gali turėti specifinį sub-drausmės proto, dauguma kursų šviesti studentus už išteklių išsaugojimo, maisto pramonei ir pasaulio sveikatos tendencijas teorijos, kaip antai pandemijos. Studentai dažnai suteikiama galimybė pasirinkti mokslinių tyrimų temas, per šioje srityje ir atlikti tyrimus ir duomenų rinkimo vietoje.

Įtraukiant į aplinkosaugos sveikatai, žinoma, yra ypač naudinga šių dienų, dabar, kad bendrovės visame pasaulyje siekia taupyti išteklius ir sumažinti savo anglies pėdsaką.Atsižvelgiant šį kursą gali padėti pradėti studentus palei sprendžiant šiuos reikalavimus keliu, ir gali padaryti juos labai prašoma po kaip profesionalai.

Susisiekite su atskirų mokyklų tiesiogiai per priėmimo biuro sužinoti apie kurso 's mokslą ir kitų išlaidų. Kai kurios programos apima lankomumo ir registracijos mokesčius.

Studentams, kurie yra tikri, jų konkrečios karjeros, žinoma, gali būti puiki vieta pradėti galandimo vieną 's įgūdžius ir nustatyti vieną ' s profesinius interesus. Absolventai yra aplinkosaugos sveikatai žinoma turite tvirtą pagrindą žinių ir patirties, kad galėtų būti panaudota per profesinių sričių. Galimos karjeros studentams, kurie įrašyti į šiuos kursus apimti ir pozicijas, kaip aplinkos konsultantų, propagavimo kampanijos vadovų ir aplinkos inžinierių. Kai kurie iš šių karjeros reikės aukštąjį išsilavinimą baigus kurso programą.

Aplinkos sveikata vis auganti lauke, kuris yra nuolat reikia ryškių ir varo absolventų. Jei tai skamba kaip karjeros, kad jums tinka, apsvarstyti pradedant taikyti su žinoma šiandien procesą. Ieškokite mūsų paieškai pritaikytą duomenų bazę rasti programą, kuri jus domina. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
The Institute of Cancer Research
South Kensington, Jungtinė Karalystė

Šis kursas suteikia teorinį pagrindą ir mokymą, reikalingą neužplombuotų ir užplombuotų radioaktyviųjų medžiagų tvarkymui ligoninėse.

Šis kursas suteikia teorinį pagrindą ir mokymą, reikalingą neužplombuotų ir užplombuotų radioaktyviųjų medžiagų tvarkymui ligoninėse. -
Kursai
Anglų
Universiteto miestelis