Filter
Kursai
Kanada Quebec Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Kursų studijos - Animacija - jungtinėse Amerikos Quebec Kanadoje - 2019/2020

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Animacijos studijos apima menines technologijas, tokias kaip piešimas, dizaino principai ir modeliavimas, taip pat dabartinės kompiuterių vaizdavimo ir judesio technologijos. Studentai gali naudoti animacinį laipsnį siekdami karjeros vaizdo žaidimų dizaino, televizijos, filmų ir kitų animacinių žanrų.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Animacija - jungtinėse Amerikos Quebec Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Animacija, Quebec

Inter-Dec College

Sukurkite istorijas, simbolius, futuristinius peizažus ir specialius efektus tiesiai iš savo vaizduotės! ... [+]

PAGRINDINIŲ PASAULIŲ KŪRIMAS SU 3D ANIMACIJA

Mūsų 3D animacijos programoje studentai išmoks, kaip atlikti specialius efektus filmų, televizijos, vaizdo žaidimų ir daugelyje kitų sričių transliavimo ir multimedijos srityse.

Praktikuodami pažangiausią programinę įrangą, pvz., „Maya“, „Vray“, „Premiere“, „ZBrush“, „Photoshop“ ir „Nuke“, jie bus pasirengę prisijungti prie pramonės, kad išnaudotų visą savo įgūdžių ir praktinės patirties, įgytos mokymosi metu, potencialą. .

Su stipriais portfeliais mūsų absolventai gali tikėtis 3D animatoriaus, 3D menininko, simbolių ar aplinkos menininko ir specialiųjų efektų specialisto karjeros, kad būtų galima paminėti keletą.... [-]

Kanada Montreal
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba