Filter
Kursai
Kanada Quebec Montreal Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursus - Animacija - jungtinėse Amerikos Montreal Kanadoje - 2019/2020

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Animacinė programa puikiai tinka studentams, kurie džiaugiasi vizualiųjų menų karjera. Ši studijų sritis yra pusiausvyra tarp tradicinių meno disciplinų, pavyzdžiui, piešimo ir modeliavimo, ir kompiuterinių technologijų, susijusių su naujausiais animacijos įgūdžiais įvairiuose žiniasklaidos priemonėse.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Su įvairiais mokslo laipsnį suteikusių institucijų, Monrealis tarp Šiaurės Amerikoje, kuri turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo centrų miestuose. Kai kurie iš žinomų šalies žmonių perėjo per miestą pagrindu įstaigoms jų diplomų ir studijų pažymėjimai.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Animacija - jungtinėse Amerikos Montreal Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Animacija, Montreal

Laipsniai
Vieta
Kanada
Quebec
Montreal
Studijų tipas
Tempas
Inter-Dec College

Sukurkite istorijas, simbolius, futuristinius peizažus ir specialius efektus tiesiai iš savo vaizduotės! ... [+]

PAGRINDINIŲ PASAULIŲ KŪRIMAS SU 3D ANIMACIJA

Mūsų 3D animacijos programoje studentai išmoks, kaip atlikti specialius efektus filmų, televizijos, vaizdo žaidimų ir daugelyje kitų sričių transliavimo ir multimedijos srityse.

Praktikuodami pažangiausią programinę įrangą, pvz., „Maya“, „Vray“, „Premiere“, „ZBrush“, „Photoshop“ ir „Nuke“, jie bus pasirengę prisijungti prie pramonės, kad išnaudotų visą savo įgūdžių ir praktinės patirties, įgytos mokymosi metu, potencialą. .

Su stipriais portfeliais mūsų absolventai gali tikėtis 3D animatoriaus, 3D menininko, simbolių ar aplinkos menininko ir specialiųjų efektų specialisto karjeros, kad būtų galima paminėti keletą.... [-]

Kanada Montreal
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba