ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti Kursų studijos - Animacija - jungtinėse Amerikos Kelowna Kanadoje - 2019/2020

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Animacijos studijos apima menines technologijas, tokias kaip piešimas, dizaino principai ir modeliavimas, taip pat dabartinės kompiuterių vaizdavimo ir judesio technologijos. Studentai gali naudoti animacinį laipsnį siekdami karjeros vaizdo žaidimų dizaino, televizijos, filmų ir kitų animacinių žanrų.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Šis miestas turi vienus iš geriausių objektų šalyje. Dauguma mokyklų turi naujovišką požiūrį į švietimą tokiu būdu pabrėžiant stipriai studentų sėkmė. Kai kurie iš pagrindinių mokymosi įstaigose yra Okanagano kolegija, Sprott Shaw koledžą ir daugelis kitų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Animacija - jungtinėse Amerikos Kelowna Kanadoje - 2019/2020

1 Rezultatai Animacija, Kelowna Filter

2D animacijos diplomas

Centre for Arts and Technology
Universiteto miestelis Dieninės 15 mėnesiai Rugsėjis 2019 Kanada Kelowna

Ar esate animacinis fanatas? Žmogaus veidas, kuris nekenčia, pabudęs mokyklos žadintuvui, bet visada gali iššokti iš lovos šeštadienio ryto karikatūras? Ar "užsiėmimai" klasėje reiškia nuolatinį doodlingą ir dienos svajones apie tolimus fantazijos pasaulius ir spalvingus personažus? Jei taip, 2D animacija