ACADEMICCOURSES

Ieškoti Kursų studijos - Anglų kalba - jungtinėse Amerikos Melburnas Australijoje - 2020/2021

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Anglų kalbos kursai yra skirti studentams, kurie siekia patobulinti šios kalbos žinias, kurios yra tokios reikalingos šiandienos profesiniame bei akademiniame pasaulyje. Kalbos kursai yra kuriami taip, kad juos pasirinkę studentai galėtų įgyti komunikacijos įgūdžių, kurie jiems galėtų padėti mokytis bei dirbti tarptautiniu mastu.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Anglų kalba - jungtinėse Amerikos Melburnas Australijoje - 2020/2021

2 Rezultatai Anglų kalba, Melburnas Filter

Anglų kalba akademiniais tikslais 1

FOCUS LEARNING
Kursai
<
10 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų kursas puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti Australijos universitetuose, vykdant bakalauro ar magistro studijas.

Skaityti daugiau

Bendra anglų kalba

FOCUS LEARNING
Kursai
<
2&nbsp;-&nbsp;52 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Įvairių anglų kalbos mokinių ir akademinių studijų studentams.

Skaityti daugiau