ACADEMICCOURSES

Ieškoti kursų - Anglų kalba užsieniečiams - Centrinėje Amerikoje ir Karibuose - 2020/2021

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

ESL (English as a Second Language) - tai anglų kalbos studijų programos, kurias kasmet renkasi daugybė šią kalba išmokti norinčių žmonių. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami kursai, kurie yra skirti lavinti anglų kalbos tarimo, skaitymo, rašymo bei klausymo gebėjimams. Be to, ESL studentai taip pat paprastai yra supažindinami ir su anglakalbių valstybių istorijos bei kultūros subtilybėmis.

Karibų jūra yra Atlanto vandenyne, esančio Vakarų pusrutulyje tropikų jūros. Ji ribojasi su Meksikos ir Centrinės Amerikos į vakarus ir pietvakarius, kurį Didieji Antilai šiaurę, į rytus Mažosios Antilų ir pietuose Pietų Amerikoje.

Peržiūrėti visus kursus - Anglų kalba užsieniečiams - Centrinėje Amerikoje ir Karibuose - 2020/2021

2 Rezultatai Anglų kalba užsieniečiams, Centrinė Amerika ir Karibai Filter

Anglų kaip antrosios kalbos kursas

Xavier University School of Medicine
Kursai
<
Dieninės
<
24 savaitės
Universiteto miestelis

Anglų, kaip antrosios kalbos, pradedantiesiems ir tarpinių. Skatinant į vieną iš daugelio sričių medicinos tyrime.

Skaityti daugiau

Žinoma: atostogos esl

University College Of The Caribbean
Kursai
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;3 savaitės
Universiteto miestelis

Šie trumpi 2 ir 3 savaitę intensyvūs kursai yra skirtos pagerinti studento gebėjimą naudotis anglų realiose situacijose.

Skaityti daugiau