ACADEMICCOURSES

Palyginti kursus - Anglų kalba užsieniečiams Aruboje - 2020/2021

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

ESL (angl. English as a Second Language) - tai studijos, kurias dažnai renkasi anglų kalbą geriau įvaldyti norintys žmonės. Tad šių studijų metu studentai lavina savo anglų kalbos skaitymo, kalbėjimo, klausymo bei rašymo gebėjimus.

Aukštoji Aruba numato kelis kursus. Studentai su Havo (Senior bendrasis vidurinis ugdymas), MBO diplomas (vidutinio lygio appluied švietimo, orientuoto į profesinį mokymą), ar net VWO (Žemutinė metų) gali pasirinkti tęsti savo aukštąjį išsilavinimą. Universitetas Aruba siūlo studijų kursus, pavyzdžiui, bakalauro, magistro ir net daktaro kursus, kurie svyruoja nuo trukmę nuo 2 iki 4 metų.

Geriausi kursai - Anglų kalba užsieniečiams Aruboje - 2020/2021

1 Rezultatai Anglų kalba užsieniečiams, Aruba Filter

Anglų kaip antrosios kalbos kursas

Xavier University School of Medicine
Kursai
<
Dieninės
<
24 savaitės
Universiteto miestelis

Anglų, kaip antrosios kalbos, pradedantiesiems ir tarpinių. Skatinant į vieną iš daugelio sričių medicinos tyrime.

Skaityti daugiau