ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Andorra La Vella Andora 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Andora, gali būti puiki vieta studijuoti užsienyje. Įsikūręs tarp Prancūzijos ir Ispanijos, jungtinių mokymo programų tarp šalių taip pat egzistuoja. Katalonų, Ispanų, Portugalų, Prancūzų, ir taip pat tai puiki vieta kalbų studentams.

Šis gražus miestas yra Andoros aukštojo mokslo guolis širdis proto ji 's vienintelio universiteto šalies namų. Žinomas kaip universiteto Andora, institutas teikia pirmos laipsnių įvairiuose kursuose.

Ieškoti kursų in Andorra La Vella Andoroje 2019

Rezultatai Filter

Aviacijos kursų siuntėjas

Andorra Aviation Academy
Universiteto miestelis 2 mėnesiai Susisiekti su mokykla Andora Andorra la Vella

Orlaivių dispečeris yra licencijuotas orlaivis, kurį sertifikuoja Civilinės aviacijos administracija. Jis / ji yra bendrai atsakinga kapitono už skrydžio saugą ir veiklos kontrolę vadovaudamasi jo nurodymu.

Fast Track ATPL (18 mėnesių)

Andorra Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Andora Andorra la Vella

Ši programa yra sukurta taip, kad atitiktų Europos orlaivio skrydžio įgulos pozicijos reikalavimus ir dirbtų kaip JAV registruoto orlaivio pilotas.