ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Tirana Albanija 2019

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Albanija švietimo sistema yra suskirstyta į keturis etapus, kurių universitetinis išsilavinimas yra aukščiausio lygio. Tai aukštasis mokslas leido visiems gimtoji ir užsienio studentams pasirinkti karjerą, priklausomai nuo jų pageidavimus ir galimybes.Įstaigos, teikiančios aukštąjį Albanijos visuomenėje užtikrina, kad nėra informacijos stoglangis visiems studentams, besidomintiems šalies istorija, tradicijomis, kultūra ir aktualijų

Turistai paprastai rasti Tirana įdomi ir žavinga miestą, su gyva naktinio gyvenimo. Anglų kalba greitai įgyja garo kaip antrosios kalbos, Tirana su jaunimu, tačiau daug vyresnio amžiaus gyventojai taip pat kalbėti itališkai.

Ieškoti kursų in Tirana Albanijoje 2019

Rezultatai Filter

Intensyvus anglų PROGRAMA

Canadian Institute of Technology
Universiteto miestelis Dieninės 1 semestras Rugsėjis 2019 Albanija Tirana

Iš Intensyvus anglų kalbos programa (IELP) tikslas yra parengti studentus skaityti, rašyti, kalbėti ir klausytis anglų kalba, kad būtų sėkmingai savo universitetų kursus. Programos metu studentai susipažįsta su mokslo ir kalbos veikloje paprastai būna universitetinių studijų pakopoje. Veikla apima peržiūrėti ir aptarti pavyzdžius paskaitas, klausymo ir užrašų darymas, akademinio rašymo, skaitymo akademinių tekstų, kritinio mąstymo, dalyvaujantis diskusijose ir seminaruose, taip pat gerinant bibliotekos ir mokslinių tyrimų įgūdžių.