ACADEMICCOURSES

Ieškoti kursų - Akademinė anglų kalba - Okeanijoje - 2020/2021

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Kai studentas nekalba angliškai sumaniai, tai gali būti kliūtis siekiant užbaigti aukštesnįjį išsilavinimą. Akademinis anglų programa suteikia šiuos studentams galimybę plėtoti ir gerinti įgūdžius skaitymo, rašymo, klausymo, kad ir kalbėti angliškai.

Okeanija taip pat žinomas kaip Oceânica yra regionas sutelktas ties atogrąžų Ramiojo vandenyno. [4] Nuomonės apie tai, kas yra Okeanija svyruoja nuo trijų subregione Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos [5], o apskritai, visas salų regiono salų tarp Azijos ir Pietų Amerikoje, įskaitant Australiją ir Malajų salyne.

Peržiūrėti visus kursus - Akademinė anglų kalba - Okeanijoje - 2020/2021

3 Rezultatai Akademinė anglų kalba, Okeanija Filter

Anglų kalbos programos

Queensland University of Technology
Kursai
Sau. 2021
<
Dieninės
<
5&nbsp;-&nbsp;45 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Siūlome anglų kalbos programas, kurios padės jums tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kad padėtų jums patenkinti pasirinkto kurso reikalavimus.

Skaityti daugiau

Anglų kalba akademiniais tikslais 1

FOCUS LEARNING
Kursai
<
10 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų kursas puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti Australijos universitetuose, vykdant bakalauro ar magistro studijas.

Skaityti daugiau

Žinoma: Cambridge FCE ir CAE

Impact English College
Kursai
Sau. 2021
<
Dieninės
<
10&nbsp;-&nbsp;12 savaitės
Universiteto miestelis

FCE ir CAE yra Kembridžo universiteto anglų egzamino rengimo kursų studentams, kurie nori naudoti kasdien anglų aukštesniojo lygio.

Skaityti daugiau