ACADEMICCOURSES

Palyginti kursus - Akademinė anglų kalba Australijoje - 2020/2021

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Užtikrinti ne gimtoji anglų garsiakalbiai turi kalbinių įgūdžių, kurių reikia mokytis kolegijoje lygio studentai gali baigti akademinę anglų programą. Šios programos leidžia išsamų tyrimą kalbos padėti studentams tobulinti savo bendravimo įgūdžius.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Geriausi kursai - Akademinė anglų kalba Australijoje - 2020/2021

3 Rezultatai Akademinė anglų kalba, Australija Filter

Anglų kalbos programos

Queensland University of Technology
Kursai
Sau. 2021
<
Dieninės
<
5&nbsp;-&nbsp;45 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Siūlome anglų kalbos programas, kurios padės jums tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kad padėtų jums patenkinti pasirinkto kurso reikalavimus.

Skaityti daugiau

Anglų kalba akademiniais tikslais 1

FOCUS LEARNING
Kursai
<
10 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų kursas puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti Australijos universitetuose, vykdant bakalauro ar magistro studijas.

Skaityti daugiau

Žinoma: Cambridge FCE ir CAE

Impact English College
Kursai
Sau. 2021
<
Dieninės
<
10&nbsp;-&nbsp;12 savaitės
Universiteto miestelis

FCE ir CAE yra Kembridžo universiteto anglų egzamino rengimo kursų studentams, kurie nori naudoti kasdien anglų aukštesniojo lygio.

Skaityti daugiau