ACADEMICCOURSES

Palyginti kursus - Akademinė anglų kalba Airijoje - 2020/2021

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Ne gimtoji kalba yra anglų, gali kovoti su klasių kolegijoje lygio, dėl kalbos barjero. Akademinė anglų programos yra skirtos padėti gerinti ir remtis šių mokinių anglų kalbos, kad jie sugeba sėkmingai kolegijoje kursus.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Geriausi kursai - Akademinė anglų kalba Airijoje - 2020/2021

2 Rezultatai Akademinė anglų kalba, Airijos sala Filter

Cambridge egzaminus

Atlantic S.E.A.L
Kursai
<
12 savaitės
Universiteto miestelis

Kiekvienais metais apie 1,5 milijono žmonių imtis Kembridžas egzaminus anglų kalba kitakalbiams. Tuo Atlanto SEAL siūlome 12 savaitę Kembridžo egzamino rengimo kursus.

Skaityti daugiau

Anglų akademinių / Bendra tikslais 4 savaites - 25 savaičių trukmės

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway
Kursai
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4&nbsp;-&nbsp;25 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Iš EAP / EGP tikslas bus sukurti mokinių pasitikėjimą ir copetence į naudojant anglų akademinėje aplinkoje bakalauro ir magistrantūros studijų arba savo asmeninius pasiekimus. ...

Skaityti daugiau