ACADEMICCOURSES.LT

Geriausi kursai in Mayo Airijos sala 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Mayo yra vienas iš gražiausių grafystėse. Ši vieta yra ne tik garsėja turistinių vietų, tačiau ji taip pat žinomas dėl geros gyventojų tarptautinių studentų. Ši vieta turi gerą IT, Kompiuterija ir technologijos susijusias švietimo institucijas, pavyzdžiui, Galway-Mayo technologijos instituto (GMIT).

Ieškoti kursų in Mayo Airijoje 2019

Rezultatai Filter

ACCA profesinis lygis

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Universiteto miestelis Dieninės 9 mėnesiai Susisiekti su mokykla Airijos sala Galway Westport + 1 daugiau

GMIT siūlo apskaitos programomis technikas lygio diapazoną iki antrosios pakopos lygmenyje, o dabar siūlo jums galimybę užbaigti ACCA (Association ...