Filter
Kursai
Airijos sala Westport Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai in Mayo Airijos sala 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Mayo yra vienas iš gražiausių grafystėse. Ši vieta yra ne tik garsėja turistinių vietų, tačiau ji taip pat žinomas dėl geros gyventojų tarptautinių studentų. Ši vieta turi gerą IT, Kompiuterija ir technologijos susijusias švietimo institucijas, pavyzdžiui, Galway-Mayo technologijos instituto (GMIT).

Ieškoti kursų in Mayo Airijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)

GMIT siūlo apskaitos programomis technikas lygio diapazoną iki antrosios pakopos lygmenyje, o dabar siūlo jums galimybę užbaigti ACCA (Association ... ... [+]

ACCA Profesionalus lygis

GMIT Golvėjus apgyvendinimu

GMIT siūlo apskaitos programomis technikas lygio diapazoną iki antrosios pakopos lygmenyje, o dabar siūlo jums galimybę užbaigti ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) finalo čia GMIT. ACCA yra pripažinta kaip didžiausia ir sparčiausiai auganti pasaulio profesionalaus apskaitos kūno 571,000 studentams ir 170 šalių. ACCA Airija turi daugiau nei 20.000 studentų ir narius. Verslo mokykla GMIT turi ilgą tradiciją teikti aukštos kokybės apskaitos absolventų nuo 1973. Mūsų pasiaukojanti dėstytojai yra orientuota į studentų plėtros ir progresavimą. Mūsų dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos profesionalūs buhalteriai, kurių gerokai paskaitas patirtį, kurie supranta profesinių studijų reikalavimus, kaip jie veikia kaip egzaminuotojai, dėstytojams, žymenų ir moderatoriai profesinės apskaitos Bodi.... [-]

Airijos sala Galway Westport
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba