Filter
Kursai
Airijos sala Carlow Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Carlow Airijos sala 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Carlow Airijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

English Language Ireland

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursuose jūs daug kalbate! Klasės puikiai tinka studentams ir specialistams. Kiekvieną savaitę turite 20 valandų, kad susitelktumėte į savo por ... [+]

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursuose jūs daug kalbate! Klasės puikiai tinka studentams ir specialistams. Kiekvieną savaitę turite 15 valandų, kad sutelktumėte dėmesį į savo poreikius. Patobulinkite savo lygį, susirenka naujus tarptautinius draugus ir mėgaukitės nemokamais užkandžiais ryte. Mūsų mažos grupės garantuoja asmeninį dėmesį visiems mūsų besimokantiems. Taigi atvykau ir praktikuoti savo anglų kalbą Carlow, nuostabiame Airijos miestelyje Airijos Senovės Rytuose.

KAS galėtumėte laukti?

Kursai orientuoti į sklandumą, žodyną ir grupinį darbą 15 valandų mokymas kiekvieną savaitę Pradėkite kurso bet kuriuo norima diena! Nemokamas belaidis internetas + savarankiškos studijos Nemokama kurso medžiaga Nuolatinė parama ir jūsų mokytojų atsiliepimai Draugišką ir naudingą pagalbą gyvenant Airijoje Part Time ... [-]
Airijos sala Carlow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 25 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba