ACADEMICCOURSES

Ieškoti kursų - Administravimo studijos - Pietų Amerikoje - 2020/2021

Yra šimtai nacionaliniu mastu pripažintų profesinių kvalifikacijų ir mokymo kursus iš pirmaujančių pasaulio švietimo teikėjams. Kurso tikslai ir uždaviniai turėtų būti mokymo metodų ir studento interesų.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Iš Pietų Amerikos tautų pasiūlyti galingą patirtį turtingas atskirti architektūros stilius maisto ruošimui, keramikos, ir šokiai. Su praeitį įmerkta tautosakoje, studijuojantis Pietų Amerikoje leis jums mėgautis kultūra, kurios vyravo amžiaus.

Peržiūrėti visus kursus - Administravimo studijos - Pietų Amerikoje - 2020/2021

2 Rezultatai Administravimo studijos, Pietų Amerika Filter

Technologija logistikoje

Uniminuto
Kursai
<
Dieninės
<
6 semestrai
Ispanų
Universiteto miestelis

Universiteto "Minuto de Dios" logistikos technologijos programa siekia suformuoti neatskiriamą socialinę atsakomybę turinčius specialistus, pasirengusi taktiškai ir operatyvia ...

Skaityti daugiau

Magistrantūroje Start-Up

Mente Argentina
Kursai
Vas. 2021
<
Dieninės
<
6&nbsp;-&nbsp;12 mėnesiai
Ispanų
Universiteto miestelis

Per pastaruosius kelerius metus, ypač, nes Argentinos valiutos devalvavimo, daugiau užsienio studentų, dalyvaujantys Argentinos universitetuose atlikti savo magistro ir Magist ...

Skaityti daugiau