Kursų programos

Įvairiausi pasaulio universitetai studentams siūlo skirtingų tipų kursus, tai, pavyzdžiui, gali būti internetiniai, intensyvūs ar vasaros kursai. Kursus studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra kursų programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - juos renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti geresnį darbą. Studentai gali rinktis iš įvairiausių kursų. Vieni iš jų, pavyzdžiui, yra kosmetologijos, inžinerijos, maisto ir gėrimų, teisės ir valdymo, biologijos ar mados srityse. Didelis kursų programų pasirinkimas iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių kursų sąrašą.

Naujai pridėti kursai

North Central College

Intensyvus anglų kalbos kursas akademiniais tikslais

Lapkritis 9, 2018
Intensyvaus anglų kalbos programa veikia visą parą. Jis teikia studentams, kurie nori intensyviai mokytis anglų (20 valandų per savaitę) ir nori tobulinti anglų kalbos įgūdžius akademiniais ar profesiniais tikslais.

Milano Fashion Institute

Mados kursų paleidimas

Lapkritis 8, 2018
Kursas skirtas inovacijoms, kūrybiškumui ir verslumui, kartu su studentais per visą proceso etapą, siekiant sukurti kūrybingą ir novatorišką mados industriją pradėtą ​​veiklą nuo idėjos sukūrimo iki mokslinių tyrimų iki projekto tobulinimo. nuo verslo plano iki prekės ženklo kūrimo ir komunikacijos, nuo rizikos kapitalo finansavimo įgijimo iki strategini… [+]o augimo apibrėžimo laikui bėgant. [-]

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Semestro programa architektūroje

Lapkritis 8, 2018
Mūsų motyvacija kurti šiuos kursus yra tai, kad mes norime įkvėpti studentams naują žinių formą per sensory patirtį, vadinamą "kosmoso dizaino patirtimi". Kaip mes tai darome? Mes pradedame nuo priėmimo etapų, žinodami vietos istoriją (kiekvieną savaitę naują svetainę), kur mes atrandame ir suprantame faktus, kurie pakeitė istorijos eigą ir davė mums n… [+]aują kosmoso sampratą. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Iš kokių skirtingų kursų tipų galiu rinktis?

Sveiki atvykę į tinklapį, kuriame rasite visą informaciją apie trumpuosius, internetinius, nuotolinio mokymo ar verslo kursus. Tam tikro tipo kursus žmonės paprastai renkasi tam, kad juos pabaigę galėtų stoti į jų norimą universitetą ar gauti reikalingą sertifikatą. Kai kurie darbdaviai savo darbuotojus taip pat dažnai siunčia į tam tikrus kvalifikacijos kėlimo kursus. Nesvarbu kokiu tikslu ieškote kursų, galbūt norite greičiau įgyti magistro diplomą, siekiate paaukštinimo darbe, ar tiesiog norite sužinoti daugiau apie jus dominantį dalyką, šiame puslapyje rasite jums tinkamiausius kursus.


Trumpieji kursai

Daugybė žmonių renkasi vienus iš trumpųjų kursų. Trumpųjų kursų studentai įgyja žinių ir įgūdžių apie dizainą, pedagogiką, kompiuteriją, inžineriją, psichologiją ir daugybę kitų disciplinų. Priklausomai nuo konkrečių trumpųjų kursų, jie gali trukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Pavyzdžiui, kompiuterinėmis technologijomis besidomintys studentai gali rinktis trumpuosius kursus ar sertifikato studijų programą.

Trumpieji kursai tinka ir jau profesinės patirties įgijusiems specialistams, kurie per kelias savaites nori pasikelti kvalifikaciją tam tikru konkrečiu klausimu, pvz., informacinių technologijų, švietimo ar kitose srityse.


Internetiniai kursai

Internetiniai kursai buvo sukiurti užsiėmusiems verslininkams, kurie nori pasikelti kvalifikaciją, tačiau negali stoti į tradicines studijas dėl didelio užimtumo darbe. Internetiniai kursai studentams leidžia mokytis jiems tinkamu tempu ir grafiku. Kai kurių kursų studentai jiems reikiamą sertifikatą gali gauti itin greitai. Kai kurie iš internetinių kursų apima labai specifinę sritį, tuo tarpu kiti - gali būti kiek platesni. Kai kurios įmonės savo darbuotojus ragina išlaikyti vienokius ar kitokius kursus ir taip pasikelti kvalifikaciją. Šiame puslapyje rasite daugybę internetinių kursų, tad savo paieškas pradėkite jau šiandien.


Nuotolinio mokymo kursai

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir tikslų galite stoti į trumpuosius ar ilgesnius kursus, kurie paprastai yra platesni. Pradėkite nuo vienų kursų, kitus kursus galėsite pasirinkti, kai tam turėsite galimybių. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos siūlo verslo, teisės psichologijos, technologijų ir kitų sričių kursus.

Populiarių kursų kategorijos


1. Psichologijos kursai

Psichologija
- tai mokslas, tiriantis žmogaus mąstymo ir elgsenos subtilybes, motyvacijos teorijas, vaiko vystymosi eigą ir pan. Šios studijos studentus paruošia psichologo, konsultanto, socialinio darbuotojo, žmogaus elgsenos tyrėjo ir kitiems su psichologija susijusiems darbams. Kartu su nuolat augančiu poreikiu suprasti, kas motyvuoja žmones elgtis vienaip ar kitaip ir tirti žmogaus elgseną, auga ir kvalifikuotų psichologų poreikis. Psichologų reikia net ir tokiose srityse kaip sportas, šou verslas ar reklama.

Psichologijos kursus pasirinkę studentai gilinasi į tokius dalykus kaip žmogaus elgsenos motyvacijos, žmogaus vystymosi teorijos, eksperimentinė psichologija ir t.t. Vieni iš psichologijos kursų studentams suteikia svarų šios srities žinių pagrindą, kurį studentai gali panaudoti praktikoje arba tęsdami studijas.


2. Teisės kursai

Skirtingi teisės kursai studentus paruošia tolimesnėms tarptautinės ar vietinės teisės studijoms arba parengia juos karjeros teisės srityje pradžiai. Įvairūs universitetai, su kuriais bendradarbiaujame, siūlo teisės komunikacijos ar kitų svarbių teisės sričių kursus. Teisinis darbas paprastai yra gerai apmokamas. Teisės konsultantai, advokatai ar jų padėjėjai, teisėjai ir kiti teisės srityje dirbantys žmonės yra itin vertinami daugelyje pasaulio šalių. Taigi jeigu domitės teise, tačiau nežinote kokia šios disciplinos atšaka jums tinka labiausiai, pradėkite nuo teisės kursų.


3.Verslo kursai

Įvairiausi darbdaviai neretai savo darbuotojus siunčia į tam tikrus kursus, nes kokybiški verslo kursai sėkmingai motyvuoja darbuotojus bei suteikia jiems papildomų kvalifikacijų. Šiuos kursus pasirinkę žmonės nagrinėja būdus, kaip pasiekti geresnius įmonės rezultatus bei kaip, be abejo, gauti didesnį pelną. Tokio tipo kursai žmonėms siūlo galimybę nagrinėti verslo subtilybes kartu su kitais darbuotojais. Verslo kursai - tai įmonės plėtros plano dalis, nes jų metu darbuotojai įgyja papildomų kvalifikacijų ir taip tobulėja savo pasirinktoje verslo srityje.

Privalumai

Yra daugybė svarių priežasčių, kodėl verta rinktis tam tikrus kursus. Verslo kursai ne tik jau dirbantiems profesionalams suteikia galimybę grįžti į mokyklos suolą ir atnaujinti savo žinias, bet ir leidžia verslui augti.

Be to, itin užsiėmę žmonės, tokius kursus paprastai gali derinti prie savo užimto tvarkaraščio. Verslo kursų pagalba galite įgyti aukštojo mokslo diplomą, sertifikatą ar tiesiog pagilinti jus dominančios verslo srities žinias.

Internetiniai verslo kursai žmonėms iš įvairiausių pasaulio šalių bei įmonių leidžia rinktis skirtingus verslo kursus ir taip sau tinkamiausiu tempu siekti užsibrėžtų tikslų.


Trukmės ir kainos skirtumai

Šiame puslapyje galėsite rinktis iš daugybės universitetų, kolegijų, verslo mokyklų ir kitų aukštųjų. Peržvelkite, ką siūlo skirtingos aukštosios mokyklos ir palyginkite įvairių studijų kainas. Čia rasite jums tinkamiausią studijų programą, kuri atitiks ne tik jūsų poreikius, bet ir jūsų biudžetą.

Nesvarbu ar ieškote trumpųjų konkretaus dalyko kursų, ar laikydami įvairius kursus siekiate įgyti išsilavinimą, pasaulio universitetai jums turi ką pasiūlyti. Čia rasite kursų tokiose disciplinose kaip verslas, komunikacija, apskaita, rinkodara, teisė, konsultavimas, viešbučių vadyba, fotografija, menai ir t.t.