Oficialus aprašymas

Fotografijos Kryptis kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su fotografijos skyrius. Valandos yra numatyta maždaug 950, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metus - Set fotografija

Fotografijos teorija, mašina iš lizdo į skaitmeninio kino, lęšiai, žibintai, tuo Filmica struktūrą, procedūrų ir saugos rinkinys, taip pat techniniai žingsniai paveikslėlio susiję su sudėties ir įrėminimas tyrime yra centrai pirmojo metų kursą. Jie sukurti ne į konkrečių metų srityse kinematografiją kaip visumos įvesti antras metų programos pabaigoje.

II metai - Kryptis Fotografijos

Antraisiais metais mes gauname daugiau į pažangias technologijas ir sudėtingų profesionalių kambarių detales, studijuoja Steadicam, Elettricismi ir Macchinismi išsivystė, pagrindai gydyti postprodukcijos kino ir formatai internete ir seriality TV, per daugiau "auteur" fotografija. Fotografijos analizė naudojant stilių ir žanrų majoras istorijos Kinas, iš scenos sudėtingumo plėtra ir išvaizdą bei nuotaiką knygos kūrimas patikslinkite stilių ir asmenybę studentas.

būtinos sąlygos

 • dauguma
 • Aukštosios mokyklos diplomą arba lygiavertį
 • leidimas gyventi (užsienio studentams)
 • Žinios italų - Puikus
 • Kinas / televizijos Kultūra - Aukštos
 • Požiūris į technologinių priemonių naudojimą - Geras
 • Anglų kalbos žinios - Pagrindinis
 • Gebėjimas dirbti komandoje - Geras

Darbo galimybės

Galimybėms įsidarbinti, susiję su šia žinoma, yra:

 • Direktorius fotografija,
 • Pagalba operatorius,
 • Operatoriaus asistentas,
 • Koncentruoti kamščiatraukis,
 • koloristiniai,
 • DIT / Duomenų vadybininkas,
 • elektrikas,
 • staklininkas,
 • Vaizdo nuoma ir.

pRODUKTO

Akademinio kurso krypties studentų, nebent atskirties kai kurių už visus nebuvimo ar drausminių priežasčių studentams, susitiks kurso pabaigoje turėti portfelį 4/6 metines audiovizualinius produktus per darbuotojų mėnesinės grąžtai sukurtus.

Šie produktai apima, be kita ko, vykdymą, seka lygį, kovoti, muzikos vaizdo, komedija ir mokslinės fantastikos apie žalią ekraną.

Sage studija baigti metus, ne daugiau kaip 6 minutes, o trumpametražių filmų diplomas antrųjų metų iki 12 minučių pabaigoje, visada bus dalis studento portfelio Course priklausomai nuo spektaklių, kurie dalyvavo.

Tikimasi, bent koks kurso pabaigoje egzaminą, esminį už diplomo trumpojo patvirtinimo.

kalba

Žinoma, yra italų, bet kai kurie moduliai ir / ar klases vyks anglų kalba.

praktinė veikla

Kursas apima pamokas ugdant raštingumo disko objektą mėnesio vykdyti; Pratimai rinkinio ir savaitgaliais; vizija ir kritinių pamokos baigtų pratimai.

DUK

Pamokos ir dažnumas

Kada kursai pradėti ir kada jie baigsis?

Į RFA kursai prasidės spalio mėnesį ir baigiasi gegužės; Birželio ir liepos vyksta metų pabaigoje kūrinius, kurioje visi mokiniai suskirstyti pagal įgulos.

Dalyvavimas yra privalomas?

Taip. Į RFA kursai atvesdinti kiekvieną dieną. Dažnio kokybė yra svarbus parametras, kuris padeda akademiją pasirinkti ir nustatyti labiausiai nusipelnę studentai.

Aš darysiu praktines pamokas kurso metu?

. Taip Roma Film Academy siekiama mokyti studentus dviem etapais: raštingumo ir techninio pirmaisiais metais, atsižvelgiant į žanrų ir kalba. Mokymo metodas yra visų pirma grindžiama praktiniais metodais ir teorinių koncepcijų per paskaitas apie rinkinį, mėnesinių pratimai, studijų esė ir trumpametražių filmų diplomu.

Kai yra pamokos ir kokiu laiku?

Užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio, su vienu ar dviem kasdien pamainomis ir vieną savaitgalį per mėnesį gamybos. Pamokos gali būti calendarizzate nuo 9.30 iki 18.30 val; mėnesinis gamyba nustatytus grafikus ir teikia įvairios trukmės pranešė laikas nuo laiko apie mokymo kalendorių.

Kur jūs imtis pamokas?

Užsiėmimai vyksta adresu Cinecittà Studios klasėse bei klojimo teatro Roma Film Academy . konkrečias pamokas, o ne vykti tiesiai į pasirinktų partnerių su mokyklos patalpose. Mėnesio edukaciniai spektakliai ir metų pabaigoje, pagaliau, vyksta į vietą nustatyta, laikas nuo laiko, kurį studentai pagal projekto rūšį.

Kokia kalba yra kursai?

Akademiniai kursai vyksta italų kalba, todėl reikalingas užsienio studentams pagrindinių žinių lygį. Visi studentai privalo pagrindinių žinių apie anglų, nes kai kurie iš pamokų modulių yra anglų kalba.

Ar galiu dalyvauti daugiau kursų vienu metu?

Ne Švietimo dvejų metų planas Roma Film Academy suteikia nemažai skiriamų valandų tarpdisciplininių paskaitų ar jungtinėse klasėse, kuriose dvi ar daugiau klasių dirbti kartu. Keletą dienų, taip pat teikia dvigubą klasės pamainomis, todėl neįmanoma lankyti du kursus vienu metu.

Ar galiu pakeisti savo kursą?

. Taip pirmąsias keturias savaites trukusių parengiamųjų kursų yra apibrėžtos: pirmieji metai privalo lankyti pamokas visų akademinių kursų mokykloje. Šis laikotarpis skirtas raštingumo abiejų bendrųjų padalinių apie techninę įrangą ir hierarchijas, kad patikslinti dalykų tiems, kurie yra neapsisprendę dėl kurių Žinoma pasirinkti. Tuo parengiamojo pabaigos todėl galima atlikti pakeitimą daugiau, kaip įėjimo bandymo rezultatas turi būti remiamas mokytojų referencija naujos pasirinktą kursą.

Yra tyrimų, bandymų ar patikrinimų per metus?

Taip. Periodiškai mes tikriname ir švietimo testai. Tai, kartu su mėnesinių grąžtai, su esė pabaigoje pirmaisiais metais ir drausminių parametrų, yra pagrindiniai aspektai, kurie sudaro akademinio sprendimo Naudingos dėl priėmimo į antrus metus. Tuo antrųjų metų pabaigos, be to, bus egzaminas, kuris lemia diplomo trumpą filmo patvirtinimo.

priėmimas

Kokie yra pagrindiniai reikalavimai prisiregistruoti kursas?

Pagrindiniai reikalavimai visų akademinių kursų yra amžiaus, aukštosios mokyklos diplomą, aukštos kvalifikacijos ir žinių iš italų kalbos, geras filmas kultūra ir pagrindinis anglų kalbos žinios.

Kadangi kiekvieno kurso reikalavimai yra vertinama?

Reikalavimai metu įvažiavimo bandymo, kuris nustato atskaitos lygį kiekvienam kandidatui vertinami. Tačiau Mokykla pasilieka teisę atlikti per dvejų metų laikotarpį, savo nuožiūra, tolesnius patikrinimus, siekiant kontroliuoti, kaip kiekvieno mokinio pažangą.

Kas yra įėjimas testas ir kaip ilgai?

Įėjimas testas truks maždaug 30 minučių ir yra priemonė, su kuria žmogiškųjų išteklių vadovas ir mokytojas nustatyti atskaitos lygį kiekvienam kandidatui. Interviu taip pat yra naudinga suprasti, kas yra požiūris ir motyvacija kandidato. Kandidatai, kurie atitinka ne, ne mokyklos nuožiūra reikalavimai laikomi netinkami. Įėjimas bandymas yra laisvas ir nesijungia įtraukimo. Jūs galite užsisakyti vienas arba daugiau įvesties įrodymus per atitinkamas formas.

Turiu patirties filmas / televizijos pramonei naudotis RDA kursus?

Nr Norėdami pasiekti RDA kursus nėra būtina turėti techninę / meno mokymą ankstesnių dvejų metų pradžioje kaip mokymo nuostata apima raštingumą kiekvienam departamentui.

Turiu parengti medžiagą imtis stojamąjį testą?

Tai nėra būtina turėti pagamintą medžiagą, bet galima ir reikia suderinti kai įėjimo išbandyti savo potencialius jau pagaminti medžiagas (pvz., Vaizdo įrašas, trumpas, apsakymai, eilėraščiai, fotografijos portfolio, projektuoja, knygų, scenarijų ekstraktai ir pan ). Medžiagos turi būti pareikštas USB laikmenos ar kietojo disko suformatuotas Mac; Jis bus mokytojas pasirinkti, ką žiūrėti iš pateiktą medžiagą į įvesties bandymo etapas.

Jei aš noriu stoti į aktoriaus klasės, aš susiduria su bandymus?

Net ir vaidybos kurso tikimasi atskiro įėjimo testą. Mokytojas gali savo nuožiūra reikalauti iš teksto skaitymo arba paprašyti daugiau konkrečių klausimų naudinga apsvarstyti pradžios lygį. Vis dėlto, reikia specifinio medžiagos rengimą.

Ar galiu stoti tiesiai į antrus metus?

Dėl kai kurių kursų galite registruotis tiesiogiai į antrus metus pravažiavus stojamąjį egzaminą.

Kas yra motyvacinis laiškas, kad aš išsiuntė prieš mano įėjimo testą?

Motyvacinį laišką trumpas pristatymas kandidatu rašo paaiškinti, kodėl ji nusprendė siūlyti tam tikro akademinio kurso, kuris yra nustatytų tikslų, pavyzdžiui, bet patirties, kurios tyrimai padaryti. Trumpa pristatymas savęs ir motyvacijos taigi noras atlikti techninę / meninę karjerą audiovizualiniame sektoriuje, kurio darbuotojai RDA pagalba gauti geresnį supratimą apie kandidato. Laiške turi būti vieno puslapio, galbūt yra "aplanką", ty 1800 simbolių įskaitant tarpus ir išsaugoti PDF formatu. Jie visada įtraukta: vieta, data, asmens duomenis pareiškėjo, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą; išnašos vietoj turėtų būti suteikta sutikimą dėl asmens duomenų atnaujinamas atsižvelgiant į Įstatyminio dekreto 196/2003 nėra. apdorojimui.

Kai turiu siųsti motyvacinį laišką į sekretorės?

Laiške turi būti siunčiami tik po to, kai gavo savo įvažiavimo bandymo patvirtinimą. Tai bus sekretoriatas užduoti jums šią formą, segnalandoti terminą siuntimas ir elektroninio pašto adresą norėdami jį išsiųsti.

registracija

Kaip užsiregistruoti?

Stoti į akademinių kursų jums reikia imtis stojamąjį testą tuo metu, nemokamai ir neįpareigojantys registraciją. Jūs galite užsisakyti stojamąjį testą, naudojant formą vienoje iš sesijų iki nurodyto Roma Film Academy . Jūs negalite remti įvežimo testą kitų metų laikais ir kiekvienas seansas turi skirtingą startinį mokestį. Gavęs savo teismą rezultatus, jei risultassi reikia, sekretoriatas jus informuos, ką daryti, kad užsiregistruoti.

Kas yra registracija?

Registracija yra suma, reikia patvirtinti savo vietą klasėje ir turėtų būti mokamos tik pirmaisiais metais po sėkmingos komunikacijos įėjimo testą. Registracijos mokestis priklauso nuo sesijos, į kurią jums užsisakyti ir suteikti net jei neketinate tęsti kursus. Jūs galite pasirašyti gavus teigiamus rezultatus įrašo bandymą, tiek būstinėje ir on-line, po numatytas gaires sekretoriatas.

Kas yra datos ir terminai, iki kada registruotis?

Registracija yra atvira nuo kovo iki rugsėjo 2018 m mokėtina suma kinta atsižvelgiant į sesijos, kurioje jūs užsiregistruosite. Atminkite, kad jei jūs padarote savo stojamąjį testą gegužės turite teisę, galite užsiregistruoti net vėliau; Tačiau, jūs turite sumokėti už mokslą išlaidas numatyta tą mėnesį. Dėl registracijos prašymus, kad atvyksta nuo rugpjūčio m atsargas Mokykla į nustatytus stojamuosius testus tik kursus, kurie dar turi laisvų vietų.

Tuo pirmųjų metų pabaigoje jie automatiškai įtraukti į antrą?

Pasibaigus pirmiesiems metams sekretoriatas siunčia studentams formų, reikalingų taikyti įvažiavimo į antrus metus. Priėmimas prašymo priklauso nuo kelio, per pirmuosius metus, galutiniai vertinimai mokytojų ir drausminių ar administracinės priemonės. Studentas, todėl nusprendžia baigti savo studijas pirmaisiais metais gauti tik dalį lankomumo sertifikatą ir taip negali būti reikalaujama sumokėti antrus metus liniją.

Kas atsitinka, kai jūs esate narys?

sėkmingai perėjęs įėjimas testus, sekretoriatas siunčia formas užsisakyti. Kai siunčiami atgal užpildytą formą, jūs esate oficialiai viena RDA studentas. Tobulinti praktiką, jums bus prašoma siųsti kai kuriuos dokumentus, laiko ir būdo sekretorius nurodytą:

 • kopija vidurinės mokyklos diplomo;
 • 2 paso nuotraukas, atspausdintas ir skaitmeniniai siųsti elektroniniu paštu;
 • antspaudas į 2,00 € vertės;
 • kopija mokesčių kodą;
 • sertifikatas geros sveikatos (tik veikdamas žinoma).

Užsienio studentams taip pat reikalaujama:

 • sertifikavimas, patvirtinantis vizos problemą reikia gauti studijuoti Italijos ambasada ar konsulatas savo gyvenamosios vietos šalyje.

Kiek žinoma, RDA?

Kursų kaina yra nurodyta tiesiogiai konkretaus dalyko kortelę.

Mokykla turi didžiausią skaičių studentų skaičius klasėje?

Taip. Kasmet akademija apibrėžia maksimalų mokinių skaičių vienam klasė pagal kandidatų, tinkamų ir tiekimo grandinės valdymas. Tokiu būdu, visi studentai yra garantuojama aukšto lygio išsilavinimą pagal mokymo apsieiti, patalpas ir įrangą. Vietų turimų registracija į pirmąjį metų ir tiesioginio pavaizduoto antrus metus numeris yra nurodyti tiesiogiai klasės kortelę.

akademinis kelias

Per dvejus metus akademija leidžia man daryti stažuotes?

Mokyklos indikacija skirti save visu pajėgumu ties kursų ir gamybos veiklos dažnumas per visą dvejų metų laikotarpis, žinoma. Išimtiniais atvejais arba už ypač svarbią veiklą, Akademija patvirtina laikotarpius mokymo / stažuotės metu žinoma, nors jis pasireiškia ne pagal numatytą mokymą.

Galiu sujungti mano darbas su tuo akademijos dažniu?

Akademija yra visaapimanti įsipareigojimas: paskaitos, savarankiškas ir grupinis darbas sesijų rengimas, mėnesio ir specialių renginių projektams, užpildykite RDA studentų rutina. E "gali dirbti popamokinės tvarkaraščius, tačiau bet nėra dėl su darbu susijusių priežasčių yra nepagrįstas.

Kaip ji palaiko akademiją patekti į darbo pasaulį?

RDA taip savo mokiniams iki baigimo ir toliau juos po stebėti. Priklausomai nuo konkrečių funkcijų, kad studentas sukūrė per dvejus metus įsigijo profesionalumas ir nuopelnus kiekvienam mokiniui, mokyklos ataskaita studento ar auklėtinio aprašymą paskirti kūrinius ir profesinius darbo vietų. tiesioginis įrašas profesinės grandinės nėra garantuojama, tuo labiau, kad jei vienas iš techninių ar etikos standartų nėra patenkintas atsižvelgiant į mokyklos nuomone.

Galiu dirbti Akademijoje?

Taip. Tai dažnai atsitinka, kad buvęs studentas tampa bendradarbis ar padėjėjas švietimo ar techninių segmentų RDA. Profesionalumą, kompetenciją, patikimumą ir bendras mokymo buvęs studentas yra svarbūs parametrai iš bendradarbiaujant atrankos.

Kokį įrodymą galiu gauti į kurso pabaigoje?

Studentai, sėkmingai baigę apie kurį mokykloje nurodytu studijas, įgijo antrosios pakopos studijų diplomas spaudai. Į apleidimo kurso ar studento sustabdymo iš pamokų atveju, jie bus išduodami tik sertifikatus, nurodytus mokyklos nuostatuose.

Kaip aš galiu tapti "RDA ambasadoriaus"?

Į "Ambasadorius" (arba Ambasadoriai) yra absolventai, kurie dirba mokykloje siūlyti renginius arba veiklą už mokymo ir daro Tutoring siekti mokyklos auklėtinių. Tuo savo studijų pabaigos galite būti perduodami Sekretorius biuro darbo tapti "Ambasadorius". Jei vadovybė mano, kad turite visus reikalavimus atstovauti akademija, galite tapti "ambasadoriaus" ir mėgautis naudą, susijusius su šio skaičiaus.

Ar galiu dalyvauti RDA veiklą, net kai aš baigiau savo kursą?

Taip. Akademija bus išlaikyti savo kontaktinę už evidenziarti iniciatyvų, renginių, progoms ar verslo galimybes, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos duomenų bazę. Žinok, kad kontaktai bendrauti sekretoriatui elektroniniu paštu ir telefonu.

Mes galime suteikti kursus Italų kalba su angliškais modulius. Mes nesiūlome kursus visiškai anglų kalba.

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Roma Film Academy »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
6,500 EUR
- per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date