1

Mes turime fotografijos kursus Londone visais lygiais asortimentą.

Yra visu etatu, darbo laiku ir vakare programų, susijusių su kvalifikacijos, taip pat fotografijos dirbtuvės ir specialistų trumpi kursai skaitmeninės fotografijos, Studija apšvietimas, Tamsus kambarys ir alternatyvių procesų. Trumpus skaitmeninius ir tamsus klases tinka pradedantiesiems, bet ten yra pažangios ir Master Class fotografijos dirbtuvės, taip pat.

Mūsų dėstytojai yra labai patyręs fotografijos specialistai siūlo unikalią galimybę pažvelgti į fotografijos terpėje.

Mes gerai finansuojama tiek skaitmeninio ir analoginio (tradicinis filmo) fotografijos. Mūsų studijoje Elinchrom studijinį blykstę, Hi-Glide apšvietimo paramą, radijo trigerius ir metrų.

Fotografija Skaitmeninis numeryje Apple Mac kompiuterius (veikia Photoshop), EIZO spalvų valdomas monitorius ir kino skeneriai.

Fotografija Tamsus kambarys turi didintuvai 35mm ir vidutinio formato fotojuostą ir spausdinti ant derva padengtas taip pat pluošto popierius, plėvelės apdorojimo ir kino skeneriai visų į tą patį įrenginį.

Studentai iš mūsų kursus nuolat eiti į aukštąsias mokyklas arba tapti darbo laisvai samdomų fotografų pasiekimas iš tiesų labai konkurencingoje aplinkoje. Jeigu Jus domina nieko fotografijos, mes galime turėti Jums kursą.

Kurso apžvalga

Tai unikalus kursas paleisti Graikijos saloje Syros į Kikladų grupei. Jis jungia kraštovaizdį ir aplinkos fotografija su visą laiką savaitę fotografijos projektus tikimybė su kitais, kurie turi aistra fotografijai. Kursas apima, bet neapsiriboja, fotoaparato įgūdžių, vietą ir redakcinių fotografijos metodus, pasakojimui, naudojant blykstę vietą ir pirmą kartą šiais metais, povandeninės fotografijos. Ji yra atvira tiek pagrindinių ir pažangių studentų, kaip kurso struktūra leidžia atskiriems sesijų skirtinguose lygmenyse. Jis tinka tiek skaitmeninio, tiek kino fotografų ir vidutinio formato kino kamera (kartu su trikoju) bus prieinami studentams. Kainos remiasi apgyvendinimo tipą, kurį užsisakyti (turime vienviečiai kambariai, dviviečiai ir dviviečiai kambariai yra) ir specialus sumažintas kainą partneriai nedalyvauja pats, žinoma. Pervedimai iš numatyto kiekis saloje yra įtraukti, bet kelionės į salą yra papildomai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 130 daugiau kursų Kensington and Chelsea College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 savaites
Dieninės
Price
567 GBP
Visas mokestis £ 330; Ne ES mokestis £ 567
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas