Oficialus aprašymas

Konsultavimas (po Master 's sertifikatas)

&nbsp

Ši programa yra skirta asmenų, kurie įgijo magistro konsultavimas akredituotoje institucijoje. Tie, kurie dirba į nacionalinę sertifikavimo ar ia kaip profesionalaus konsultanto, gali registruotis šioje programoje, kurią sudaro ne mažiau kaip 18 semestro kreditų studijų kursinių. Visi 18 kreditų turi būti imtasi Marymount. Nėra perdavimo kursai leidžiama. Kursai turi būti parenkami kartu su fakulteto patarėjas. Specialusis leidimas konsultavimo fakulteto privalo priimti klinikinius kursus. Certificate studentai negali imtis jokių skyrių CE 522 CE 523 CE 597, arba 599 CE jų sertifikatų programos.

&nbsp

&nbsp

Marymount universitetas

&nbsp

Tegul Marymount universitetas yra jūsų langas į pasaulį!Located in Arlington, Virginia - vos kelios minutės nuo Washington, DC - Marymount suteikia jums galimybę gyventi ir mokytis arti vienas įdomiausių ir įtakingiausių pasaulio miestų. Jei ieškote labai švietimo kapitalo vietą, tai vieta bus!


Įkurta 1950 metais Šventosios Marijos Širdžiai Religinė Marymount yra nepriklausoma, coeducational katalikų universitetas. MV siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įvairių disciplinų.


Marymount yra įvairus ir draugiška su maždaug 3600 studentų, atstovaujančių maždaug 40 valstybių ir 70 šalių akademinė bendruomenė.


Studentai rasti įdomių dalyvavimo, paslaugų ir vadovavimo galimybes bent Marymount. Čia kiekvieno asmens įmokos, idėjos ir talentai yra vertinami, ir kiekvienas padeda Marymount puiki vieta gyventi ir mokytis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Marymount University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date