Oficialus aprašymas

Konkurenciniai per žmones: vedantis siekiant padidinti jų efektyvumą, anksčiau žinoma kaip SMU pirmos eilės valdymo programa, yra 9-savaitę sertifikatas programa, kuri suteikia koncepcijas ir priemones įveikti žmonių pusės valdymas. Tai ideali vieta naujų vadybininkų ir vadovų, taip pat tuos, kurie į valdymo judėti - suteikiant tvirtą pagrindą valdymo metodus. Programa taip pat puikiai tinka labiau patyrusiems vadovams, kurie galėjo būti formalaus mokymo ar švietimo valdyme kiti. Šis kursas dėmesys skiriamas žinoti savo vadovavimo stilių, valdyti savo pavaldinių, ir valdyti savo kolegų ir bosas santykius.


Taikymo sritis ir tikslas

Dauguma žmonių, įveskite valdymas su mokymo ir patirties konkrečiose techninėse srityse, turtus, bet su mažai arba jokio įgūdžių valdyti žmones. Ši programa, konkuravimas per žmones: vedantis siekiant padidinti jų efektyvumą, yra dešimt sesijos serija, įvykusioje per devynias savaites. Ji suteikia vadovams su tvirtu pagrindu esminius valdymo kompetencijas. Naudojant mažos grupės veiklą, įvertinimo priemones, ir įgūdžių, statybos pratimai, jums aktyviai konvertuoti sąvokas į žmonių įgūdžius.


Kas turėtų dalyvauti

Techninė vadovų, verslininkų ir patyrusių vadybininkų, kurie prisiėmė papildomų žmonių pareigas ar neturėjo formalaus mokymo žmonių valdymas.


Programos vieta ir laikas

Programa prasideda išsamus, privaloma visos dienos sesijos. Vėliau, Dallas sesija atitinka trečiadienį vakarais nuo 6-09:00 prie Cox ir verslo mokykla dėl SMU Campus. Plano sesija atitinka antradienį vakarais nuo 6-21:00 ne SMU-in-Legacy.


SMU sertifikatas

Baigimo pažymėjimus, yra skiriamos dalyvių, kurie visiškai individualų projektą ir dalyvauti įžanginė visą dieną sesija ir bent šešis iš aštuonių vakaro sesijų. Programa taip pat patvirtintas tęstinio mokymo vienetų (CEUs).


Programos turinys

* Motyvuoti kt

Kompetentingos vadovai žino, kas motyvuoja kiekvieną darbuotoją ir naudoti šias žinias naudos tiek individualiai, tiek organizacijai. Šioje sesijoje, vadovams sužinoti, kaip nustatyti lūkesčius ir kurti aplinką, kuri veda prie didesnio produktyvumo ir darbuotojų pasitenkinimą.

* Vadovavimas universalumas

Ši sesija suteikia jums įgūdžių, siekiant padidinti našumą ir iš savo pavaldinių ir komandos darbą. Jūs įvertinti savo vadovavimo stilių lankstumas konkrečiais su darbu susijusių situacijų ir nustatyti veiksmingumo lygį. Jūs ištirti ir diferencijuoti savybes ir lūkesčius efektyvaus vadovavimo, valdymo ir followership. Paliksite su tiksliai suvokti savo stipriąsias puses ir nustatyti sritis, kūrimo, reikalingų padidinti savo karjerą.

* Pasirinkus teisę Žmonės

Vadybininkai pavyks per kitų pastangų, ir pasirenkant teisingus žmones, yra labai svarbus. Ši sesija skirta, kaip parengti strategiškai už pokalbį ir kaip naudoti elgesio apklausos metodus, gauti apklausiamasis duoti jums atsakymus, siekiant padėti jums geriau prognozuoti ateities elgesio darbe.

* Team Building

Sužinokite įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti savo komandai. Naršyti vertę, kad bendri tikslai ir vaidmuo apibrėžimą įtraukti į sėkmingą komandos darbą. Jūs taip pat išmokti atpažinti spąstų, kurie gali sukelti sutrikimų komandose.

* Pritraukimas individualūs skirtumai

Jūs turite tvirtai suimkite dėl techninių aspektų jūsų darbas - tai tarpusavio ir darbuotojų elgesį, kuris šiuo didžiausias iššūkis. Ši sesija skirta padėti jums geriau suprasti, kaip besiskiriančių stilių, patirtį, kultūrų, ir motyvacinį poreikius turėti įtakos jų veikimui.

* Valdymo už spektaklio

Jūs buvote skatinamas už tai, kad neįvykdyti individualus atlikėjas. Dabar jūsų pareigos išsiplėtė, ir jūs vertinamas kitų veiklą. Šioje sesijoje, jums ištirti įvairias strategijas įvertinti ir plėtoti darbuotojų, įskaitant įgūdžius, instruktavimas, konsultavimo ir papildomų būdų kovoti su ne atlikėjams.

* Kolizijos

Konfliktų yra gamtos dalis bet kokioje darbo aplinkoje, nesvarbu, ar dirbate vienas ant vieno arba kaip komandos nario. Jūs ištirti įvairių šaltinių, priežastys ir konfliktų tipų dažnai pasitaiko darbo vietose. Jūs taip pat sužinoti kaip naudotis konfliktų sprendimo būdai gauti teigiamų rezultatų daugelyje sudėtingų situacijų.

* Bendravimas ir rezultatai

Ši sesija bus padidinti jūsų klausytis ir pateikti įgūdžius. Nustatyti kliūtis, kurios trukdo jums klausytis veiksmingai ir lenkų mažų grupių pateikimas ir bendravimo įgūdžius, sutelkiant dėmesį į tai, kaip daryti įtaką ir įtikinti. Galiausiai, išmokti valdyti susitikimus, kad jie veiksmingai ir produktyviai panaudoti laiko visiems dalyviams.

* Valdymo Per įtaka: Sėkminga Kolegų / Boss Santykiai

Nekilnojamasis vadovavimas tai daro įtaką ne vien tik savo oficialų autoritetą. Mes dažnai yra atsakingos už projektų ir rezultatų be oficialių įgaliojimų mes gali prireikti. Ši sesija dėmesys skiriamas sverto įtaka sukurti našiau ir dar maloniau santykius su savo viršininku, kolegomis, ir darbuotojams. Dalyviai išmoks strategijas, padedančias bendrauti savo idėjas ir poreikius kitiems gamybos ir įtikinamai būdų užtikrinant poreikius organizavimo ir kiti taip pat yra įvykdytos.

* Įgyvendinimo kaita: Don't Forget Žmonės

Dauguma kaitos pastangas atrodyti gerai ant popieriaus. Problema ta, kad pokyčių iniciatyvas įvykti realiame pasaulyje ir daro įtaką realūs žmonės. Keisti pastangomis nepavyks, nes vadovai nesugeba sukurti skubos jausmas, nepavyksta gauti buy-in, ir pagrindinis dėmesys skiriamas tik organizacinę naudą. Šioje sesijoje sužinosite, įgūdžių, reikalingų sėkmingam pokyčių tarpininkas. IG projektai pateikiami šio modulio pabaigoje.


Kaip Jūs nauda

Šios programos tikslas yra suteikti esminių valdymo įgūdžių ir metodų, iš kurių galima veiksmingai parengti bazę. Be unikalios, itin dalyvaujamosios aplinka, Jums bus:

- Tapti efektyviau lyderis ir vadybininkas
- Sužinokite, kaip suteikti sau ir savo darbuotojams
- Kurti ir išlaikyti veiklos standartus, kad kiti asmenys nori sekti
- Padidinkite savo gebėjimą pradėti ir dirbti su pokyčiais
- Sustiprinti savo tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, siekiant geriau panaudoti kitų sugebėjimus
- Įvertinti ir priemonė savo asmeninį augimą
- Plėtoti eterinių m fondas VALDYMAS įgūdžių, kuriais galite ir toliau statyti savo karjerą
- Perkėlimas naujas technologijas ir įgūdžius tiesiogiai darbo per savo individualų projektąPeržiūrėti 9 daugiau kursų Cox School of Business, Southern Methodist University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
9 savaites
Ištęstinės
Price
2,895 USD
Pagal vietas
Pagal datą