Read the Official Description

Kaip esami ir naujos technologijos tampa visur ir pramonė tampa vis labiau ir labiau priklausoma nuo technologijų, yra vis didėjantis poreikis kvalifikuotų specialistų plėtoti, įgyvendinti, prižiūrėti, organizuoti ir remti įrenginius ir sistemas, kurios yra randamos beveik visose pramonės šakose. Darbas augimas kompiuteriais susijusių karjeros tikimasi, kad toliau į kitą dešimtmetį. Karjeros galimybės yra įvairios ir apima programų kūrėjams, kompiuterių aptarnavimo technikų, duomenų įvedimo darbuotojų, tinklo administratoriams, programuotojams, programinės įrangos kūrėjai, paramos technikai, vaizdo žaidimų dizainerių ir interneto specialistų. Sveikatos priežiūros įstaigos, kompiuterių konsultacinės paslaugos, apskaitos sistemų projektavimas, gamyba ir vyriausybinių agentūrų keletas pavyzdžių srityse, kurios teikia darbo vietas techninių ir verslo kompiuterių specialistai.

Informacinių sistemų (NVS) programa ne koledžo DUPAGE siūlo laipsnių ir sertifikatų, kurie leidžia absolventams siekti karjeros ir atnaujinti įgūdžius platų informacinių technologijų (IT) įvairiose srityse. Be to, programa siūlo kursus ir programas, skirtas suteikti specialistams, dirbančių ne IT srities žinias ir įgūdžius panaudoti esamas ir atsirandančias technologijas, reikalingas dėl savo darbo vietų. Nesvarbu, ar esate įvedę kompiuteriniais lauką ar teptuku ant kompiuterinių įgūdžių, NVS programa ofers laipsnių, sertifikatų ir kursų, kurie gali patenkinti visus jūsų poreikius.

KODĖL KOLEGIJA DUPAGE jums tinka

Nesvarbu, ar esate rengiasi į IT pramonei karjerą planuojate perkelti į ketverių metų bakalaureato-teikiančios institucijos arba atnaujinti savo įgūdžius, kolegija DUPAGE turi tinkamą programą jums. MES SIŪLOME:

 • Skirta instruktoriai su ilgamete praktine pramonės patirtį, sertifikavimo ir licencijavimo.
 • Instrukcija geriausios įrenginių ir pažangiausius įrenginius.
 • Lankstūs tvarkaraščiai su dienos, vakaro ir nuotolinio mokymosi.
 • Praktiškas, hands-on patirties, taip pat ekvivalentas pagrįstas tyrimais.
 • Prieinamos programos, jums dėl paspartintų į sėkmę nesulaužant bankas.
 • Mokymai, kuri yra akredituota ir patvirtinta pramonės asociacijų ir švietimo organizacijos užtikrina, kad labiausiai up-to-data ir atitinkamą mokymą, būtiną konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir sėkmingai karjerai.
 • Alkūniniai partnerystė su gerbiamų bakalaureato suteikimo institucijoms patvirtinti programos griežtumo ir leidžia sklandžiai perdavimo uždirbo kreditų.

Associate Taikomųjų mokslų (AAS) Kompiuterių INFORMACINIŲ SISTEMŲ

NVS programa siūlo keturis AAS laipsnių: Programos ir techninė pagalba specialistė Žaidimų dizainas ir kūrimas, žaidimų programavimas ir vystymas, o programinės įrangos kūrimas. Kiekvienas studijų programa susideda iš 64 kreditų bendrojo lavinimo reikalavimus ir programos reikalavimai minimumo.

Paraiška ir techninė pagalba specialistė Paraiška ir techninė pagalba laipsnis specialistas programą rengia studentus veikti kaip paramos specialistų iš technologijų produktų asortimentą. Studentai įgyja įgūdžių ir žinių, kompiuterių programavimo, klientų aptarnavimo, Linux ir Unix operacinių sistemų, tinklų, PC techninės priežiūros ir modernizavimo, ir sistemos analizė ir projektavimas. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 35 kreditų pagrindinių reikalavimų, 14 iki 18 kreditų patvirtintų pasirenkamųjų klases, o 15 kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus.

Žaidimų kūrimas ir Žaidimų kūrimas ir studijų programa rengia studentus kurti ir plėtoti kompiuterinius žaidimus taikant žaidimo dizaino elementų ir kūrimo įrankių, naudojamų žaidimų pramonės. Studentai mokosi koncepcijas ir metodus žaidimo dizainas, įskaitant, C ++ kalbos programavimo, crossplatform dizaino, modeliavimo ir rimto žaidimo dizainas, sistemų analizės ir 2D ir 3D žaidimų kūrimo. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 42 kreditų pagrindinių reikalavimų, 7 kreditų patvirtintų pasirenkant ir 15 iki 17 metų kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus.

Žaidimo Programavimas ir plėtros Žaidimo Programavimas ir plėtros studijų programa rengia studentus kurti ir plėtoti kompiuterinius žaidimus, naudojant programavimo kalbas ir plėtros priemones, taikomas į žaidimų pramonės. Studentai mokosi koncepcijas ir metodus žaidimo dizainas, įskaitant bazinio ir aukštesniojo C ++ kalbos programavimo, cross-platform programavimo, programavimo logikos ir technika, 2D ir 3D žaidimų kūrimo, taip pat kaip žaidimų pramonės apžvalga. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 46 kreditų pagrindinių reikalavimų, 3 kreditai patvirtintų pasirenkant ir 15 iki 17 metų kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus.

Programinės įrangos kūrimas Programinės įrangos kūrimas studijų programa rengia studentus dirbti vaidmenų kompiuterių technologijų srityje įvairovė. Studentai įgyja žinių ir įgūdžių, kompiuterių programavimo, HTML ir XML programavimo kalbų, duomenų bazių, Linux ir Unix operacinių sistemų, tinklų ir sistemų analizės ir projektavimo. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 33 kreditų pagrindinių reikalavimų, 16 kreditų pasirinktų dėmesio klasių, nuo 4 iki 8 kreditų patvirtintų pasirenkant, o 15 kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus. Šis laipsnis gali būti gautos su pabrėžiant abiejų Visual Basic arba Java.

Associate Mokslas (AS) kompiuterių mokslo

Moksle (As) laipsnį kompiuterių mokslo programos asocijuotoji įmonė yra skirta studentams, kurie nori perkelti į bakalaureato suteikimo institucija. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių įskaitant programos reikalinga klases, taip pat bendrojo lavinimo klasėse minimalus. Konkretūs programos reikalavimai gali skirtis, priklausomai nuo būsimo perdavimo institucija.

Sertifikatai informacinių sistemų

Informacinių sistemų programa siūlo sertifikatus disciplinų įvairovė. Tokie tiksliniai programos svyruoja ilgio 12-44 kredito valandos. Dauguma studentų stoti į šias programas, siekiant pagerinti jų on-the-darbo kredencialus, persikvalifikuoti naują karjerą technologijų srityje, arba atnaujinkite įgūdžių konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Atkreipkite dėmesį: Keletas klasės turi išankstinius reikalavimus. Studentai turėtų konsultuotis su fakulteto patarėjas Daugiau informacijos apie išankstinius reikalavimus pagal konkrečias programas.

Verslo Produktyvumas

Verslo produktyvumo sertifikatas suteikia studentams pagrindinių kompetencijų, reikalingų naudoti technologiją šiuolaikinio verslo aplinkoje. Studentai privalo baigti 19 kreditus temomis, įskaitant duomenų bazių, Office Suite programų, skaičiuokles, web dizainas programinės įrangos, bei Windows "pristatymas grafikos įvairovė.

C ++ Kalbų mokėjimas

C ++ kalbos pagrindų pažymėjimą suteikia studentams pagrindines kompetencijas į C ++ programavimo kalbos vartojimo. Studentai privalo baigti 15 kreditus klasėms, kaip pagrindines ir pažangias koncepcijas C ++ kalbos programavimo, informacinių sistemų, duomenų struktūros programas ir programavimo logika ir techniką.

Stalinis duomenų bazė mokėjimas

Stalinis duomenų bazės gauti tinkamumo liudijimą darbui suteikia studentams pagrindines kompetencijas duomenų bazių naudojimui. Studentai privalo baigti 10 kreditus klasių, apimančių informacinių sistemų, duomenų bazių valdymo ir mikrokompiuteris duomenų bazių.

Įmonių duomenų bazės mokėjimas

Įmonių duomenų bazės gauti tinkamumo liudijimą darbui suteikia studentams pagrindines kompetencijas duomenų bazių naudojimo įmonėje tinklo aplinkoje. Studentai privalo baigti 13 kreditus klasių, apimančių įmonės duomenų bazės kūrimą, programavimą logika ir techniką, Struktūrinių užklausų kalba (SQL), ir sistemos analizė ir projektavimas.

Žaidimų kūrimas ir

Žaidimų kūrimas ir sertifikatas rengia studentus karjeros kompiuterinių žaidimų kūrimo ir plėtros. Studentai privalo baigti 18 kreditus klasėms, kaip pagrindinį ir aukštesnįjį žaidimas dizainas, cross-platform žaidimo dizainas, įvadas į žaidimų pramonės, imitavimo ir rimtas žaidimas dizainas ir 2D žaidimų kūrimo.

Žaidimo Programavimas ir plėtros

Žaidimų kūrimas ir sertifikatas rengia studentus kurti ir plėtoti kompiuterinius žaidimus, naudojant programavimo kalbas ir plėtros priemones, taikomas į žaidimų pramonės. Studentai privalo baigti 36 kreditus klasių, tarp kurių yra C ++ programavimo kalbą, sąvokas žaidimo dizainas, cross-platform žaidimo dizainas, duomenų struktūros programas, įvadas į žaidimų pramonės, mikroprocesorius Asemblerio kalba ir 2D ir 3D žaidimų kūrimo ir XNA žaidimą dizainas.

"iPhone" / "iPad Kūrėjas mokėjimas

"IPhone" / "iPad Kūrėjas tinkamumo liudijimą darbui ruošia studentus projektuoti ir kurti taikomąsias programas" Apple iOS platformą pagal Apple plėtros standartus. Studentai privalo baigti 16 kreditus kursinių įskaitant informacinių sistemų, C ++ kalbos programavimo ir bazinio ir aukštesniojo "iPhone" / "iPad" programų kūrimas.

"Java" Kalbų mokėjimas

"Java" Kalbų mokėjimas sertifikatas suteikia studentams pagrindines kompetencijas į Java programavimo kalbos vartojimo. Studentai privalo baigti 15 kreditus klasėms, informacinių sistemų, programavimo logika ir technika, taip pat bazinį ir aukštesnįjį žinias ir įgūdžius dirbant su Java kalba, įskaitant programų kūrimą, grafinė vartotojo sąsajos (GUI), prieštarauti pagrindu problemų sprendimas, ir polimorfizmas.

"Linux mokėjimas

"Linux" tinkamumo liudijimą darbui suteikia studentams pagrindines kompetencijas administravimo, valdymo ir naudojimo Linux operacinė sistema. Studentai privalo baigti 16 kreditus klasėms, informacinių sistemų, Linux operacinės sistemos administravimo, programavimo logikos ir technika, Unix operacinių sistemų, ir "Shell" programavimo Linux ir UNIX.

Skaičiuoklės mokėjimas

Skaičiuoklės tinkamumo liudijimą darbui suteikia studentams pagrindines kompetencijas planavimo, kūrimo, tvarkymo ir naudojimo lentelėmis. Studentai privalo baigti 17 kreditus klasių, apimančių kompiuterines informacines sistemas, pagrindinį ir aukštesnįjį naudotis skaičiuoklės programinė įranga, programavimo logikos ir technika, ir "Windows" operacinės sistemos pagrindai. 2010 darbo vieta lygis buvo 100 procentų absolventų šią programą.

UNIX mokėjimas

UNIX tinkamumo liudijimą darbui suteikia studentams pagrindines kompetencijas administravimo, valdymo ir naudojimo UNIX operacine sistema. Studentai privalo baigti 16 kreditus klasėms, informacinių sistemų, programavimo logika ir technika, Linux operacines sistemas, "Shell programavimo Linux ir Unix, ir Unix operacinės sistemos administravimą. 2010 darbo vieta lygis buvo 100 procentų absolventų šią programą.

"Visual Basic" Kalbų mokėjimas

"Visual Basic" Kalbų mokėjimas sertifikatas suteikia studentams pagrindines kompetencijas į Visual Basic programavimo kalba naudojimui. Studentai privalo baigti 15 kreditus klasėms, kaip pagrindiniu ir aukštesniuoju grafinė vartotojo sąsaja (GUI), programavimas, informacinių sistemų ir programavimo logika ir techniką.

Interneto technikas

Interneto technikas sertifikatas suteikia studentams žinias ir įgūdžius interneto puslapio dizainas ir plėtros. Studentai privalo baigti 20 kreditus klasėms, pakopinių stilių, informacinių sistemų, "JavaScript" ir HTML programavimo kalbos, programavimo logika ir technika, ir web dizainas programinės įrangos, pavyzdžiui, Dreamweaver ir FrontPage. 2010 darbo vieta lygis buvo 100 procentų absolventų šią programą.

Web programuotojas

Web programuotojas sertifikatas suteikia studentams pažangios žinių ir įgūdžių interneto puslapio dizainas ir plėtros. Studentai privalo baigti 31 kreditus klasėms, kaip pagrindinį ir aukštesnįjį įgūdžius Java programavimo kalba, pakopinių stilių, informacinių sistemų, "JavaScript" ir HTML programavimo kalbos, programavimo logika ir technika, ir web dizainas programinės įrangos, pavyzdžiui, Dreamweaver ir FrontPage. 2010 darbo vieta lygis buvo 100 procentų absolventų šią programą.

Langai Projekto administracija

Langai Projekto administracija sertifikatas suteikia IT specialistai su žinių kurti ir įgyvendinti "Microsoft" tinklą naudojant "Active Directory". Studentai privalo baigti 21 kreditus klasėms, kaip planuoti ir valdyti "Microsoft Windows" serverio tinklą, ir pagrindus tinklų, Windows klientų ir serverių operacinių sistemų ir Windows Active Directory.

Atnaujinkite savo įgūdžius KOLEGIJA DUPAGE

NVS programa siūlo keletą specializuotų kursų, kurie gali būti imtasi specialistų atnaujinti įgūdžius ir žinias. Štai tik keli naujausi lankytinos papildymai NVS kursų pasiūla:

 • Išplėstinė iPhone Application Development
 • "Android Application Development
 • IT Pasiūlymai ir prezentacijos
 • Projektų valdymo programinė įranga

State-of-the-art įrenginių

Pritaikyta NVS programos metu koledžo DUPAGE yra įsikūręs neseniai atnaujintame Seaton Kompiuterija centras (SCC). Tai 18500 squarefoot įrenginys yra aukštųjų technologijų kabinetai, vaizdo ir modeliavimo laboratorija, tinklo įranga Labs, serverio / Internetworking laboratorija, programinės įrangos / interneto svetainių kūrimas laboratorijas ir galutinio naudotojo laboratorijose.

LAISVŲ STIPENDIJOS

Studentai, kurie planuoja stoti į NVS programos metu koledžo DUPAGE gali būti kvalifikuoti gauti finansinę apdovanojimą per palaikomų stipendijų įvairovė.

 • Barth inžinerija / Kompiuterių Mokslas stipendija
 • CDW Moterys technologijos stipendija
 • Fondo Grįžęs Suaugusiųjų stipendija

TRANSFER GALIMYBĖS

Susitarimo 3 + 1 perdavimas Kolegijos DUPAGE NVS programa nustatė 3 + 1 sutartį su Lewis universiteto skirtas studentams, kurie vykdo bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų. Šis susitarimas leidžia studentams baigti universitetinio diplomo plius papildomos kursinių pasibaigus asocijuotos laipsnis ne koledžo DUPAGE ir tada sklandžiai perkelti į partnerių universitetų, kur jie gali užbaigti savo bakalauro laipsnį per vienerius metus. Pernai kursinių siūloma iš partnerių universitetų vietoje prie kolegijos DUPAGE.

Ilinojus Artikuliacija iniciatyva (IAI) palengvina studentų perkėlimas iš vieno Ilinojaus institucijos į kitą. Tiek bendrojo lavinimo pagrindinė mokymo programa ir žemesnio padalinys pagrindinė rekomendacija Žinoma sąrašas buvo sukurtas.

Užimtumo perspektyvos

Yra įvairiausių galimų karjeros absolventams NVS programą koledžo DUPAGE, su vienodai plataus spektro darbo užmokesčio ir prognozuojamas augimas. JAV Darbo statistikos biuras praneša, kad vidutinis metinis darbo užmokestis bendrų karjeros absolventams NVS programos svyravo nuo $ 28,010 iki $ 94.180 2010 su geriausiais uždirbantiems tam tikrų disciplinų, auginančioms daugiau nei $ 133,110. Prognozuojamas augimas keli iš šių karjeros svyruoja 18-31 proc nuo 2010 iki 2020 m. Pramonės, užimtumo profesinę, mokslinę ir techninių paslaugų augs 29 procentų, pridedant 2,1 milijonai naujų darbo vietų iki 2020 m. Skatinami augančios paklausos sudėtingų kompiuterinių tinklų ir mobiliųjų technologijų, kompiuterinių sistemų projektavimas ir susijusios paslaugos užimtumas išaugs 47 proc iki 2020 m.

BENDRI KARJERA absolventams kompiuterio informacinių sistemų programa

 • pplications Programavimas: Dizainas komercinės ar užsakymą computersoftware už programų, pavyzdžiui, teksto procesoriai ir žaidimų, forconsumers ar organizacijoms.
 • Kompiuterių Programuotojai: Parašykite kodą kurti programas.
 • Duomenų įvedimo Keyers: Valdyti duomenų įvedimo įrenginius, tokius kaip klaviatūra orphoto komponavimo perforatorius.
 • Graphic Designers: Sukurti regėjimo sąvokas bendrauti idėjas, kurios įkvepia, informuoti ar įtikinti vartotojus.
 • Multimedijos Menininkai ir Animatoriai: Sukurti animaciją, specialieji efektai ar kitus vizualinius vaizdus per filmas, vaizdo, kompiuterių ar kitų elektroninių priemonių naudojimui produktų ir laikmenų, tokių kaip kompiuteriniai žaidimai, Filmai, Muzika video ir televiziją.
 • Tinklo ir kompiuterinių sistemų administratoriai: įdiegti, konfigūruoti ir remti kompiuterių tinklo sistemas, tinklo segmentus, intranetą ir kitas duomenų perdavimo sistemas.
 • Sistemos Programinė įranga Programavimas: Sukurti komercinės ar užsakymą systemsused į elektroninių prietaisų įvairovė.
 • Video žaidimai dizaineris: dizainas ir parengti programinės įrangos ir taikomųjų kompiuterinių žaidimų.
 • Interneto svetainių kūrėjai: Dizainas, kurti, keisti ir prižiūrėti interneto svetainėse.
Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by College of du Page »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline