Read the Official Description

Kas yra kompiuteris techninės paramos programa?

Apsilankykite: Tarptautinė švietimo centras Tuo Diablo Valley koledžas

Kompiuterių techninė parama yra tyrimas, kuriame dalyvavo kompiuterius modernizavimo, remonto, aptarnavimo ir tinklų srityse laukas. Diablo Valley koledžas kompiuterinės techninės paramos sertifikatas / studijų programa rengia studentų pradinio lygio užimtumą šiame sektoriuje. Kaip kompiuterio techninės paramos studentas, jums bus įgyti išsamų supratimą PC techninės įrangos, tinklų pagrindai "," Windows "operacinės sistemos technologijų ir kompiuterių aptarnavimas. Be to, jums bus žinoma, kad padės jums pasirengti + kompiuterių technikas egzaminą, kuris yra skirtas asmenims, turintiems šešis mėnesius ar daugiau kompiuterių techninę paramą darbo patirtį.

Studentai, kurie uždirbo pažymėjimą arba diplomą kompiuterio techninę paramą yra parengti pradinio lygio pozicijas prie kompiuterio help desk, kaip kompiuterių technikas arba tinklo technikas.

Kodėl reiktų studijuoti kompiuterių techninė parama?

Studentai kompiuterių techninę paramą gauna platų poveikį daugelio techninių aspektų kompiuterių pramonėje, įskaitant operacinės sistemos diegimas ir konfigūravimas, programinės įrangos konfigūracijų, tinklo įrengimo konfigūracijų ir kompiuterių remontas. Kiekvienas kursas sertifikato programa analizuoja vieną iš įvairių sričių technologijos, įskaitant tinklų, kompiuterinės įrangos, programinės įrangos ir tinklo kabelių.

Ką aš galiu padaryti su kompiuterio technine parama sertifikato / laipsnį?

Po studentas uždirbo sertifikatą / diplomą kompiuterio techninę paramą, jis arba ji turėtų būti gerai pasiruošęs eiti tiesiai į pradinio lygio užimtumą kompiuterių techninės paramos srityje. San Francisco Bay Area, atlyginimai svyruoja nuo $ 25,000 iki $ 40.000 už pradinio lygio ir tinklo administratoriai gali uždirbti iki $ 80,000 ar daugiau su papildoma kursinį darbą.

Kai siūlomi užsiėmimai?

Kompiuterių techninės paramos kursai yra dėstomi dienomis, vakarais ir savaitgaliais. Kai trumpalaikiai kursai yra taip pat prieinama.

Kiek laiko užtruks gauti pažymėjimą?

Apskritai, mokiniai 18 iki 24 mėnesių baigti kursus, reikalingas sertifikatas, kaip jie mokomi seka.

Ar yra kokių nors neįprastų išlaidų, susijusių su šia programa?

Atsižvelgiant į tai, kabelių kursų atveju, yra keletas papildomų išlaidų šviesolaidinio kabelių įrangos ir kvalifikacinis egzaminas.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
Request Info
Full-time
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019