Oficialus aprašymas

Su kompiuteriai tampa tiek labiau pažengęs ir daugiau svarbu versle, nėra geresnio laiko apsvarstyti karjeros kompiuterių mokslo. Mūsų Informatikos katedra yra čia parengs jums dirbti kompiuterių programavimo ir perkelti į valstybinių kolegijų ir universitetų tolesnio tyrimo kompiuterinių mokslų ar informacijos mokslų. Ši mokymo programa suteikia jums tiek teorijos ir praktinės patirties už pradinio lygio pozicijas užimtumo. Yra kompiuterių kursai ne mokslo didžiųjų taip pat mokslo didžiųjų.

Kompiuterių Mokslas mokymo atitinka duomenų tvarkymo valdymo asociacijos režimo mokymo bakalauro informacinių sistemų išsilavinimą.

Kompiuterių Mokslas perdavimo

KAIP T laipsnis Į mokslo bendradarbis Kompiuterių Mokslas perkėlimo laipsnį (kaip-T) programa suteikia studentams tvirtą pagrindą Computer Science. Baigus programą, studentai demonstruos gebėjimą analizuoti problemas ir amatų reikia algoritminius sprendimus; taikyti žinias apie kompiuterių ir tinkama drausmės matematikos; interpretuoti duomenis, kritiškai mąstyti ir taikyti mokslinį metodą; mokslinių tyrimų ir įvertinti naujų idėjų ir informaciją; ir interpretuoti techninę informaciją, taip pat efektyviai klausytis, bendrauti žodžiu su ir rašyti aiškiai platų auditorijai.

Į mokslo bendradarbis Kompiuterių Mokslas perkėlimo laipsnį (AS-T) rengia studentus perkelti į CSU sistemos baigti bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų ar pagrindinis laikoma panaši pagal CSU miesteliu. Studentai uždirba Koledžas perkėlimo ir atitinkančios CSU minimalus perdavimo priėmimo reikalavimus garantuoja įėjimas su jaunesniuoju Teisė CSU sistemos, o ne konkretaus universiteto ar pagrindinis. Po perdavimo, studentai bus reikalaujama užbaigti ne daugiau kaip 60 papildomų paskirtus vienetų uždirbti bakalauro laipsnį.

Norėdami uždirbti mokslo srityje Associate Computer Science perkelti laipsnį, studentai privalo baigti 60 CSU-pritaikomais semestro vienetų, kurių minimalus pažymių vidurkis 2,0 taško, įskaitant abu taip:

  • užbaigus visus kursus reikalingų pagrindinis su klasių "C" arba geriau; ir
  • užbaigimas Intersegmental Bendrojo lavinimo perdavimas mokymo programa (IGETC) modelio.

PASTABA: Kalifornijos valstijos universitetas, bendrojo lavinimo Plotis modelis (CSU GE) NĖRA už šio laipsnio variantas.

Jis yra labai rekomenduojama, kad prieš perduodant, studentai baigtų kursus, kurie atitinka CSU Jungtinių Valstijų istorijoje, Konstitucijos ir Amerikos idealai baigimo reikalavimą. Visais atvejais, studentai turėtų konsultuotis su daugiau informacijos apie universiteto priėmimo ir perdavimo reikalavimų konsultanto.

AP: IT Technologijos Koncentracija

A. ir AS laipsnis Tiems, kurie planuoja pagrindinis kompiuterių mokslo ir perdavimo į universitetą, mūsų Technologijos koncentracija yra puikus pasirinkimas. Į Kompiuterių mokslo koncentracija mokymo rengia studentus perkelti į daugelį universitetų kompiuterių mokslo studijų programų. Jei turite siekius gerai apmokamas, prestižinis karjerą kompiuterių srityje, tai yra jūsų pirmas žingsnis.

AP: Vadybos informacinės sistemos Koncentracija

A. ir AS laipsnis Nuo skaičiuoklės klientų duomenų bazių, šiandien įmonės turi daug programų, reikalingų paleisti savo kasdienę veiklą. Valdymo informacinės sistemos koncentracija kelia ypatingą dėmesį kūrimo, diegimo ir priežiūros verslo programinės įrangos. Tapti veikia programinė įranga, kuri veikia savo įmonę ekspertas.

AP: Įterptosios sistemos Koncentracija

Sertifikatas Kompiuteriai gali būti šiandienos technologijų širdis, bet mikroprocesoriai yra kiekvieno kompiuterio širdis. Įterptųjų sistemų koncentracija parengs jums už pradinio lygio programavimo pozicijas bendrovių, kurios gamina produktus, kurie yra įterptųjų mikroprocesoriai. Kas lemia, kad kompiuterio darbas? Šiuo koncentracijos, jūs netrukus sužinoti.

AP: Web programavimas Koncentracija

Sertifikatas Ar norėtumėte sužinoti, kaip sukurti ir valdyti savo svetainę? Šiandien įmonės yra visada dėl ekspertų tinklalapio dizaineriai Lookout, ir jūs galite tapti viena dabar taip pat. Web programavimas Koncentracija parengs jums už web dizainas, pasiekti ir įgyvendinti karjeros ir rašyti programas, kurios gali būti paleisti iš interneto.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sierra College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
1,150 USD
Studijų; Knygos ir reikmenys: $ 2224; On-campus kambarys ir lenta: 6920 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date