Read the Official Description

Šių dienų, tai beveik neįmanoma rasti jokių gyvybės zonos poveikio nedaro technologija. Kaip esami ir naujos technologijos tampa visur ir pramonė tampa vis labiau ir labiau priklausoma nuo technologijų, ten bus augantis poreikis kvalifikuotų specialistų, kurti, įgyvendinti, prižiūrėti, tvarkyti ir remontuoti įrenginius ir sistemas, naudojamas beveik visiems ir rasti beveik kiekviena pramonės šaka. Darbas augimas kompiuteriais susijusių karjeros tikimasi, kad toliau į kitą dešimtmetį. Karjeros galimybės yra įvairios ir apima kompiuterių aptarnavimo technikų, duomenų bazių administratoriai, tinklo administratoriams, sistemų analitikai ir programinės įrangos kūrėjams. Sveikatos priežiūros įstaigos, kompiuterių konsultacinės paslaugos, apskaitos sistemų projektavimas, gamyba ir vyriausybinių agentūrų keletas pavyzdžių srityse, kurios teikia darbo vietas techninių ir verslo kompiuterių specialistai.

Kompiuterių ir Internetworking technologijos (cit) programa ne koledžo DUPAGE siūlo laipsnių ir sertifikatų, leidžiančių absolventams tęsti karjerą platų informacinių technologijų (IT) įvairiose srityse. Cit studijų programos yra unikali tuo, kad jie buvo pastatytas specialiai aplink pramonės standartinių sertifikatus, kurie yra paklausa šiandienos darbdaviai. Be to, cit siūlo sertifikavimo mokymo programas per savo Cisco Networking Academy ir CompTIA akademijos įvairovė. Šie tiksliniai mokymo programos yra skirtos profesionalams, besidomintiems priekį savo karjerą ar studentams, kurie domisi IT srityje karjerą.

KODĖL KOLEGIJA DUPAGE jums tinka

Nesvarbu, ar esate rengiasi į IT pramonei karjerą planuojate perkelti į ketverių metų bakalaureato-teikiančios institucijos arba atnaujinti savo įgūdžius, kolegija DUPAGE turi tinkamą programą jums. MES SIŪLOME:

 • Skirta instruktoriai su ilgamete praktine pramonės patirtį, sertifikavimo ir licencijavimo.
 • Instrukcija geriausios įrenginių ir pažangiausius įrenginius.
 • Lankstūs tvarkaraščiai su ryte, po pietų, vakare ir savaitgaliais mokymosi.
 • Praktiškas, hands-on patirties, taip pat ekvivalentas pagrįstas tyrimais.
 • Prieinamos programos, jums dėl paspartintų į sėkmę nesulaužant bankas.
 • Mokymai, kuri yra akredituota ir patvirtinta pramonės asociacijų ir organizacijų užtikrinti labiausiai up-to-data ir atitinkamą mokymą.
 • Programos, skirtos aplink pramonės standartas profesinius sertifikatus, kurie suteikia darbo ieškančių konkurencinį pranašumą prieš konkurentus.
 • Alkūniniai partnerystė su gerbiamų bakalaureato suteikimo institucijoms patvirtinti programos griežtumo ir leidžia sklandžiai perdavimo uždirbo kreditų.

Associate Taikomųjų mokslų (AAS) kompiuterių ir Internetworking TECHNOLOGIJŲ

Kompiuterių ir Internetworking technologijos programa siūlo du AAS studijų programas. Programa suteikia studentams įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pareigas duomenų ryšių ir kompiuterinių tinklų srityse. Studentai bus adept ne projektuojant, įgyvendinant ir išlaikant tinklus.

Šis laipsnis yra skirtas aplink pardavėjas sertifikatus, įskaitant, bet neapsiribojant, CompTIA A +, CompTIA Network + CompTIA Security +, CompTIA konvergencijos +, CompTIA Server +, AccessData Certified egzaminuotojas (AKF), Cisco Certified Network Associate (Ccent), "Cisco Certified Network Associate (CCNA ), CCNA Apsaugos CCNA Wireless ", CCNA Voice", "Cisco Certified Network Professional" (CCNP). Kai mokiniai sėkmingai baigė Koledžas programą, jie bus pasirengę sėdėti už šių pramonės sertifikavimo egzaminus. Kompiuterių ir Internetworking laipsnių perkėlimas į kai mūsų universitete 2 + 2 ir 3 + 1 universitetų partnerių. Susisiekite su mumis dėl konkrečios informacijos ir gauti rekomenduojamą seka kursus.

Kompiuterių ir Internetworking technikas

Kompiuterių ir Internetworking Technikas ILS studijų programa yra sukurta siekiant suteikti platų poveikio kompiuterines sistemas ir tinklus. Tinklų projektavimas ir sistemų projektavimas akcentuojami kartu su konvergencija, tinklo saugumo, sistemos priežiūros ir gedimų šalinimo. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 41 kreditų pagrindinių reikalavimų, 5 kreditų patvirtintų pasirenkamųjų klasių ir 18- 22 kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus. Baigęs šią programą, mokiniai turės uždirbo iki aštuonių profesionalių sertifikatus.

Informacinių sistemų saugumo (INFOSEC) 4011 Profesionalai

Informacinių sistemų saugumo mokymo lygis atitinka nustatytus INFOSEC specialistų nacionalines mokymo ir švietimo standartus. Kolegijos DUPAGE yra sertifikuota mokyti INFOSEC specialistai pagal komiteto Krašto apsaugos sistemas (CNSS) ir Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) institucijai. Kursinių apima pagrindines ir pažangias pranešimų į tinklų ir tinklų, saugumo administravimą, sistemų priežiūra ir sistemų saugumą, taip pat pasirinktas temas baudžiamojo teisingumo. Studentai privalo baigti 64 kreditus kursinių, kuri apima 32 kreditų pagrindinių reikalavimų, 14 kreditų patvirtintų pasirenkamųjų klasių ir 18- 22 kreditų bendrojo lavinimo klasėse minimalus.

PAŽYMĖJIMAI kompiuterių ir Internetworking TECHNOLOGIJŲ

Kompiuterių ir Internetworking technologijos programa siūlo sertifikatus disciplinų įvairovė. Tokie tiksliniai programos svyruoja ilgio 12-44 kredito valandos. Dauguma studentų stoti į šias programas, siekiant pagerinti jų on-the-darbo kredencialus, persikvalifikuoti naują karjerą technologijų srityje, arba atnaujinkite įgūdžių konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Kompiuterių ir Internetworking technologijos

Kompiuterių ir Internetworking technologijos sertifikatas programa suteikia studentams plataus poveikio kompiuterines sistemas ir tinklus. Studentai privalo baigti 35 kreditus kursinių, kuri apima Computer Forensic, interneto telefonija, priežiūra, tinklų pagrindai, perdavimo protokolus bei saugumą.

CompTIA A + ir tinklo + PC technikas

Sistemų priežiūra specialistas sertifikatas programa rengia studentus dirbti kompiuterių ir tinklo paramos specialistais. Baigus programą, studentai yra pasirengę už CompTIA A + ir CompTIA Network + sertifikatus. Studentai privalo baigti 14 kreditus klasių, įskaitant kompiuterių ir kompiuterinės įrangos priežiūros, PC priežiūros, sistemos priežiūra ir tinklų kūrimą.

Informacinių sistemų saugumo (INFOSEC)

Informacinių sistemų saugumo mokymo pažymėjimas atitinka nustatytus INFOSEC specialistų nacionalines mokymo ir švietimo standartus. Studentai privalo baigti 32 kreditus kursinių, kuri apima pagrindines ir pažangias pranešimų į tinklų ir tinklų, saugumo administracijos, sistemų techninės priežiūros ir sistemų saugumo, taip pat pasirinktas temas baudžiamojo teisingumo

Sistemų priežiūra specialistė

Sistemų priežiūra specialistas sertifikatas programa rengia studentus dirbti kompiuterių ir tinklo paramos specialistais. Baigus, studentai yra pasirengę už CompTIA A +, CompTIA Network + ir CompTIA Security + sertifikatus. Studentai privalo baigti 17 kreditus kursinių, kuri apima kompiuterių ir tinklo priežiūra, tinklų ir saugumą.

Voice over IP telefonijos specialistė Voice over IP telefonijos specialistas sertifikatas programa suteikia studentams į projektavimo, įrengimo, pagalba ir naudojimo Voice over IP, susijusios programinės ir techninės įrangos pagrindas. Studentai privalo baigti 18 kreditus kursinių, kuri apima Cisco Voice over IP, LAN, frezavimo ir WAN.

Atnaujinkite savo įgūdžius KOLEGIJA DUPAGE

Cit programa ne koledžo DUPAGE siūlo keletą sertifikatus ir pramonės standartizuotas įgaliojimai, kurie gali būti uždirbtus studentų ir specialistų atnaujinti įgūdžius ir žinias tiek plačiai ir specializuotų disciplinų. Profesionalūs sertifikatai yra ne laipsnis įgaliojimai, suteikti studentams, kurie pasiektų tvirtinančiosios agentūros nurodytus kvalifikaciją. Kolegijos DUPAGE namų dviejose srityse profesinės sertifikavimo mokymo Cisco Networking Academy ir CompTIA akademijoje.

Atkreipkite dėmesį: Kai sertifikavimo programos turi išankstinius reikalavimus. Studentai turėtų konsultuotis su fakulteto patarėjas Daugiau informacijos apie išankstinius reikalavimus pagal konkrečias programas.

"Cisco Networking Academy

"Cisco Networking Academy suteikia studentams vertingų interneto technologijų įgūdžių pasaulinėje ekonomikoje. "Cisco akademija moko studentus projektuoti, kurti ir palaikyti kompiuterinius tinklus. Programa taip pat rengia studentus tęsti pramonės standartus sertifikatus, įskaitant "Cisco Certified Network Associate (Ccent), Cisco Certified Network Associate (CCNA), CCNA Security, CCNA Wireless, CCNA Voice, ir Cisco Certified Network Professional (CCNP) skaičių.

Cisco Certified Network Associate (CCNA)

CCNA programa susideda iš keturių klasių, kad suteikti studentams su į tinklų pagrindai, pavyzdžiui, diegimo, konfigūravimo, valdymo ir trikčių šalinimo maršruto ir perėjo tinklų ir nuotolinio ryšio pagrindu. Studentai privalo baigti 12 kreditus tinklų ir maršruto protokolus ir sąvokas.

"Cisco Certified Network Professional" (CCNP) CCNP programa suteikia mokymo, kuris leidžia studentams planuoti, įgyvendinti, patikrinti ir išspręsti vietos ir wide-area tinklus ir dirbti bendradarbiaujant su specialistais dėl pažangiosios saugumo, balso, bevielio ryšio ir vaizdo sprendimai. Studentai privalo baigti 9 kreditai pažangių tinklų temomis, įskaitant maršrutų, perjungimo, ir trikčių šalinimo.

CCNA Security

CCNA Security programa suteikia specializuotą mokymą studentams, kurie nori pagerinti savo įgūdžius CCNA lygio rinkinį arba pasirengti pradinio lygio pozicijas, kaip saugumo specialistai. Taip pat gauti Cisco poświadczonyZabezpieczenie Professional "(CCSP) pažymėjimus IT specialistams, kurie, siekiančių į tinklo saugumo karjerą sąlyga. Studentai privalo baigti 15 kreditus kursinių, kuri apima tinklų pagrindus, frezavimas, LAN, WAN ir tinklo saugumą.

CCNA Wireless

CCNA Wireless programa suteikia įvadas į projektavimo, diegimo ir priežiūros belaidžių tinklų. Temos apima: 802.11 standartus, bevielis radijo technologiją, belaidžių topologijos, prieigos taškai, tiltus, belaidės apsaugos, svetainės apklausas, pagalba ir antenos sistemas.

CCNA Voice "

CCNA Voice "programa suteikia specializuotą mokymą studentams, kurie nori pagerinti savo įgūdžius CCNA lygio rinkinį arba pasirengti pradinio lygio pozicijas pagrindinių balso operacijas.

CompTIA akademija

CompTIA akademija siūlo platų sertifikavimo mokymo programas, skirtas patenkinti IT pedagogų ir mokymosi specialistų poreikius. CompTIA sertifikatai pripažįstami visame, kaip įrodyti, pamatų lygio įgūdžių rinkinių standartą pramonės ir yra vienintelis pramonės remiamas, pardavėjas-neutrali programų rinkoje šiandien. Daugelis top organizacijos, įskaitant "Canon", "Cisco", IBM ir Novell, reikalauja CompTIA sertifikavimas savo IT darbuotojų.

CompTIA sertifikatai yra taip pat būtinos kelios pažangios, pardavėjas konkrečių įgaliojimų, pavyzdžiui, Microsoft MCSA ir MCSE takai, Novell CNE ir "HP Certified Systems Administrator. Kolegijos DUPAGE rengia mokymus, rengia studentus uždirbti + Konvergencijos +, Network + Project + ir saugumas + sertifikatus.

CompTIA A + CompTIA A + sertifikacija pažymėjimus, kad patvirtina žinias Kompiuterių technikai. + Certification reiškia, kad kandidatas gali tinkamai diagnozuoti, remontuoti, konfigūruoti ir diegti įrangą ir operacines sistemas, taip pat Trikčių ir atnaujinti asmeninių kompiuterių. Studentai privalo baigti 8 kreditai kursinių, kuri apima pažangiosios sistemos priežiūra, kompiuterių ir kompiuterinės įrangos priežiūra ir kompiuterių priežiūros ir modernizavimo.

CompTIA konvergencijos +

CompTIA konvergencijos + Certification yra Kvalifikacija, kuri pripažįsta pagrindines kompetencijas, reikalingas parduoti ir paslaugų konvergencinę technologijos. Studentai privalo baigti 9 kreditai kursinių įskaitant interneto ryšio, tinklų ir saugumo.

CompTIA Network +

CompTIA Network + sertifikacija pažymėjimus, kad pripažįsta technikas gebėjimą projektuoti, įgyvendinti ir valdyti duomenų ir balso tinklų. Studentai privalo baigti 9 kreditai kursinių įskaitant interneto ryšio, tinklų ir saugumo.

CompTIA Project +

CompTIA Project + sertifikacija pažymėjimus, kad pripažįsta pagrindines projektų valdymo įgūdžius. Studentai privalo baigti 6 kreditų kursinių, kuri apima duomenų perdavimo ir tinklų, taip pat visą projekto gyvavimo ciklą nuo pradžios ir planavimo vykdymo priėmimo, paramos ir uždarymo.

CompTIA Security +

CompTIA Security + patvirtina žinias ryšio saugumą, infrastruktūros saugumo, kriptografijos, veiklos saugumo ir bendrų saugumo koncepcijas. Studentai privalo baigti 9 kreditai kursinių, kuri apima duomenų perdavimo, tinklų pagrindus, taip pat kompiuterių saugumo temos nuo prieigos teises kriptografija.

State-of-the-art įrenginių

Pritaikyta CIT programos metu koledžo DUPAGE yra įsikūręs neseniai atnaujintame Seaton Kompiuterija centras (SCC).

LAISVŲ STIPENDIJOS

Studentai, kurie planuoja stoti į CIT programos metu koledžo DUPAGE gali būti kvalifikuoti gauti finansinę apdovanojimą per palaikomų stipendijų įvairovė.

 • Barth inžinerija / Kompiuterių Mokslas stipendija
 • CDW Moterys technologijos stipendija
 • Fondo Grįžęs Suaugusiųjų stipendija

TRANSFER GALIMYBĖS

Susitarimo 2 + 2 "perkėlimas

Kolegijos DUPAGE cit programa sukūrė kelis 2 +2 perdavimo susitarimus su zonos kolegijų, tokių kaip DePaul universitetas, Ilinojaus technologijos instituto ir Šiaurės Ilinojaus universitete. Šie susitarimai leidžia studentams baigti asocijuotosios laipsnį kolegijos DUPAGE ir tada sklandžiai perkelti į partnerių universitetų, kur jie gali užbaigti savo bakalauro laipsnį per dvejus metus. Šie susitarimai siūlome patogų ir prieinamą variantą studentams, kurie planuoja tęsti fouryear laipsnį.

Susitarimo 3 + 1 perdavimas

Kolegijos DUPAGE cit programa nustatė 3 + 1 sutartį su Lewis universiteto skirtas studentams, kurie vykdo bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų. Šis susitarimas leidžia studentams baigti universitetinio diplomo plius papildomos kursinių pasibaigus asocijuotos laipsnis ne koledžo DUPAGE ir tada sklandžiai perkelti į partnerių universitetų, kur jie gali užbaigti savo bakalauro laipsnį per vienerius metus. Pernai kursinių siūloma iš partnerių universitetų vietoje prie COD.

Ilinojus Artikuliacija iniciatyva (IAI) palengvina studentų perkėlimas iš vieno Ilinojaus institucijos į kitą. Tiek bendrojo lavinimo pagrindinė mokymo programa ir žemesnio padalinys pagrindinė rekomendacija Žinoma sąrašas buvo sukurtas.

Užimtumo perspektyvos

Yra įvairiausių galimų karjeros absolventams KIT programą koledžo DUPAGE, su vienodai plataus spektro darbo užmokesčio ir prognozuojamas augimas. JAV Darbo statistikos biuras praneša, kad vidutinis metinis darbo užmokestis bendrų karjeros absolventams CIT programos svyravo nuo $ 37,280 iki $ 75.660 2010, su viršų uždirbantiems pareikšti daugiau nei $ 119,940. Prognozuojamas augimas keli iš šių karjeros svyruoja 18-31 proc nuo 2010 iki 2020 m. Pramonės, užimtumo profesinę, mokslinę ir techninių paslaugų augs 29 procentų, pridedant 2,1 milijonai naujų darbo vietų iki 2020 m. Skatinami augančios paklausos sudėtingų kompiuterinių tinklų ir mobiliųjų technologijų, kompiuterinių sistemų projektavimas ir susijusios paslaugos užimtumas išaugs 47 proc iki 2020 m.

BENDRI KARJERA absolventams kompiuteris ir Internetworking technologijų programą

 • Kompiuterių tinklo Architektai: parengti ir įgyvendinti kompiuterių ir tinklo informacijos tinklus.
 • Kompiuterių tinklo palaikymo specialistai: analizuoti, testus, triktis, vertinti ir išlaikyti esamus tinklo sistemas.
 • Kompiuterių technikai: Įdiekite, nustatyti ir išlaikyti kompiuterį ir periferinė įranga.
 • Duomenų bazių administratoriai: naudoti programinę įrangą, galite saugoti ir tvarkyti duomenis. Gali planuoti, koordinuoti ir įgyvendinti saugumo priemonių, kad apsaugotų kompiuterinių duomenų bazių.
 • Informacija Apsaugos Analitikai: planuoti, įgyvendinti, atnaujinti arba stebėti saugumo priemones kompiuterinių tinklų ir informacijos apsaugą.
 • Tinklo ir kompiuterinių sistemų administratoriai: įdiegti, konfigūruoti ir remti kompiuterių tinklo sistemas, tinklo segmentus, intranetą ir kitas duomenų perdavimo sistemas.
 • Telekomunikacijos Line Montuotojams ir remontininkų: Įdiekite ir remontas telekomunikacijų kabelių, įskaitant skaidulinės optikos.
Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by College of du Page »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline