Komercinė Kruopštaus Azijoje

Kurso apžvalga


Šiame dviejų dienų seminare jums dirbti su viena iš pasaulyje 's svarbiausių strateginių mąstytojų kurti savo verslo, deramo tikrinimo įgūdžius ir realios pridėtinės vertės Jūsų įmonės ' s plėtimosi planus, mažinant investicijų nesėkmės riziką. Kursas skirtas struktūrinio požiūrio, siekiant padėti jums įvertinti tikslinę bendrovę 's, dabartinis ir numatomas verslo veiklos per išsamų rinkos tyrimą ir konkurencinę aplinką.

&nbsp

Kodėl reikia dalyvauti?


Augimas Azijoje per susijungimai ir įsigijimai gali būti labai rizikingas žingsnis imtis. Atlikti tinkamą savo veiklos komercinį Due Diligence Azijoje yra vienas iš efektyviausių būdų, siekiant sumažinti tokią riziką ir pagerinti savo galimybes sėkmingo sandorio.Jei jūsų įmonė nori augti arba M & A, jums reikia gerai suprasti šios bendrovės 's dabartinę ir numatomą veiklą. Šis dviejų dienų seminaras traukiniai jums naujausių metodikų vykdyti komercinių dėl Diligences, dėl galimo M & A tikslų, siekiant išvengti nepageidaujamų netikėtumų ir parengti skaidrią ir patikimą vaizdą apie jūsų tikslinei bendrovei 's komercinės veiklos.

&nbsp

&nbsp

Ar norite

&nbsp

  • Suprasti nevykdo komercinės Due Diligence Azijoje, be kitų deramo patikrinimo disciplinų svarbą?
  • Sužinokite apie savo galimą prieš savo investicijų įsigijimo tikslo esmę?
  • Gauti išsamų vaizdą apie jūsų potencialaus įsigijimo tikslą 's komercinės veiklos?
  • Projekto vystymąsi ateityje jūsų potencialaus įsigijimo tikslą išnagrinėti savo verslo modelį, pramonės ir rinkos aplinką, kaip gerai mes poziciją rinkoje?
  • Meistras komercinio Kruopštaus praktinius aspektus?
  • Atpažinti integravimo svarbą, kaip išvengti bendros spąstų ir vėliau įsigijimų sutrikimas?
  • Nustatyti ir įvertinti potencialias problemas ir įsipareigojimai?
  • Suprasti galimas problemas su kompleksinio paramos gyvenančiais komercinio Kruopštaus ir sukurti strategijas, siekiant tokias problemas išspręsti?

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 dienų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020