komercinis Deramo patikrinimo Azijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Komercinė Kruopštaus Azijoje

Kurso apžvalga


Šiame dviejų dienų seminare jums dirbti su viena iš pasaulyje 's svarbiausių strateginių mąstytojų kurti savo verslo, deramo tikrinimo įgūdžius ir realios pridėtinės vertės Jūsų įmonės ' s plėtimosi planus, mažinant investicijų nesėkmės riziką. Kursas skirtas struktūrinio požiūrio, siekiant padėti jums įvertinti tikslinę bendrovę 's, dabartinis ir numatomas verslo veiklos per išsamų rinkos tyrimą ir konkurencinę aplinką.

&nbsp

Kodėl reikia dalyvauti?


Augimas Azijoje per susijungimai ir įsigijimai gali būti labai rizikingas žingsnis imtis. Atlikti tinkamą savo veiklos komercinį Due Diligence Azijoje yra vienas iš efektyviausių būdų, siekiant sumažinti tokią riziką ir pagerinti savo galimybes sėkmingo sandorio.Jei jūsų įmonė nori augti arba M & A, jums reikia gerai suprasti šios bendrovės 's dabartinę ir numatomą veiklą. Šis dviejų dienų seminaras traukiniai jums naujausių metodikų vykdyti komercinių dėl Diligences, dėl galimo M & A tikslų, siekiant išvengti nepageidaujamų netikėtumų ir parengti skaidrią ir patikimą vaizdą apie jūsų tikslinei bendrovei 's komercinės veiklos.

&nbsp

&nbsp

Ar norite

&nbsp

  • Suprasti nevykdo komercinės Due Diligence Azijoje, be kitų deramo patikrinimo disciplinų svarbą?
  • Sužinokite apie savo galimą prieš savo investicijų įsigijimo tikslo esmę?
  • Gauti išsamų vaizdą apie jūsų potencialaus įsigijimo tikslą 's komercinės veiklos?
  • Projekto vystymąsi ateityje jūsų potencialaus įsigijimo tikslą išnagrinėti savo verslo modelį, pramonės ir rinkos aplinką, kaip gerai mes poziciją rinkoje?
  • Meistras komercinio Kruopštaus praktinius aspektus?
  • Atpažinti integravimo svarbą, kaip išvengti bendros spąstų ir vėliau įsigijimų sutrikimas?
  • Nustatyti ir įvertinti potencialias problemas ir įsipareigojimai?
  • Suprasti galimas problemas su kompleksinio paramos gyvenančiais komercinio Kruopštaus ir sukurti strategijas, siekiant tokias problemas išspręsti?
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Azijos strategijos ir žinių institutas ("I-ASK") - tai mokymo įstaiga, kuri siūlo profesionalias mokymo seminarus visoje Azijoje, atsižvelgiant į įvairių nacionalinių bendrovių, kurios veikia verslo A ... Skaityti daugiau

Azijos strategijos ir žinių institutas ("I-ASK") - tai mokymo įstaiga, kuri siūlo profesionalias mokymo seminarus visoje Azijoje, atsižvelgiant į įvairių nacionalinių bendrovių, kurios veikia verslo Azijos šalių vadovų ir vyresniųjų analitikų poreikius. Mūsų tikslas yra suteikti valdymas su garso verslo strategijos mokymuose ir praktinės žinios apie Aziją. &nbsp Mūsų seminarai, kad dalyviai galėtų apsirūpinti naujausių įgūdžių, įrankių ir būdų rinkti ir analizuoti informaciją, kad yra labai svarbu, kad išliktų konkurencinga sparčiai ir nuolat keičiasi Azijos rinkose. Mūsų profesionalūs instruktoriai šviesti dalyviams aktualiomis temomis, pavyzdžiui, konkurencingos žvalgybos, konkurentų stebėjimą bei lyginamąją analizę, rinkos segmentavimo ir pozicionavimo, patekimo į rinką ir augimo strategijas ir todėl, kad įmonių pagrindinius darbuotojus priimti geresnius sprendimus ir užtikrinti savo įmonės sėkmę ateityje.&nbsp&nbsp Vizija ir tikslai &nbsp Azijos strategijos ir žinių institutas ("I-ASK") - tai mokymo įstaiga, kuri siekia būti pirmaujanti paslaugų teikėjas Azijos bendrovių vadovų mokymo seminarų. &nbsp I-ASK yra pasaulinio lygio, pirmiausia iš-jos natūra įstaiga, talpinimas geriausios mokymo seminarus visoje Azijoje, kad daugiamečių nacionalinių ir vietinių kompanijų vadovams, kurie turi strateginę atsakomybę už bendrovių, įmonių arba gaminių linijoms labiausiai pažangūs ir tinkamas priemones, sukurti tvarią vertę jų kompanijoms Azijoje.&nbsp I-ASK vienija gerbiamų profesorių ir pramonės ekspertų, su įvairių grupių vadybininkai ir vadovai, pasidalinti savo vertinga patirtimi ir įgyti žinių apie naujausią mokslinę tyrimų rinkos srityse ir konkurencinį žvalgybos. Skaityti mažiau