Oficialus aprašymas

Jei jums patiko plaukioti ir norite gauti už jus sugebėjimą rūpintis savo keleiviais ar kroviniais, tai dar vienas žingsnis - komercinio piloto licencija.

Pasitikintis pilotas. Pasitikintis vyriškasis pilotas vienodomis laikydamasis ginklus sėdėjo ir smagiai lėktuvu fone

Visas skrydžio laikas, kurį sukaupėte per privataus piloto ir mokymo prietaisus, bus įskaitytas į bendrą komercinės licencijos laiką. Norint gauti komercinio piloto licenciją, jums turi būti aštuoniolika metų ir registruotis iš viso 250 valandų skrydžio laiko.

Visi komerciniai bandomieji studentai bus apmokyti kvalifikuoto ir kvalifikuoto instruktoriaus piloto. Mokymo metu mokiniai bus mokomi manevruose, tokiuose kaip lėtas važiavimas, nusileidimo ir išvykimo krepšiai, chandelai, tingžios aštuonios, stačios spiralės apie tašką ir stačios posūkio. Nors jūs tapsite labai įvaldę komercinius manevrus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad visuose komerciniuose oro linijų reisuose lėktuvams skrydžiai su keleiviais yra ne daugiau kaip trisdešimt laipsnių. Tai reiškia, kad keleiviai nebijoja ir kad pilotas visuomet kontroliuoja orlaivį.

Be manevrų visi mokiniai turi įgyti "sudėtingų orlaivių". Kompleksiniame orlaivyje bus įtraukiami pakrovimo įrenginiai ir reguliuojamas greičio sraigtasparnis. Atsižvelgiant į stūmimo įrenginį, kuris yra ištrauktas po kilimo ir kuris pratęsiamas prieš iškraunant, bus visiškai nauja. Taigi, studentas turi išvystyti įpročio modelį, kuriuo siekiama sugrąžinti ir išplėsti savo šachtinį per startą ir iškrovimą. Tai yra būtina siekiant užtikrinti skrydžių saugumą visose sudėtingose ​​lėktuvuose. Reguliuojamas žingsnio propeleris skiriasi nuo fiksuoto žingsnio propelerio, kurį jūs pažįstate iki šio taško. Reguliuojamo žingsnio propelerio pagalba pilotas gali reguliuoti sraigto ašmenų kampą kruizinio plaukimo aukštyje ir skrydžio nusileidimo etapuose. Tai suteikia orlaiviui didesnį bendrą efektyvumą ir našumą.

Kiekvieną skrydį studentas apmokys ir įvertins jo instruktoriaus pilotas. Tai bus instruktoriaus pilotas, kuris nustato, kada studentas yra pasirengęs atlikti jo egzaminą raštu ir jo skrydžio egzaminą. Nėra jokios priežasties skubėti ką nors per savo komercinio piloto mokymą. Instruktoriaus pilotas nustatys, ar studentui reikia papildomo laiko, kad jis atitiktų FAA minimalius reikalavimus, ir padėtų jam patogiau dirbti sudėtingais orlaiviais ir komerciniais pilotų manevrais.

Jei norite skristi komerciniais tikslais ir gauti užmokestį už savo paslaugas, tikriausiai būsite tvarkaraštyje skrydžio mokykloje, užsakomajame skrydyje ar aviakompanijos. Nesvarbu, ar skraidysite komercinės avialinijos įmonėje, ar jūsų komercijos piloto licencijos mokymui, planuojate anksti pasirodyti ir praleiskite laiką, reikalingą pasiruošti užduočiai. Susivertimas dažnai veda pilotą, pamiršdamas ką nors padaryti ar padaryti klaidą. Tai galima išvengti, kai anksti pasirodysite, praleisite laiką ir mėgaukitės laiku.

Minimali bendra numatoma mokymo kaina

Piper Warrior PA28-161 Cessna Skyhawk C172 Piper Archer II PA28-181
11 767 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
12,037 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
12 577 JAV doleriai
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
40 valandų lėktuvų nuoma 40 valandų lėktuvų nuoma 40 valandų lėktuvų nuoma
15 valandų lėktuvų nuoma 15 valandų lėktuvų nuoma 15 valandų lėktuvų nuoma
15 valandų skrydžio instrukcija 15 valandų skrydžio instrukcija 15 valandų skrydžio instrukcija
20 val. Žemės instrukcijos 20 val. Žemės instrukcijos 20 val. Žemės instrukcijos
Medicinos pažymėjimas Medicinos pažymėjimas Medicinos pažymėjimas
testas raštu testas raštu testas raštu
Checkride Checkride Checkride
Mokėkite, kaip einate, kainuoja: 13 075,00 JAV dolerių Mokėkite, kaip einate, kainuoja: 13 375,00 JAV dolerių Atlikite mokestį: 13 975,00 JAV dolerių

Galimas finansavimas

Prieš kilimą iš lėktuvo vaizdas į priekį

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Legacy Aviation »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
90 valandos
Dieninės
Price
13,075 USD
Pay as you go kaina Piper Warrior PA28-161; 13 375,00 JAV dolerių. Mokėkite, kaip einate, Cessna Skyhawk C172; 13 975,00 JAV dolerių. Mokėkite, kaip einate Piper Archer II PA28-181
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019