Komercinės Bandomosios Licencijos

Aeronav Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Komercinės Bandomosios Licencijos

Aeronav Academy

KOMERCINĖ PILOTO LICENCIJA

Komercinio piloto licencija yra kvalifikacija, kurios jums reikės, jei norite tęsti karjerą kaip profesionalus pilotas. CPL mokymas gali prasidėti tik tada, kai kandidatas gavo galiojančią privilegijos piloto licenciją. Studentams, kurie nori atlikti komercinio piloto licenciją, yra keletas skirtingų pasirinkimų.

Galimos funkcijos yra tokios:

 • CPL vieno variklio VFR
 • CPL vieno variklio IR
 • CPL daugiafunkcinis VFR
 • CPL daugelio variklių IR

CPL vieno variklio VFR / CPL vieno variklio IR

Nors vieno variklio CPL VFR yra ekonomiškai efektyvus būdas gauti komercinio piloto licenciją, tai, deja, labiausiai riboja tai. Su vieninteliu varikliu VFR (vizualios skrydžio taisyklės), esant palankioms oro sąlygoms, galėsite skristi tik vieno variklio orlaiviu. Galite pasirinkti variantą užbaigti vieno variklio CPL IR (prietaiso skrydžio taisykles), todėl galite skraidyti orlaivį ribinio ar blogėjančio oro sąlygomis, mokydamiesi plaukioti vien tik atsižvelgiant į orlaivio įrangą. Tai mažiau riboja nei VFR licencija, tačiau jūs vis dar galėsite skristi tik vieno variklio orlaiviu, kuris žymiai sutrumpins komercinių operacijų skaičių, kuris galės jus įdarbinti dėl laivyno reikalavimų.

CPL Multi-Engine VFR / CPL Multi Engine IR

Nors CPL daugelio variklių IR yra brangiausia galimybė dėl padidėjusių kelių variklinių orlaivių eksploatavimo išlaidų, tai, be abejonės, yra labiausiai parduodama komercinė licencija, kai kalbama apie prašymą dėl darbo, nes ji yra mažiausiai ribojanti CPL licencijas. Labai mažai žmonių pasirinks galimybę atlikti daugiafunkcinę VFR CPL, nes instrumento įvertinimas yra svarbi kvalifikacija, kai siekiama tapti karjeros pilota.

Ką reiškia mokymas?

Norėdami gauti Pietų Afrikos komercinę licenciją, jums reikės:

 1. Turite turėti galiojančią Pietų Afrikos privilegijos licenciją su naktiniu įvertinimu.
 2. Jūs turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų.
 3. Turite turėti galiojančią bendrąją radijo licenciją.
 4. Turite turėti galiojantį 1 klasės aviacijos medicinos pažymėjimą.
 5. Turite būti baigę visus SACAA komercinės licencijos teorinius egzaminus.
 6. Praktinis skrydžio bandymas turi būti atliktas su SACAA patvirtintą paskirtą skrydžio egzaminuotoją per 36 mėnesius nuo teorijos egzaminų išlaikymo.

Toliau išvardyti MINIMUM reikalavimai, kuriuos būtina įvykdyti prieš praktinį skrydžio bandymą:

200 valandų skrydžio laiko, kuris turi apimti:

 • 20 valandų skrydžio instruktavimo laikas patvirtintame skrydžio imituojančiame mokymo įrenginyje.
 • 100 valandų kaip įgulos vadas arba 70 valandų pareiškėjui, kuris yra baigęs integruotą mokymą.
 • 20 valandų kruizinių skrydžių kaip įgulos vadas. Tai turi apimti vieną skrydį ne mažiau kaip 300 NM. Šis skrydis taip pat turi apimti du pilnus krantinius ne mažiau kaip dviejų skirtingų aerodromų atstumu nuo bazės.
 • 5 valandų naktį skrendant kaip įgulos vadas, tai turi apimti ne mažiau kaip 10 kilimų ir 10 iškrovimų naktį. Jame taip pat turi būti ne mažiau kaip trys kojos treniruotės, kurių kiekviena turi būti ne mažesnė kaip 50 nm.
 • 20 valandų instruktoriaus parengimo laikas, iš kurių skrydžio imitavimo treniruoklyje gali būti įgyta ne daugiau kaip 10 valandų.
 • Mažiausiai penkių valandų mokymas sudėtingame orlaivyje (kintamo žingsnio propelerio, ištraukiamas važiuoklė).
  Atkreipkite dėmesį, kad pirmiau nurodyti reikalavimai yra pagrįsti vieno variklio komercine piloto licencija su prietaisų įvertinimu. Pirmiau išdėstyti reikalavimai nustatomi pagal tai, kokį CPL kursą norite pasirinkti (ty vieno variklio / kelių variklių arba vizualiųjų skrydžių taisyklių / prietaiso skrydžių taisyklės). Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie reikalavimus, skaitykite mūsų išlaidų sąmatą įvairiems kursams.
  Šiuo metu nėra reikalaujama lankyti Komercinės žemės mokyklos kurso, tačiau mes labai rekomenduojame, kad visi kandidatai apsvarstytų galimybę lankyti, nes tai padės jums geriausiai pasiruošti egzaminams, kuriuos turėsite užbaigti. Visi CPL teoriniai egzaminai yra parašyti Civilinės aviacijos administracijoje ir rezervavimas atliekamas tiesiogiai per SACAA.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Locations
Pietų Afrikos Respublika - Pretorija
Pradžia: Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019
Pietų Afrikos Respublika - Pretorija
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla