Koledžo priėmimo seminaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2020 m. Liepos 19–25 d

Kai pradedate galvoti apie kreipimąsi į koledžą, yra aiškių būdų, kaip jūsų paraiškas - ir sau - išsiskirti. Sužinokite naujausių įžvalgų ir vidinės kompetencijos iš priėmimo specialistų apie tai, kaip sėkmingai taikyti paraiškas.

Šis vienos savaitės koledžo priėmimo seminaras skirtas aukštųjų mokyklų jaunimui ir senjorams kelti, kad suteiktų perspektyvių jaunų moterų, kaip jūs, geriausią praktiką, patarimus ir geriausius patarimus, kaip sėkmingai naršyti koledžo paraiškų teikimo procesą. Jūsų instruktoriai yra Smitho profesionalūs priėmimo darbuotojai, taip pat apsilankę kitų aukščiausiųjų kolegijų ir universitetų atvykimo į pareigas pareigūnai.

Ką sužinosite

Jūs sužinosite, kaip parašyti įtikinamą esė, ace kolegijos interviu ir kalbėti viešai lengvai ir pasitikėjimo įgūdžius, kurie padės jums sėkmingai patekti į koledžą, bet taip pat padės jums sėkmingai gyventi.

Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Kiekvieną dieną. Dalyvavimas reikalingas kiekviename suplanuotame renginyje. Jūs aplankysite seminarus, kuriuose dalyvaus "Smith" ir kitų panašių institucijų aukščiausios priėmimo ir finansinės pagalbos pareigūnai. Pasirinktos seminaro temos apima kolegijos, kritiško mąstymo ir skaitymo rėmimą, tinkamą aukštojo mokslo išsilavinimą ir pertraukos metus.

Ką tu padengsi

Visą savaitę dalyvausite šiose klasėse:

  • Kaip parašyti koledžo įstojimo esė

Daugelis studentų mano, kad koledžo įsidarbinimo esė yra viena iš sunkiausių kūrinių, nes gali būti sunku rasti pusiausvyrą tarp "paguodos" ir "nuobodžios". Ši sesija padeda jums rasti tinkamą pusiausvyrą, kad užtikrintumėte, jog atstovaujate savo geriausiu būdu popieriuje.

  • Kaip ace koledžo priėmimo interviu

Vienas iš labiausiai stresinių aspektų kreiptis į koledžą yra interviu. Mes mokome jus, kaip kreiptis į šiuos pokalbius, kaip elgtis su visomis impulsyviomis kalbomis ir kaip efektyviai pristatyti save ir kalbėti apie savo pasiekimus bei tikslus.

  • Kaip pateikti įžanginę kalbą

Yra parametrai, kuriais jums gali būti prašoma pateikti tokio tipo kalbą, dažnai vadinamą "Įžangų kalba", ne konferencijoje, darbo pokalbyje ar akademinėje klasėje. Ši sesija yra pagrįsta "Seniojo" "Smith" seniūnijai siūlomos viešosios kalbos klasės. Jūs sužinosite, kaip pateikti įžangų kalbą, įveikti susižavėjimą ir sugalvoti gerai organizuotą kalbą, nenorėdami pasikliauti pastabomis.

  • Kaip parašyti kolegijos lygio esė

Remiantis Studentų "Smith" rašymo kursais "Kolokviumas", ši sesija padės jums sužinoti tiek pagrindinius, tiek pažangius kūrimo metodus, kaip sukurti disertaciją ir remti argumentus per visą esė. Jūs taip pat sužinosite, kokie reikalavimai ir lūkesčiai yra tarp aukštųjų mokyklų ir koledžų esė.

Ką gausite

Jūs baigsite programą su baigtu arba pusiau baigtu įstojimo raštu, kuris bus naudojamas bendram naudojimui, taip pat patarimus, kaip pritaikyti savo esė, jei bendroji paraiška nenaudojama.

Kalbėdami apie pokalbį, jūs pasiruošę ir įgavote naują pasitikėjimą, mokydami kalbėti patogiai, kalbėdami apie save ir savo pasiekimus.

Baigę programą, galėsite geriau suprasti, koks kolegijos ar universiteto tipas Jums tinka. Mes ištyrėme, kokia mokymosi aplinka jums klestės ir jūsų akademinės svarbos sritys, suteikiant jums galimybę sudaryti galimų tinkamų jums tinkamų mokyklų sąrašą, į kuriuos norite kreiptis.

Mūsų fakultetas

Peter Sapira

Akademinis direktorius ir instruktorius Peteris Sapipras gavo savo meno bakalauro laipsnį anglų kalba iš San Francisko valstybinio universiteto ir jo vaizduotojo magistro anglų kalba Masačusetso-Amhersto universitete. Be jo darbo su vasaros programomis, Petras taip pat dėsto kompoziciją ir viešą kalbą Smith College. Savo darbe "The Smith College" rašymo centre jis padeda studentams parašyti paraiškas dėl dotacijų, magistrantūros studijų programas, stažuotes ir motyvacinius laiškus, taip pat rašinius, skirtus pamokoms visoje mokymo programoje. Jis turėjo trumpą istoriją, paskelbtą " Anarchy" , " Inkwell" , " The Carolina Review" , " The Black River Review" , "The Literary Review" ir " Pleiades" . "Folio Literary Management" šiuo metu atstovauja savo pirmam romanui " Billy Hill" .

Morgan Sheehan

Morgan Sheehan-Bubla gavo savo BFA iš Tisch Niujorko universitete ir MFA iš "Writers Workshop" Ajovos universitete. Į Smithą ji įžanginė kolegija rašo dėmesį į retoriką ir įtikinimą. Vakarų Naujosios Anglijos universitete ji dėsto kompozicijos kursus, kuriuose studentai rengiami kolegijų lygio esė ir raštu už klasės ribų. Vasarą "Morgan" dėsto YA grožinę literatūrą "Smith-Young" moterų seminare ir padeda mokiniams išpildyti savo egzaminus. Morganas turėjo vaidybes, sukurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Didžiojoje Britanijoje, ir yra paskelbtas poetas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Smith College Precollege Programs welcomes international students each year from around the world into our programs. You'll find that our small classes, similar to the undergraduate experience at Smit ... Skaityti daugiau

Smith College Precollege Programs welcomes international students each year from around the world into our programs. You'll find that our small classes, similar to the undergraduate experience at Smith, offer exceptional learning in an environment where women are taken seriously and inspired to excel as leaders. Smith is located in the northeastern region of the United States, an area with some of the highest concentrations of international students anywhere in the country. Skaityti mažiau