Read the Official Description

Tai praktinės, įgūdžių ugdymo programa rengia studentų karjeros televizijoje, radijuje ir internete. Išmokite gaminti TV informaciniai numeriai, Live sporto aprėptį, pramogų rodo prekybos ir reklamos vaizdo. Studentai gauna geriausios Videographer ir lauko reporteris mokymus naudojant profesionalias vaizdo kameras, netiesinė vaizdo redagavimo įranga ir profesionalią garso redagavimo programinė įranga. Įgyti vertingos patirties pagal gamybos, prieglobos ir transliuoti koledžo radijo stoties.

Kursinių pabrėžia realaus gyvenimo mokymus tiems, kurie nori būti fotoaparate talentą arba užkulisiuose. Per dvi stažuotes Radijo, televizijos, kino ar su multimedijos įmonių, studentai gauna tikrą patirtį ir laiką su pramonės specialistų.

TV, radijas, žiniasklaida Gamybos Reikalinga kursai

  • RTV-2000 Įvadas transliacija - Sužinokite istorija, galia ir apimtį Elektroninės žiniasklaidos.
  • RTV-2201 Transliavimo metodai - studentai gaus hands-on mokymo nukreipti "gyvai" trijų kamerų studijos produkciją, taip pat prisiimti studija įgulos pozicijas.
  • RTV-1245 Elektroninė srityje, gamyba, - Hands on patirtį elektroninių naujienų Gathering, dokumentiniai ir filmstyle metodai sukurti programą už studijoje.
  • RTV-2242 Išplėstinė Televizijos Studija Gamyba - Studentai žingsnis iki gaminame ir nukreipti "gyvai" trijų kamerų studijos gamybą.
  • RTV-2270 Radijo gamyba ir programavimas - Studentai plėtos skelbia ir garso gamybos įgūdžius radijo, ir kitus garso kūrinius, mokantis dirbti profesionalų garso konsolės ir naudoti kelių takelių garso įrangą gaminti turinį kolegijos radijo stoties, Hawkradio.com ,
  • RTV-2246 saugiu elektroniniu srityje, gamyba, - Mokiniai labai praktinį požiūrį į mokymąsi apie tai, kaip rašyti, gaminti, tiesioginis ir redaguoti Trumpoji lauko kūrinius metodus.
  • RTV-2300 transliacija Naujienos - Studentai mokosi rašyti transliavimo naujienų stiliaus, kaip jie sukurti ataskaitas radiją ir televiziją.
  • Radijo / televizijos Stažuotės - Studentai ieško RTV laipsnių ir sertifikatų privalo atlikti praktiką darbo on-the-darbo su radijo ar televizijos stoties, ar gamybos namus.
Program taught in:
Anglų

See 30 more programs offered by Hillsborough Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019