Teatro departamentas "Irvine Valley College" siekia suteikti studentui išsamią teatrinę patirtį, apimančią visus režisūros, režisūros, dizaino ir teatro kūrimo aspektus, taip pat įžvelgdamas teatro istoriją. Studentai gali kurti savo programą, kad atitiktų jų asmeninius tikslus ir patirties lygį, įsitraukdami į įvairius kursus, taip pat dalyvaudami teatro departamente labai apdovanojimuose. Ypatingas dėmesys skiriamas teatro studentų rengimui ir mokymui, kad jie atitiktų būsimus aukštojo mokslo tikslus teatre ar užimtumą daugybėje pramogų industrijos aspektų.

Studentų mokymosi rezultatams

Baigę teatro menus, veikiančias ar technines teatro programas, studentai galės tai padaryti

  • Atlikite vaidmenį teatro gamyboje.
  • Konstruktuoti teatro elementus.
  • Valdykite teatro produkciją.
  • Taikyti teorinio dizaino pagrindus

Teatro meno kursai

Teatro mokymo programa "Irvine Valley" apima teatro, teatro ir teatro kūrimo kursus. Teatro studentai skatinami dalyvauti įvairiuose teatro spektakliuose, tarp jų dramos, komedijos ir muzikinis teatras. Teatro katedra pabrėžia daugybės ir įvairias teatro reikmes, įskaitant teatrą, apšvietimą, kostiumus, gamybą ir vaizdo įrašų gamybą. Mokymo programa taip pat apima kursus teatro dėkingumo, balso ir dikcijos bei dainavimo.

Spektakliai

"Teatro meno" programos studentai turi galimybę praleisti klases ir būti gamyboje vadovaujant pramonės specialistams, kurie gali padėti studentui atrasti naują karjerą arba praturtinti esamą tęstinio mokymo ir patirties teatro menų srityje tikslą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Irvine Valley College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
46 USD
už vienetą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date