Koledžas taikomojo mokslo - baudžiamoji teisena

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis laipsnis yra skirtas studentams, siekiantiems baudžiamojo teisingumo karjerą. Ji taip pat suteikia tvirtą pagrindą asmenims, norintiems patekti į psichikos sveikatos profesiją kaip studentai gauna išsilavinimą psichologijos, teisingumo sistemos ir teisinės sistemos.

Galimybės Po NCMC

Pataisos Karininkai priešgaisrinės saugos inspektoriai ir tyrėjai, ugniagesių, policijos ir detektyvų, privačių detektyvų ir tyrėjų, apsaugos darbuotojai ir Žaidimų Stebėjimo pareigūnai

Programa Rezultatai

Į studijų programos siūlomos Baudžiamojo Teisingumo departamentas yra skirtos suteikti studentams kritiškai mąstyti, etikos dalyvių ir kompetentingų komunikatoriai, susijusios su nusikaltimais ir teisingumo vietos, valstijos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, įtraukiant, bent laipsniu reikia lygiai, gebėjimus: - Įvertinti filosofijos teorijas, politiką, praktiką, procesus ir reformas pagrindinių institucijų socialinės kontrolės; - Paaiškinkite, inter priklausomus operacijas pagrindinių komponentų baudžiamojo teisingumo sistemos (ty, policija, teismai, pataisos agentūrų) ir politiniai, teisiniai, etiniai ir socialiniai bei ekonominiai aplinka, kurioje jie veikia, taip pat šių santykių poveikį aukoms, pažeidėjams, teisingumo specialistams, ir visuomenei; - Analizuoti svarbiausius istorinius ir šiuolaikinius klausimus, su kuriais susiduria baudžiamosios teisenos sistemą, įskaitant renginius, informacija, programas, politiką bei sąvokas, kurios turi įtakos baudžiamosios teisenos institucijų ir veikėjų veiklą, taip pat klausimais, turinčiais įtakos šiuolaikinio miesto visuomenę ir pagarbą rasės, etninės , kultūros ir lyčių įvairovę; - Įvertinti pobūdį, dydį, priežastinį ryšį ir nusikalstamumo prevencija, įskaitant gebėjimą taikyti ir kritika pagrindines teorijas, susijusias su tomis priežastimis; - Taikyti įgūdžius ir metodus, kriminalinės justicijos tyrimų, įskaitant įsigijimą, analizė, interpretavimas, sklaidos ir poveikio politikai kiekybinius ir kokybinius duomenis ir, tam tikrais atvejais, įvairūs įgūdžiai ir metodai atliekant pagrindinius kriminalistikos tyrimus ar nusikaltimų analizę; - Taikyti filosofijos teorijas, principus ir materialinės, procedūrinės ir įrodinėjimo baudžiamojoje teisėje, kurios reguliuoja ir vadovauti baudžiamojo teisingumo sistemos ir jos pirminius veikėjus; ir - efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, ir parodyti pagrindines žinias apie informacinių technologijų, kaip taikomas baudžiamojo teisingumo mokslinių tyrimų ir praktikos.

PASTABA: Žmonės su nusikaltimas įsitikinimus turės sunku užtikrinti užimtumą baudžiamosios teisenos srityje.

Patekimo į rinką reikalavimai

1) Užpildykite stojamųjų turima dėl NCMC svetainėje taikymas. Vienkartinis negrąžinamas paraiškos mokestis bus taikomas.

Dual Kredito studentams, kurie planuoja dalyvauti NCMC po baigimo reikės užpildyti prašymą leisti per savo vyr metais paraišką ir sumokėti įvežimo paraiškos mokestį.

Grįžtantiems studentų, kurie nedalyvavo NCMC klases vienam semestrui arba daugiau, reikės užpildyti atnaujintą paraiškos formą. Nr mokestis yra būtinas.

Priėmimo tarnyba sveikina būsimus studentus, jų tėvus ir draugus aplankyti mūsų universitete.

2) teikti NCMC su atitinkamais stenogramas, dokumentų ir bandymų rezultatus.

. Dėl pirmą kartą studentai, prašyti oficialaus kopija Jūsų galutinių arba naujausių aukštųjų mokyklų stenograma būti siunčiami NCMC Priėmimo tarnyba. Galutinis, oficialiai stenograma turi būti gauta galutinio priėmimo. Stenograma turi būti iš akredituotos vidurinės mokyklos arba valstybės pripažintos unaccredited vidurinėje mokykloje.

Stenograma turi būti siunčiami tiesiai iš vidurinės mokyklos, su oficialiu antspaudu mokykloje. Stenograma turi parodyti visus kursų studentas baigti.

Nuorašai, kurie buvo nupirkti iš diplomo malūnas arba iš interneto akreditavimo agentūros, nebus priimami.

b. Nes kas jau praėjo Ged testas pateiktą Missouri State departamento pradinių ir vidurinių švietimo ar kitų valstybių Ged studentų, siųsti oficialų kopiją jūsų balai ar sertifikatą Priėmimo tarnyba.

c. Studentams, kurie yra perkeliamos iš kitos kolegijos arba universiteto, prašyti oficialų stenograma iš kiekvienos kolegijos dalyvavo. Oficialus aukštosios mokyklos stenograma taip pat reikalingas.

d. Namų lavinami studentų, pateikti patikrinti baigęs aukštosios mokyklos studijas ir ACT, SAT, kompasas ar turto testo rezultatai. Pradžia lavinami mokiniai turi pateikti praktikos bandymus kopiją prieš įtraukiant į jų pradinę semestrą.

El. Visi ne pilietis pareiškėjai kolegijos privalo pateikti imigracijos statusą (ty žalia kortelė) ir nusiųsti aukštosios mokyklos stenograma išversti į anglų kalbą, prieš apmokėjimą už priėmimo į NCMC.

3) teikti NCMC su savo ACT kopija, SAT, turto arba COMPASS balai prieš patenkant į tyrimą. Talpinimo testų rezultatai galioja dvejus metus; jei jūsų balai yra vyresni nei dvejus metus jums bus reikalaujama imtis kompaso testą. Šie balai yra naudojami dėl vietos anglų kalbos, matematikos, skaitymo, gamtos mokslų, istorijos ir vyriausybės kursus ir padėti patarėjai padėti studentams priimant karjeros ir mokymo planus.

Jei nebus imtasi bet kurios iš jų, NCMC siūlo KOMPASAS testą tiems studentams, kurie arba nebuvo imtasi ACT arba kurie turi būti atliekami papildomi bandymai.

Specialieji reikalavimai - Tarptautinė studentų

  • NCMC taikymas (online) - Tarptautinė paraiška - High School stenograma išversti į anglų kalbą - College list dialogowych išversti į anglų kalbą ir JAV ekvivalentų (per tokias paslaugas kaip Wes-Pasaulio švietimo paslaugas) - Oficialus TOEFL ataskaitą balas (jei valstybine kalba nėra anglų kalba - Minimalūs balai yra popierinė versija). Minimalūs balai: popieriaus = 500 kompiuterinis = 173, arba internetinė = 61. Arba oficialusis IELTS 5,5 - sertifikatas Finansai / Bankas pareiškimas Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

North Central Missouri College is truly a remarkable college known for its academic excellence and strong sense of community. We believe our educational institution signifies choice and

North Central Missouri College is truly a remarkable college known for its academic excellence and strong sense of community. We believe our educational institution signifies choice and Skaityti mažiau