Koledžas muzikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Muzikos departamentas "Irvine Valley College" išryškina išskirtinio tradicinio muzikos mokymo dinamiką ir dinamišką veiklą. Auganti muzikos mokymo programa skatina ir moko studentus visais lygmenimis. Nuo bendrojo lavinimo studento iki pažengusio atlikėjo yra vieta visiems IVC. "IVC Chorale" gavo nacionalinę reputaciją dėl novatoriško programavimo ir muzikinės kompetencijos. Kolegijos vėjo simfonija, vadovaujama Stepheno Rochfordo, per metus vykdo didžiulę auditoriją. Nuo 1991 m. Jie užsakė daugelį kūrinių, atliko nuo 1991 m. Daugiau nei 30 kūrinių pasaulio, valstybinių ar regioninių premjerų ir kasmet nuo 1999 m. Įstoja studentus į nacionalines ir regionines CBDNA tarpkultūrines grupes.

"Keyboard" departamentas siūlo gyvybingą programą su išskirtiniu, prizu apdovanotu fakultetu, "Steinway" fortepijonu, "Allen Quantum" skaitmeniniu koncertu organu ir trimis klasikais. Neseniai atnaujintos akustinių ir skaitmeninių instrumentų atsargos, "Irvine Valley College", viena iš nedaugelio regiono institucijų, turi dvi "Steinway D" instrumentus pagrindiniame scenos menų centre ir studijoje "Steinways" klasėse. Kasmet departamentas pristato užimtą fortepijoninių, vargonų ir klavesino koncertų grafiką su IVC muzikos fakultetu ir garsiais svečių menininkais. Programa siūlo klases skirtingais lygmenimis (I, II, III, IV), taip pat individualų mokymą pažengusiems studentams. Per metus IVC muzikos studentai sėkmingai perdavė pagrindines ketverių metų institucijas, įskaitant CSU Long Beach, CSU Fullertoną, Chapmaną, UCLA ir UC Berkley. Mokykla taip pat turi aktyvų ir apdovanotą Instrumental Jazz Ensemble, klestinčią ir augančią gitaros programą.

IVC muzikos departamentas, mokantis muziką kaip studentą, atlikdamas ar praturtindamas savo gyvenimą, siūlo kažką kiekvienam muzikiniam poreikiui ir skoniui.

Muzikos kursai

Muzikos studijų programa yra skirta išsamiam ir kokybiškam studijų perdavimui muzikos mainams, taip pat galimybėmis kitų sričių studentams mokytis muzikos per kursus ir dalyvaujant atlikėjų grupėse. Muzikos mokymo programoje siūlomi kursai atitinka pagrindinius perkėlimo reikalavimus, o daugelis taip pat atitinka bendrojo lavinimo reikalavimus meno ir / ar humanitarinių mokslų srityje. Mokymo programa apima muzikos atlikimo, teorijos, istorijos ir pasitenkinimo kursus, taip pat įvairius puikius vokalinius ir instrumentinius ansamblius. Be to, kursai yra siūlomi gitaros, fortepijono ir balso.

Muzikos pagrindai

Departamentas siūlo šią programą kvalifikuotiems muzikos studentams, norintiems tobulinti savo veiklos gebėjimus. Priėmimas į programą atliekamas perklausomis, kurios planuojamos iki rudens ir pavasario semestrų pradžios. Studentai turi užpildyti tam tikrus kursų reikalavimus, įskaitant konkrečias klases, kad gautų vieną ant vieno vokalo, instrumentinio ar fortepijono instrukcijas, pagrindines programos koncentracijas. Daugiau informacijos skambinkite telefonu 949-451-5538 arba el. Paštu mtresler@ivc.edu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau