Read the Official Description

Motociklų populiarumas smarkiai išaugo per pastaruosius metus. Motociklai naudojami įvairių vairuotojų vykti į darbą savaitgalį turistinis ir lenktynėms. Su vis kaina benzino daug žmonių renkasi vairuoti motociklą dėl degalų naudojimo efektyvumą. Remiantis šia populiarumas yra padidėjęs poreikis kvalifikuotų Motociklai / powersports mechanikos ir technikų.

Tai karjeros srityje yra atsakinga už diagnozavimo, priežiūrą, remontą ir atnaujinimui motociklus. Daugelis taip pat remontas kitų tipų mažo variklio įrenginių, įskaitant mopedus, purvo dviračiai, ir visureigiai. Be diagnostikos, remonto ir išlaikyti motociklų variklius, studentai gali dirbti transmisijos, stabdžių, išmetimo ir uždegimo sistemų, ir padaryti smulkius remonto pažeistų skyriuose motociklo kūną.

Studentai šią programą, taip pat bus veikiami variklių, susijusių su gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto priežiūra. Įgytų žinių šioje programoje gali sukelti absolventus pozicijas, kaip specialistų, surinkėjai, paslaugų vadybininkai, vadovai, dalių ar lenktynių kasyklų įgulos nariai. Absolventai gali tęsti savo interesus turinti savo motociklo / powersports priežiūra ir remontas verslas.

witcc112

Susiję karjera

  • Motociklų Mechaninė
  • Poilsinių transporto priemonių techninės priežiūros specialistą
Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Western Iowa Tech Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 semestrus
Dieninės
Price
11,725 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019