Oficialus aprašymas

Laipsnio reikalavimus

RYŠIŲ 9 valandos - En101 Anglų I ir EN102 Anglų II 6 valandas - SP175 Kalbėjimo Komunikacijos 3 val

HUMANITARINIŲ MOKSLŲ

(Pasirinkite vieną kursą kiekvieną iš trijų keturių kategorijų.) 9 valandų 1) Literatūra (išskyrus Lit. Vaikų, Ikimokyklinio Lit. arba "Jaunų žmonių Lit) 2) Dailės (iš šios kategorijos pasirinkimas yra reikalingi) -. AR104 Menas Įvertinimas - MU109 muzika Įvertinimas - TH111 Įvadas į teatro 3) humanitariniai / Kultūros studijos - ED265 Daugiakultūris Švietimas - HI101 Vakarų civilizacija aš - arba HI102 Vakarų civilizacija II - HU110 Įvadas humanitarinio I - ar HU111 Humanitariniai II 4) Filosofija / Užsienio kalbos - FL100 Užsienio kalba arba FL110, FL120, FL155 - PH101 Įvadas į etikos - PH102 Filosofijos įvadas - RL101 Įvadas į religijos

VALDYMO INFORMACIJA 3 valandos - BT160 Mikrokompiuterių taikomosios programos I

MATEMATIKA 3 valandos - * MT122 Kolegijos Algebra, MT125 Pradinis Statistika - ar MT121 Matematika koncepcijos

Gamtos mokslai 9 valandos (privalo turėti vieną kursą laboratorijoje iš kiekvienos srities) 1) Gyvenimas Mokslas - BI100 Bendroji biologija - BI101 Bendra Botanika - BI103 Bendra Zoologija 2) Fizinis Mokslas - CH107 Intro. prie chemijos - CH110 Chemija Aš - ES106 Fizinis Geologija - PS101 Įvadas. į fizinių mokslų - PS185 kolegija Fizika aš

Socialinių mokslų 9 valandos - * HI103 Amerikos istorija I & PL216 nacionalinės vyriausybės 6 valandas - PY121 Bendroji psichologija 3 val - Iš viso bendrojo lavinimo CORE 42 valandos Žiūrėkite perkelti mokykla laipsnio reikalavimus ** Jei kursai yra perduodami iš out-of-valstybės institucijos , PL105 Misūris Konstitucija, gali būti reikalaujama.

Patekimo į rinką reikalavimai

1) Užpildykite stojamųjų turima dėl NCMC svetainėje taikymas. Vienkartinis negrąžinamas paraiškos mokestis bus taikomas.

Dual Kredito studentams, kurie planuoja dalyvauti NCMC po baigimo reikės užpildyti prašymą leisti per savo vyr metais paraišką ir sumokėti įvežimo paraiškos mokestį.

Grįžtantiems studentų, kurie nedalyvavo NCMC klases vienam semestrui arba daugiau, reikės užpildyti atnaujintą paraiškos formą. Nr mokestis yra būtinas.

Priėmimo tarnyba sveikina būsimus studentus, jų tėvus ir draugus aplankyti mūsų universitete.

2) teikti NCMC su atitinkamais stenogramas, dokumentų ir bandymų rezultatus.

A. Dėl pirmą kartą studentai, prašyti oficialaus kopija Jūsų galutinių arba naujausių aukštųjų mokyklų stenograma būti siunčiami NCMC Priėmimo tarnyba. Galutinis, oficialiai stenograma turi būti gauta galutinio priėmimo. Stenograma turi būti iš akredituotos vidurinės mokyklos arba valstybės pripažintos unaccredited vidurinėje mokykloje.

Stenograma turi būti siunčiami tiesiai iš vidurinės mokyklos, su oficialiu antspaudu mokykloje. Stenograma turi parodyti visus kursų studentas baigti.

Nuorašai, kurie buvo nupirkti iš diplomo malūnas arba iš interneto akreditavimo agentūros, nebus priimami.

b. Nes kas jau praėjo Ged testas pateiktą Missouri State departamento pradinių ir vidurinių švietimo ar kitų valstybių Ged studentų, siųsti oficialų kopiją jūsų balai ar sertifikatą Priėmimo tarnyba.

c. Studentams, kurie yra perkeliamos iš kitos kolegijos arba universiteto, prašyti oficialų stenograma iš kiekvienos kolegijos dalyvavo. Oficialus aukštosios mokyklos stenograma taip pat reikalingas.

d. Namų lavinami studentų, pateikti patikrinti baigęs aukštosios mokyklos studijas ir ACT, SAT, kompasas ar turto testo rezultatai. Pradžia lavinami mokiniai turi pateikti praktikos bandymus kopiją prieš įtraukiant į jų pradinę semestrą.

El. Visi ne pilietis pareiškėjai kolegijos privalo pateikti imigracijos statusą (ty žalia kortelė) ir nusiųsti aukštosios mokyklos stenograma išversti į anglų kalbą, prieš apmokėjimą už priėmimo į NCMC.

3) teikti NCMC su savo ACT kopija, SAT, turto arba COMPASS balai prieš patenkant į tyrimą. Talpinimo testų rezultatai galioja dvejus metus; jei jūsų balai yra vyresni nei dvejus metus jums bus reikalaujama imtis kompaso testą. Šie balai yra naudojami dėl vietos anglų kalbos, matematikos, skaitymo, gamtos mokslų, istorijos ir vyriausybės kursus ir padėti patarėjai padėti studentams priimant karjeros ir mokymo planus.

Jei nebus imtasi bet kurios iš jų, NCMC siūlo KOMPASAS testą tiems studentams, kurie arba nebuvo imtasi ACT arba kurie turi būti atliekami papildomi bandymai.

Specialieji reikalavimai - Tarptautinė studentų

  • NCMC taikymas (online) - Tarptautinė paraiška - High School stenograma išversti į anglų kalbą - College list dialogowych išversti į anglų kalbą ir JAV ekvivalentų (per tokias paslaugas kaip Wes-Pasaulio švietimo paslaugas) - Oficialus TOEFL ataskaitą balas (jei valstybine kalba nėra anglų kalba - Minimalūs balai yra popierinė versija). Minimalūs balai: popieriaus = 500 kompiuterinis = 173, arba internetinė = 61. Arba oficialusis IELTS 5,5 - sertifikatas Finansai / Bankas pareiškimas Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų North Central Missouri College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
- Home students, 01/07/2014 - International students
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
- Home students, 01/07/2014 - International students

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
- Home students, 01/07/2014 - International students
End Date