Koledžas filosofija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Filosofija prasidėjo įdomu. Ir galų gale, kai filosofinė mintis darė viską, viskas išliko".

- Alfred North Whitehead

Gyvenimo

Filosofai ieško žinios, tačiau jie siekia savitos rūšies žinių, nes jie klausiasi su labai bendraisiais klausimais, siekdami nustatyti labai bendrus tiesus. Kadangi mokslininkas paklaus, "Koks yra šis objektas?", Filosofas vietoj paklaus, "kas apskritai yra objektas?" Ir kai teisėjas klausia: "Ar tas asmuo yra atsakingas?", Filosofas vietoj to paklaus, "kas apskritai yra" atsakomybė ", ar" kas apskritai yra "žmogus"? "Filosofai siekė Logika ar gero ir blogo samprotavimo tyrimas, bent jau nuo senovės graikų laikais. "Loginis mąstymas" turi tam tikrą vaidmenį ir svarbą filosofijoje, kad "mokslinis metodas" yra gamtos mokslų.

Galima tiesiog pasakyti, kad filosofija yra "taikoma logika"; Tai logika taikoma konkrečiai bendriesiems klausimams ar klausimams apie mūsų mintis ir mūsų egzistavimą.

Kūrybingi žmonės, kurie naudojasi tvarkingais ir sistemingais požiūrių į problemas, dažnai atkreipia dėmesį į filosofiją, taip pat ir tie, kurie nesiruošia priimti prielaidų, kuriais grindžiami mūsų įsitikinimai ir veiksmai.

Majoras

Filosofijos studentas siekia atskleisti prielaidas, kuriomis grindžiamas mūsų supratimas apie pasaulį, ir taikyti šias prielaidas kruopščiai išnagrinėti naudojant logikos priemones. Taigi, darant filosofiją, kyla tokie esminiai klausimai kaip, ar galiu iš tikrųjų žinoti apie pasaulį? Koks yra mano santykis su vyriausybe ir visuomene? Ar turiu laisvą valią? Koks yra mano kalbos ir pasaulio santykis? Svarstant tokius klausimus sistemingai galima kreiptis į tiriamojo gyvenimo gyvenimo idealų: gyvenimą, kurio metu bandoma pasiekti tuos įsitikinimus, kuriuos geriausiai palaiko protas.

Minties ir išraiškos tikslumas, kurio reikalauja filosofija, turi puikų pasirengimą įvairiausioms karjeros sritims. Tie, kurie gerai atlieka filosofiją, gali tikėtis daugiau aiškiai ir logiškai mąstyti ir sistemingiau spręsti problemas ar problemas. Filosofijos studentai skatinami kurti aiškų, tikslią ir tiesioginį rašymo stilių. Vis daugiau galimybių tokiu būdu rašyti vertina darbdaviai.

Filosofijos specialybės yra viena iš sėkmingiausių teisės studentų dėl filosofijos dėmesio analizei, argumentavimui ir vertinimui. Filosofijos srityje sukurti analitiniai įgūdžiai taip pat naudingi įvairiose srityse, tokiose kaip kompiuterių programavimas, verslas, politikos analizė, vyriausybė ir mokymas. Magistras taip pat suteikia tvirtą pagrindą studentams, ketinantiems studijuoti aukštojo mokslo filosofijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau