Koledžas apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jūs turite talentą dirbti su skaičiais ir informacijos organizavimą? Dėl kvalifikuotų apskaitos specialistų darbo jėgos paklausa ir toliau didės, nes darbdaviai siekia asmenys, turintys stiprių gebėjimų ir finansinių kompetencijų. Goodwin kolegija parengs jus patenkinti savo poreikius ir imtis savo vietą kaip vertinamas darbuotojas.

Mūsų karjeros orientuotą Koledžas programos Apskaitos, jūs išmoksite valdyti buhalterijos ir žemesnio lygio apskaitos operacijas pelno ir ne pelno organizacijų. Jūs įgyti patirties patekti sandorio, reguliuoti, ir uždarymo įrašus į apskaitos sistemą; tiria bandomojo balanso neatitikimai; valdyti darbo užmokesčio; ir rengiant finansines ataskaitas.

Kaip apskaita profesionalus, Jūs organizuoti, analizuoti, apibendrinti ir pateikti finansinius duomenis per žinias ir taikyti apskaitos sąvokas ir principus. Jūs stiprinti savo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, nustatant, renkant, matavimo ir apibendrinant finansinius duomenis. Jūs išmoksite integruoti ir taikyti technologinius įgūdžius apskaitos ir verslo problemas; plėtoti žinias apie profesinius ir etinius klausimus, su kuriais susiduria apskaitos pramonė; ir sukurti profesionalias finansines ataskaitas ir analizę vartotojų apskaitos informacija.

Baigus asocijuotos laipsnis apskaitos programa, jums bus pasirengę sėdėti už profesinės sertifikavimo buhalterinės apskaitos, QuickBooks, ir "Microsoft Excel".

Mūsų programa gali pasiruošti dirbti nustatymų kaip veislių:

 • Buhalterė
 • apskaitos asistentė
 • Darbo užmokesčio Profesionalus

Apskaitos programa Rezultatai

Sėkmingai užbaigus visus apskaitos programos reikalavimus absolventai galės:

 • Organizuoti, analizuoti, apibendrinti ir pateikti finansinius duomenis, etiškai, per žinias ir taikyti apskaitos sąvokas ir principus.
 • Ugdyti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, nustatant, renkant, matavimo ir apibendrinti finansinius duomenis.
 • Integruoti ir taikyti technologinius įgūdžius apskaitos ir verslo problemas.
 • Plėtoti supratimą apie profesinius ir etinius klausimus, su kuriais susiduria apskaitos pramonę.
 • Sukurti profesionalias finansines ataskaitas ir analizę vartotojų apskaitos informacija.
 • Pasiekti profesionalų sertifikavimo buhalterinės apskaitos, QuickBooks ir "Microsoft Excel".

Lankstus Apskaita laipsnis

Jūs esate to verti kolegiją, kuri siūlo užsiėmimus savo tvarkaraštį. Tuo Goodwin, rasite klasė kartus, kad tilptų į savo tvarkaraštį ir patenkinti savo poreikius. Skirtingai nuo daugelio kitų apskaitos studijų programų, bent Goodwin, mes visi apie patogumą.

 • Apskaitos klasės siūlomi dienas, vakarais ir savaitgaliais.
 • Apskaitos klases yra on-campus ir hibridinių formatu.
 • Paimkite pagreitinti 7 1/2-savaitę klases ar standartines 15 savaitę klases.
 • Kolegija turi 6 klasė kasmet prasideda - taip galite kreiptis bet kuriuo metu ir klases tau reikia yra, kai jums jų reikia.
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2017

Apie mokyklą

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Skaityti mažiau