Campus Kalbų mokyklos kursai užsieniečiams yra sukurta siekiant padaryti studentas įgyja Italian, kad yra naudinga kasdieniame gyvenime ir profesinėje pasaulyje.

Pedagoginio personalo

Mokytojai visi absolventai, turintys aukštą profesionalumo ir mokymo patirtį. Metodika yra pažangios ir kartu su asmeninė pagalba ir globa.

Personalizavimas mokymo programos

  • Preliminari analizė kalbos įgūdžius su nemokama lygio testą.
  • Sukurti ad hoc programas, remiantis studentų poreikius.
  • Asmeninė programas, grindžiamas studento kvalifikacijos lygio ir pamokas daugiausia dėmesio skiriama konkrečioms temoms, dalyvaujančių tiek kasdieniame gyvenime ir darbe.

MOKYMO METODAS

Per tuo Campus kalbų mokykla pasvirusi raštišką ir sakytinės kalbos kursai yra įdomus ir nuolat, sutelkiant dėmesį į pagerinti išraiškingą gebėjimus, įgyti gramatikos ir sintaksinį struktūrą, taip pat žodyną, išraiškos ir past žodžius. Nuo realiose situacijose modeliavimas ir žinių apie kultūrą, papročius ir tradicijas suteikia visa apimantį kalbos patirties.

Klasikinis Italų kalbos kursai

Žinoma, galima visais lygmenimis, suteikia studentams galimybę tobulinti tiek gramatikos ir kalbos mokėjimu, ypač daug dėmesio skiriant į Idiomos dažniausiai naudojami kasdieniame gyvenime naudoti.

  • Kurso pradėti: kiekvieną pirmadienį - Pamoka laikas: 09.00 iki 13.00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Pamokos yra 50 minučių.
  • trukmė ir dažnumas per savaitę: 20 pamokų - 4 valandos per dieną - Studentų skaičius: Max 8 asmenys

Popamokinės veiklos

Be pamokų, apgyvendinimu kalbų mokykla siūlo turtingą programą neprivalomų kultūros ir laisvalaikio veiklą, kuri gali būti nemokamai arba turi savo kainą. Veikla yra neatsiejama kalbos ugdymo programos, nes jos padeda gerinti žinias apie italų kalba, palengvinti, taip pat tarp įvairių kursų, kurie gali praktiškai įgyvendinti kalbos įgūdžius, įgytus studentų socializacijai.

Su bendrabučiu kalbų mokykla siūlo kas savaitę: - grupės Italijos virtuvės pamokas vakarienė sekti - vadovaujasi vizitus į Lukos mieste - dviračių ekskursijos - vadovaujasi vizitus į vietos ūkiuose vyno ir aliejaus degustacija - rodyti filmo mašinos iš klasikinės ir šiuolaikinės filmografijoje - susitikimai su klasikinės muzikos bendradarbiaujant su Istituto musicale Luigi Boccherini Campus taip pat organizuoja keliones ir ekskursijas metu į vietas, turinčių meninę, kultūrinę ir rekreacinę susidomėjimą savaitgalį. Studentas turės išlaikyti už savikainą tik: transportavimo, įėjimų, pietūs ir vakarienė organizuojamus. Organizacinė sekretorius yra studento disponavimo už informaciją, susijusią su ekskursijų ir renginių srityje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Fondazione Campus »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 savaitė
Dieninės
Price
175 EUR
(1 savaitę) - 525 eurų (4 savaites). Kiekvienas papildomas savaitę po ketvirtos: 100,00 €
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date