Kito Tiesioginis įregistravimas - Universidad San Francisco de Quito

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

quito

Kodėl Kitas?

Kitas yra puikus nuotykių sulaukusiai sielai. Apsupę kalnus, visada atsidursite nuo kvapą gniaužiančio slėnio vaizdo ir iš paukščio skrydžio žvelgdami į kolonijinę Ispanijos architektūrą, kuri šį miestą garsina. Be to, Kitas yra puiki bazė kelionėms į atogrąžų miškus ir jūrų buveines, kurios Ekvadorą garsina visame pasaulyje. Kviečiame jus į Ekvadorą patobulinti savo ispanų kalbą, mėgaudamiesi viskuo, ką siūlo nuostabi šalis.

Ką jūs išmoksite

Būdami Kite, tiesiogiai įstokite į San Fransisko de Kito universitetą (USFQ) ir kartu su vietos studentais leiskitės į savo kursus universitete. Įkurta 1988 m., USFQ yra vienas ryškiausių privačių universitetų Ekvadore ir vykdo didžiausią tarptautinių mainų programą regione, sudaryta daugiau nei 100 sutarčių su universitetais visame pasaulyje. Universitete yra fakultetas, apimantis beveik pusę šalies daktaro laipsnių.

Kadangi USFQ siūlo beveik 1 500 kursų per semestrą, apimančių įvairiausias disciplinas, studentai, turintys beveik bet kokį akademinį susidomėjimą, gali rasti įdomių ir sudėtingų priėmimo galimybių. Jūs taip pat turite galimybę įstoti į IES Abroad paslaugų IES Abroad mokymosi seminarą.

Gražus USFQ miestelis yra patraukliame priemiestyje apie 40 minučių autobusu arba 15 minučių taksi nuo kito miesto centro. Semestro metu jūs gyvensite Cumbayá priemiestyje, netoli miestelio. Per „USFQ“ užklasinę programą turite galimybę dalyvauti renginiuose ir klubuose, tokiuose kaip jo kino klubas, ekologijos klubas, sporto komandos.

Kasdienis gyvenimas

Be paslaugų, teikiamų per Universitetą, norime, kad Quite jaustųsi kaip namie, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Iš specialios orientacijos programos, išvykų, kultūrinių renginių ir dar daugiau, mūsų darbas yra įsitikinti, ar turite autentiškiausių studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Universidad San Francisco de Quito.

Universidad San Francisco de Quito (USFQ)

USFQ siūlo beveik 1500 kursų kiekvieną semestrą įvairiose disciplinose. Jūs pasirenkate visus savo kursus USFQ (išskyrus paslaugų mokymosi seminarus) ir nešate nuo 15 iki 19 kreditų per semestrą. Reikalaujama išklausyti ispanų kalbos kursus ir jiems leidžiama dalyvauti bet kuriuose bet kurio skyriaus kursuose, jei atitinkate disciplinos ir kalbos reikalavimus, kaip parodyta ispanų kalbos praktikos egzamine.

Konkrečius kursų sąrašus galite rasti USFQ svetainėje: https://evaluaciones.usfq.edu.ec/banner/ssb/cursos2019.php?perfil=69856454f9402120c9430e12167c3499

Toliau pateikiamos kelios iš daugelio disciplinų, kuriose anksčiau dalyvavo IES Abroad studentai.

 • Architektūra
 • Menas
 • Verslo administracija
 • Komunikacijos
 • Kulinarijos menas
 • Švietimas
 • Inžinerija
 • Sveikatos mokslai
 • Svetingumas
 • Humanitariniai mokslai
 • Kalbos
 • Valdymas
 • Matematika
 • Mokslai
 • Visuomeniniai mokslai
 • Ispanų kalba

Be savo kursų USFQ, galite dalyvauti mokymesi paslaugų teikimo srityje ir registruotis į IES Abroad rengiamą seminarą, IN / SL395 stažuotės ir paslaugų mokymosi seminarą (4 kreditai).

Kursai

SL 395 - paslaugų mokymosi seminaras

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Norint pasirinkti ir tiesiogiai užsiregistruoti kursuose užsienyje gali būti paini ir didžiuliai, mes siūlome jums patarimus prieš išvykimą, būtent atsižvelgiant į jūsų poreikius. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Tačiau mūsų konsultavimo tarnybos tuo nesibaigia. Kol esate Quite, mūsų darbuotojai gali padėti jums persikelti į savo naujus namus.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas, tiesiogiai įregistruotas Universidad San Francisco de Quito (USFQ), turite prieigą prie IES Abroad dirbančių darbuotojų, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus kiek įmanoma veiksmingiau ir sklandžiau. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Paslaugos mokymasis

Dalyvavimas mokymesi paslaugų teikimo Kito metu yra galimybė atsiduoti bendruomenei, tuo labiau įsigilinant į miesto kultūrą ir visuomenę. Dirbdami kartu su vietiniais žmonėmis siekdami bendro tikslo, iš pradžių patiriate kai kurias socialines ir ekonomines problemas, turinčias įtakos Kitui, kartu įnešdami savo įgūdžius į bendruomenės orientuotą sprendimą.

Paslaugų mokymosi patirtis susideda iš laiko, praleisto vietinėje organizacijoje, lydimo akademinio, skirto kreditų mokymosi seminaro. Seminaro metu susisteminote laiką savo priimančiosios bendruomenės problemoms aptarti, diskutuoti ir tyrinėti.

Galimos paskirties vietos gali būti organizacijos, orientuotos į:

 • Bendrijos sveikata
 • Ekonominis vystymasis
 • Socialiniai klausimai, išskirtiniai Kito

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Kitas, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami sužinoti savo priimančiosios šalies kultūras ir tradicijas. Yra papildomas mokestis už kelių dienų išvykas; kelionė Otavalo mieste yra įskaičiuota į programos kainą. Čia yra keletas galimų krypčių.

Amazonės atogrąžų miško regionas

4 dienos | Kritimas

Pasivaikščiodami didžiausias ir labiausiai biologiškai įvairias atogrąžų miškai su vietiniu gidu.

Galápagų salos

4 dienos | Kritimas

Ištirkite ekologinę Galápagų įvairovę, nardykite snaigėmis ir išmokite atpažinti vietinę florą ir fauną.

Otavalas

1 diena | Kritimas

Apžiūrėkite šį vietinį miestą, kuriame gyventojai garsėja audimu iš tekstilės. Otavalo „Plaza de los Ponchos“ yra didžiausia vietinė rinka pasaulyje.

Kasdienis gyvenimas

Dalis, leidžianti jaustis kaip namuose Kitas, deda visas pastangas, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Programa prasideda privaloma orientacija, kuri supažindina jus su IES Abroad esančiais Kito darbuotojais, kolegomis studentais ir Kito miestu.

Mūsų išsami orientacija

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Kito, jis jaučiasi kaip namuose.

Kaip dalį tiesioginių priėmimo į mokymą paslaugų visiems studentams siūlome gerai įrengtą, patogų būstą, nes savarankiškai įsigyti būstą gali būti sudėtinga. IES Abroad “ būsto pasirinkimo galimybės atspindi vietos studentų kultūrą ir atitinka mūsų saugos ir saugumo standartus.

Nakvynės namai - turėsite privatų baldais apstatytą kambarį šeimos ar seoros namuose Kumbajos slėnyje ar šalia jo. „Homestay“ šeimininkai kasdien teikia tris patiekalus. Jums bus suteikta visa patalynė ir rankšluosčiai, taip pat skalbiniai.

Papildoma veikla

Perkūrę gyvenimą ir mokymąsi Kito per savo kultūrinius renginius ir veiklą, pvz., Vizitus į:

 • Dalyvaukite Kito kultūros Chiva, atviru autobusu su dvasine grupe, kuri vykdo ekskursijas po miestą
 • Apsilankykite Andų folkloro muzikos koncertuose
 • Paimkite dirbtuves dėl Ekvadoro mėsos kepinių
 • Dalyvaukite futbolo žaidimuose
 • Apsilankykite muziejuose ir kitose vietinėse karštose vietose

Universiteto klubai

Galite prisijungti prie daugybės klubų naudodamiesi plačia USFQ užklasine programa. Buvę studentai dalyvavo kino klube, ekologijos klube, daugybėje mokyklos sporto komandų ir „Ecuabuddies“ programoje. Kiekvieną savaitę universitete pristatomi akademiniai ir kultūriniai renginiai, kuriuose galite dalyvauti kaip IES Abroad studentai.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 14 220 USD 3500 USD 230 USD 17 950 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 25 580 USD 7000 USD 455 USD 33 035 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Viljamas E.

Svyruoja iki 1000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Šios stipendijos yra skirtos studentams, besidomintiems studijomis ispaniškai kalbančioje šalyje.

Kathleen Kervin Diamond apdovanota stipendija

Kiekviena iki 2000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Kathleen Diamond yra kalbų paslaugų pramonės konsultantė, verslininkė ir verslo vadovė. 1979 m. Ji įkūrė „Language Learning Enterprises, Inc.“ (LLE®), viso aptarnavimo kalbų bendrovę, įsikūrusią Vašingtone. Ji yra pripažinta kaip ankstyva telefonų vertimo pradininkė, LLE-LINK įkūrusi 1990 m. Pradžioje. Per ateinančius 20 metų, jai vadovaujant, įmonė išaugo į dinamišką, kelių milijonų dolerių vertės korporaciją, aptarnaujančią daugybę klientų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, JAV ir visame pasaulyje. 2009 m.

Mūsų centras

IES Abroad Kitas

Netoli finansinio rajono esančiame IES Abroad centre yra naujas, modernus pastatas. Funkcijos apima:

 • Du gerai įrengti kabinetai
 • Studentų holas
 • Personalo kabinetai
 • Maža biblioteka
 • Kompiuterių laboratorija
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau