kino ir televizijos

New York Conservatory for Dramatic Arts

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

kino ir televizijos

New York Conservatory for Dramatic Arts

Kino ir televizijos

&nbsp

Gerinti į kino ir televizijos metus tik su pakvietimu ir remiasi mokytojų vertinimų, akademinės būklei ir galutinių spektakliai peržiūrėtų Akademinio komiteto.

Kino ir televizijos metai atneša jaunas aktorius su fotoaparatu pasaulyje. Mokymasis integruoti techniką su suprasti ir prisitaikyti prie "kameros reikalavimus yra šių metų tikslai. Jis yra pagrįstas Scenos tyrime, kamera, ir veikdami procesas kamera. Aktoriai plėsti savo fotoaparate esančiu laivas su Auditioning kino ir televizijos, reklamos ir Daytime dramos. Aktoriaus Komedija seminaras, monologai ir Voice-over seminaras toliau remti subjektus jų augimą.

Aktoriai galutinį semestrą pradėti leisti su pramone. Parengti juos, studentai imtis verslo seminare verslo.Jie kviečiami padaryti monologai dėl profesinės liejimo direktorių ir agentų žiuri. Šešių savaičių seminaras valdo liejimo direktorių suteikia aktoriams galimybę susitikti ir dirbti su šių specialistų. Kino ir televizijos metų darbo kulminacija vieneto skirta fotografuoti galutinį projektą.

Savo galutinį semestrą:

  • Jūs atliks iki profesionalios žiuri komisijos, kurią pasirinks režisierius. Kiekvienas narys parengia išsamų savo įgūdžius, liejimo tipo, stipriąsias ir tobulintinas sritis.
  • Dirbsite su profesionaliais liejimo direktorių, agentų ir vadybininkų padėti pasiruošti už rinkęsis realijas.
  • Jei tinkama, jums klausytis ir dalyvauti galutiniame projekte.

Šiais metais yra visa informacija apie apdorodami savo pasirodymus specifinius reikalavimus kamera. Jūs galėsite sukurti ant fotoaparato įgūdžius su kursų, kurie apima Audition technika, reklamos, aktoriai Komedija dirbtuvės, scenos mokytis, balsas už kadro ir procesas kamera asortimentą. Nėra nieko panašaus matyti visa tai mokymas pradėti klijai. Jūs pajusite save natūraliai pradeda integruoti principus ir įgūdžius iš visų savo klasės amatų sudėtingų ant fotoaparato spektakliai.

Paruošus jums kaip asmeninio verslo seminare vaidyba, paskutinis semestras supažindina jus su pramone. Vienas aspektas apima atlikimą monologai apie profesionalių liejimo direktorių, talentų vadovų ir atstovų žiuri. Tai puiki galimybė susitikti ir atlikti šių specialistų ir naudoti savo nuomonę ir įžvalgas pagreitinti savo augimą ir pasitikėjimą.Jūs baigti šį įdomų metais šaudymo Final ritės, profesionali, parašyta, nukreiptas ir redagavo filmų gamyba.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
31,200 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla