Oficialus aprašymas

Programa Įvadas

Pavasario semestras: vasario-birželio mėn

Rudens semestras: nuo rugsėjo iki sausio

Taikymo Būtinos sąlygos

Pareiškėjai turi būti ne kinų piliečiai, turintys galiojančią pasą, vyresni nei 18 metų ir jaunesni nei 60 metų, turi aukštojo mokslo diplomą.

taikymo medžiagos

1, USTB paraiškos forma tarptautiniams studentams su fiksuota nuotrauka. Prašome apsilankyti mūsų svetainėje, užpildyti formą ir pateikti, tada atspausdinti spausdintą lapą į nuoroda.

2. Galutinis akademinės kvalifikacijos įrodymas arba studijų pažymėjimas turi būti originalūs dokumentai ar patvirtintos kopijos kinų arba anglų kalba.

3, Jūsų kalbos testo rezultato kopija.

4, viena jūsų galiojančio paso kopija (paso tipas turi būti paprastas).

Pastaba: prašome atsiųsti asmeniškai arba išsiųsti juos paštu USTB Tarptautinių studentų tarnybai (vokas turi būti pažymėtas "Paraiška dėl kinų kalbos priėmimo"). Neužbaigtos paraiškos medžiagos nebus apdorotos. Programos medžiagos nebus grąžinamos.

Paraiškų svarstymo procesas

1, užregistruokite savo duomenis mūsų svetainėje. Užpildykite paraiškos formą ir pateikite.

2, Tarptautinis studentų biuras vertina pareiškėjo kvalifikaciją.

Nesėkmingas

3. Per nurodytą paraiškos pateikimo terminą pakartotinai pateikite klaidingą / trūkstamą informaciją.

Sėkmingas

4, atspausdinkite paraiškos formą ir pridėkite nuotrauką, pateikite paraiškos medžiagą ir paraiškos mokestį USTB tarptautiniam studentų biurui.

5, Tarptautinis studentų biuras išsiunčia priėmimo laišką ir Jw202 formą per 15 dienų.

Paraiškos mokestis:

600 rmb grynaisiais

Paraiška be paraiškos mokesčio nebus apdorota. Prašymo mokestis nebus grąžinamas.

Taikymo laikotarpis

Pavasario semestras: Paraiškos dėl ribotų laisvų darbo vietų bus priimamos pagal "važiavimo" (pirmojo atvykimo, pirmojo aptarnavimo) skaičiavimo pagrindus, prasidedančius lapkričio 1 d.

Rudens semestras. Paraiškos ribotoms laisvoms darbo vietoms bus priimamos pagal "važiavimą" (pirmojo atvykimo, pirmojo aptarnavimo), pradedant nuo balandžio 1 d.

Biuro adresas: 113 biuras, Tarptautinis biuras, Universiteto mokslo ir technologijų mokykla, Pekinas, Pekinas 100083 Kinija.

Registracijos periodas:

Konkretus laikas priimant raštą

Mokestis už mokslą (už semestrą vienam asmeniui):

8320rmb

Bendroji mokymo programa

1, Klasės valandos: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo dvidešimt iki dvidešimt keturių valandų per savaitę pagal skirtingų klasių tipus.

2, Kurso nustatymas: gramatika, kalbos kinų kalbos, lingvis, klausymas ir kalbėjimas, kinų simbolis ir pan

3, klasės susitarimas pagal mandarinų kalbos mokėjimą: instrukcija yra padalinta į pradinį, tarpinį ir aukštesnį lygmenį. Studentai organizuojami pagal Mandarinų praktikos egzamino rezultatus po registracijos semestro pradžioje.

4, Dokumentacija: studentai gaus USTB studento asmens tapatybės kortelę registracijos metu, programos pažymėjimas ir oficialus stenograma baigus programą.

Sveikatos draudimas

Visi tarptautiniai studentai turi būti apdrausti medicinoje, nepaisydami viso planuojamo studijų laiko. Studentai privalo įsigyti užsienio studentų išsamų draudimo planą registracijos dieną. Studentai, neturintys galiojančio medicininio draudimo, nebus registruojami.

Informacija apie apgyvendinimą

USTB tarptautinių studentų būstų įrenginiai yra skirtingi.

Jei norite gauti informacijos apie tarptautinį studentų apartamentą, susisiekite tiesiogiai su biuru.

Savarankiškai finansuojami studentai turi rasti savo gyvenamąsias patalpas. Atkreipkite dėmesį, kad studentai, gyvenantys universitete, privalo užsiregistruoti vietos policijos nuovadoje per 24 valandas.

Vizų informacija

Studentai, atvykę į USTB, gali kreiptis dėl savo vizos į Kinijos ambasadą ar konsulatą jūsų šalyje su jūsų įstojimo raštu ir JW201 / 202 formatu. Tarptautiniai studentai, kurie mokysis Kinijoje 6 mėnesius, turi gauti "X" vizą, kuri galios 30 dienų po atvykimo į Kiniją. Norint gauti teisinį statusą Kinijoje, turite atvykti į Tarptautinių studentų biurą ir kreiptis dėl leidimo gyventi per 30 dienų.

KONTAKTAI

Adresas: Tarptautinis biuras 113, universiteto mokslo ir technologijų Pekinas, Pekinas 100083 Kinija

Programa mokoma:
Kinijos
Šis kursas yra Campus based
Duration
6 mėnesių
Dieninės
Price
8,320 CNY
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date