keltuvas metai

New York Conservatory for Dramatic Arts

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

keltuvas metai

New York Conservatory for Dramatic Arts

Platforma Metai

&nbsp

Mokymas vaidybos priemonė yra pirmasis tikslas metais vieną. Meisner technika, balsas ir tekstas, judėjimas ir improvizacijos supažindins Jus su atradimo keliu savojo aš, kaip menininkas. Toliau, jums pradėti tyrinėti techninius aspektus dirbant priešais kamerą ir turi galimybę sužinoti informaciją, reikalingą aktorius veiktų su profesionalumą rinkinys.

Jūs taip pat pradėti dirbti savo amato. Jūs pradedate tyrinėti atsižvelgiant aplinkybes scenoje ir kaip priklauso juos autentiško būdu, atsižvelgiant tai, ką rašytojas davė jums ir sužinoti, kaip padaryti Tokiomis aplinkybėmis savo tiesą.

Nors yra daug aspektų, į sėkmingą aktoriaus karjerą, viskas prasideda nuo gryno meniškumo vaidybos. Taigi jūsų pirmaisiais metais ne NYCDA yra skirta plėtoti savo aktoriaus priemonę.Tai jaudinantis metai, kai jums rasti sau kaip aktorius ir augti, kuriant pagrindinius įgūdžius ir metodus norų autentiški, tikėtina spektakliai. Mūsų programa yra pagrįsta į Meisner technika, pradininkas amerikiečių meistras Sanford Meisner. Jūs taip pat mokytis Stanislavskio sistemą veikiantys, iš kurio visi šiuolaikiniai veikiantys metodai šaltiniai. Žinoma, jūs taip pat gauti visą išsamią mokymo balso, judesio, improvizacijos ir dar daugiau.

Kaip metų eigoje jums tikrai kurti savo amatų, ištirti Kiekviena scena išskirtines aplinkybes, todėl tiesos rašytojas jums davė degalų kiekvieną judesį, kiekvieną impulsas, kiekvieną žodžio ir vingio. Pasibaigus šių metų pabaigoje ateina į kelio šakutė kur deklaruoti, ar jūs ir toliau mūsų kino ir televizijos veiklos programą arba teatras, kino ir televizijos veiklos programą su jos pridėtinės dėmesio teatre.Žingsnis į priekį kino ir televizijos metus arba teatro metams NYCDA tik su pakvietimu ir remiasi mokytojų vertinimų, akademinės būklei ir galutinių spektakliai peržiūrėtų akademinio vadovavimas komandai.

&nbsp

&nbsp

Kurso aprašymas

BALSO IR KALBA aš

Naršyti pagrindinio vokalo techniką aktorius, įskaitant kvėpavimo darbą, atsipalaidavimo būdų, rezonanso, pikis, tempą ir apimtį, siekiant padidinti galimybę visapusiškai išreikšti tą teksto fragmentą ir emocinio vientisumo pobūdį ir padėtį tiesą tikslo, o siekia Vokalo veislės ir išraiškingas.

IMPROVIZACIJA

Atlikti su spontaniškumo ir laisvės per improvizacinės metodą naudojant kūno, gestų, ir emocijas.Naudokite improvizacijos, kaip meno forma, taip pat rinkęsis ir vykdant kitas veiklos disciplinas. Pasinaudokite klausymosi priemonėmis; būdamas metu; įsipareigojant pasirinkimo dirbti su kitais subjektais; naudoti statusą ir todėl aktyvias rinktis su emocinių ir fizinių jungčių.


Kino žanrus ir istorija

Tapti susipažinęs su keliais filmo veikiantis stilius, visų pirma po garso pasirodymas, kaip matyti ir reikalauja įvairių žanrų filmų. Analizuoti, kaip charakterio savybės ir scenarijų turinio sukelti pasirinkimų, kad reikia veikti šių žanrų. Studijų pradžioje kino istoriją ir lengvai atpažįstamas žanrų vystymąsi; žanras kaip rinkodaros įrankis; žanras kaip veikiantis įrankis, ir bendras elementai populiariausių žanrų, įskaitant Vakarų, romantinė komedija, kino noir, siaubo ir sci-fi.


ĮVADAS aktorių CAMERA aš

Sužinokite techninius aspektus ir skirtumus dirba vienu fotoaparatu ir kelių kamerų rinkinys, viskas nuo pataikyti ženklais prisitaiko prie skirtingų kameras, nuo, kas klausytis ir imtis kryptimi nuo iki kurio dėl nustatytais darbo vietų, kad suprasti yra svarbūs aktorius. Sužinokite viską, dirbant filmų ir televizijos terminologija; kas yra profesionalus elgesys rinkinys; ir kas yra aktoriaus atsakomybė. Klasė mokoma nuo aktoriaus požiūriu.


Meisner TECHNIKA aš

Sužinokite veikiantis technika Sanford Meisner siekiant spontaniškas reakcijas ir autentišką elgesį veikia. Pradėkite nuo pagrindinių klausymo įgūdžius, kartojimas pratybos ir nepriklausomų veiklos tyrinėjimo.Advance į scenos darbo tyrinėjimo su ypatingą dėmesį skiriant santykių, veiklos ir paruošimas, kuris apima darbo viena nuo kitos ir išreikšti akimirkas visiškai. Naršyti emocinį rengimą, įsivaizduojamas aplinkybes ir požiūriu.


JUDĖJIMAS aktorių aš

Naršyti griežtų pratimai sukūrėme seriją, kad būtų galima iš fizinio suvokimo ir impulsai yra nonjudgmental ir ne produktas orientuotas atmosferos supratimą. Fiziškai papildo darbą, atliekamą balsas ir veikiantis klases naudojant judėjimo metodikų įvairovė. Sužinokite populiarių šokių stilių labiausiai tikėtinas metu aktoriaus karjerą, pavyzdžiui, Foxtrot ir valsas žinoma, o tyrinėti aspektus santykius ir elgesį paprastų scenų.


BALSO IR KALBA II

Tęsti vokalo lankstumo darbą pristatė Voice ir kalbos I, pradedant nuo mikrofono technika ir šalto skaitymo įgūdžius. Naršyti Šekspyro tekstus kurti išryškino kalbos įgūdžius, visą kvėpavimo paramą ir dinamišką energiją. Naudokite Šekspyro pjesių intensyvumą diagnozuoti ir ištaisyti bet kokius vokalo problemas, kurios gali atsirasti padidėjusio emocionalumo. Pasinaudokite Šekspyro pjesių, kur tekstas reikalauja akimirkas paprastumo, atsipalaidavimo ir minimalizmo su kūno, veido ir gestas darbo tikslumu papildyti kalbą galimybes.


Meisner TECHNIKA II

Taikyti, per padidėjusio sąmoningumą, emocinio paruošimo principus konkrečiai teksto darbe.Plėtoti tyrinėti tekstą įgūdžius, parengti metodus; asmeninę išradimas; Focus On tikėtina elgesys siekiant spontaniškumą ir sąžiningumas pasidalijimas. Sužinokite, kaip išlaikyti teksto vientisumą; interpretuoti medžiaga ir aktas akimirkas jie parašyti, įsiminti ir suprasti kalbos ir atlikti visiškai suprastas rezultatą.


JUDĖJIMAS UŽ PAREIGŪNŲ II

Remtis pagrindinių poilsiui, fizinio Ramybė, energetikos, fokusavimas ir šokio technikos išmoko judėjimo Actors I studentas sujungia kūną ir protą su pratimų, naudojant stebėjimo ir vaizduotę. Tapti savarankiškai suvokti apie kūno 's santykį su vietos ir kaip mes reaguojame į fizinių, vokalinių ir emocinių dirgiklių.


DALYVIAI LAB aš

Per pratybas remiantis tokių žmonių kaip Stanislavskio ir Hagen darbe, ištirti amatų aspektus, kurie leidžia aktoriui pasinerti ir prisiimti atsakomybę už nustatytą aplinkybėmis į teisingą kelią scenarijų. Sužinokite įrankius, pavyzdžiui, dovana, emocinės atminties, prasme atminties, objekto darbo vietas bei kurti akimirką prieš vaizduotę. Įdėk šiuos įgūdžius praktiniam naudojimui darbo paprastąja A / B sceną.


DALYVIAI LAB II

Toliau tobulinti įgūdžius išmoko aktoriaus Lab I ir taikyti juos teksto scenos iš spektaklių. Sužinokite, kaip ištirti tam tikromis aplinkybėmis, parašė dramaturgas ir naudoti išmoko veikia amatų pareikšti simbolius į gyvenimą teisingi būdu. Darbas ankstesnių aplinkybių, santykių, aplinkos, kliūtys, ketinimus ir veiksmus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Rgp 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
31,200 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla