Kelių Variklių Kvalifikacijos Kursai

Legacy Aviation

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kelių Variklių Kvalifikacijos Kursai

Legacy Aviation

Daugelio variklių įvertinimas leidžia pilotui veikti kaip orlaivio, kuriame yra daugiau nei vienas variklis, orlaivio įgulos vadas.

Daugelio variklių įvertinimas yra tiems pilotai, kurie nori, kad variklis būtų sugedęs, turint antrą variklį. Daugelio variklių įvertinimas taip pat yra svarbus pilotai, važiuojantys iki užsakomųjų, verslo ar aviakompanijų aviacijos. Iki šio taško jūs išlaikėite vieno variklio orlaivio įgūdžius. Tačiau kelių variklių įvertinimas leis jums skristi lėktuvais su dviem, trimis, keturiais ar daugiau variklių.

Treniravimo metu studentas bus veikiamas naujo orlaivio su dviem varikliais ir jį mokys kvalifikuotas ir įgudęs instruktoriaus pilotas normaliomis, nenormaliomis ir avarinėmis procedūromis. Didelis laikas bus skiriamas variklio išjungimo procedūroms arba variklio praradimui kilimo, lipimo, kruizinio, nusileidimo, artėjimo tūpti ir praleistų artėjimo tūpti etapuose. Apskritai, kelių variklių skraidymas padeda jums užsiimti, nes dabar jūs stebite ir valdote du atskirus variklius. Instruktoriaus pilotas taip pat mokys jus mokytis kioskuose, kietajame posūkyje, vieno variklio taksi, trumpo lauko ir minkšto lauko kilimo ir tūpimo, kranto vėjo tūpimo ir įvairių realių skraidymo scenarijų.

Instruktoriaus pilotas nustato, ar studentas yra pasirengęs atlikti savo skrydžio egzaminą, arba jam reikia papildomo laiko, kad jaustumėtės patogiau su kelių variklių orlaiviu. Nėra jokios priežasties skubėti ką nors per kelių variklių bandomąją programą. Kadangi skrydžio sauga yra # 1, kiekvienas studentas gaus tiek laiko, kiek reikia, norint užtikrinti, kad jis galėtų saugiai ir efektyviai skraidyti su daugeliu variklių orlaiviu pagal komercinius bandomuosius standartus.

Minimali bendra numatoma mokymo kaina

Piper PA-44 Seminole
8 055 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
6 val. Lėktuvų nuoma
6 valandų skrydžio treniruoklis
16 valandų skrydžio ir antžeminės instrukcijos
Checkride
Mokėkite, kaip einate, kainuoja: 8 950,00 USD

Galimas finansavimas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 6, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
28 valandos
Dieninės
Price
Kaina
8,950 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Philadelphia, Pensilvanijos, PA
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Philadelphia, Pensilvanijos, PA
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
Pay as you go kaina