cape town

Apžvalga

Keiptaune kiekviena diena bus kaip jūsų pasirinkta nuotykių knyga: įsivaizduokite puikus vaizdu iš "Table Mountain", pasivaikščioję "Liūto galva" saulėlydyje, apsilankykite paplūdimiuose - ten yra net paplūdimys su pingvinais! "Ir dar daugiau.

Kai studijuosite su mumis Pietų Afrikoje, jūs registruosite tris ar penkis kursus Pietų Afrikos pagrindiniame mokslinių tyrimų universitete, Keiptauno universitete (UCT), kuris įsikūręs malonioje priemiesčio zonoje, esančiame penkių mylių nuo miesto centro. UCT yra seniausia Pietų Afrikos universitete, nuo jos atidarymo, ypač nuo aparteido pabaigos, pasikeitė neįtikėtinas pasikeitimas, siekiant užtikrinti kokybišką aukštojo mokslo prieinamumą studentams, nepaisant rasės. UCT yra oficialiai pripažinta už stipriąsias puses Afrikos studijose, biologijoje, botanikos, verslo, aplinkosaugos, istorijos, matematikos, inžinerijos, sociologijos ir antropologijos srityse.

Paslaugų mokymasis Keiptauno ir apylinkėse yra pagrindinis mūsų programos komponentas, nes jis padeda suprasti keletą svarbiausių Keiptauno socialinių problemų, tuo pačiu prisidedant prie jūsų įgūdžių, susijusių su bendruomenės sprendimu. Sveikatos studijų ir sociologijos paslaugų teikimo mokymo kursų variantai apima 60 valandų savanorių darbo ir mokslinių tyrimų užbaigimą Keiptaune.

Studentai turės pasirinkimo galimybes savo bendruomenei teikiamoms paslaugoms arba per IES Abroad kursus arba savanoriškai bendradarbiaujant su kitomis vietos organizacijomis. Be to, UCT studentai dažnai prisijungia prie SHAWCO universiteto savanorių programos. Naudodamiesi šiomis galimybėmis, galėsite susipažinti su miesto socialiniais ir ekonominiais klausimais, kurie turi įtakos skirtingoms Keiptauno grupėms.

Keiptaunas bus jūsų klasė. Savo laisvalaikiu apsilankykite vietiniuose brangakmeniuose, tokiuose kaip Kirstenboscho nacionalinis botanikos sodas (natūralus UNESCO pasaulio paveldo objektas), gražus Camps Bay paplūdimys, ar įlipkite į įspūdingą Stalo kalną ir sugautumėte vagoną atgal. Mes užginčijame jus visapusiškai pasinaudoti nuostabiu Pietų Afrikos klimatu ir geografija.

Mes pasirengę pasiruošti lauko kelionėms į rytinę kyšulio gražią sodo kelią ir Krugerio nacionalinį parką, kur galėsite mėgautis žaidimų diskais patyrę žaidimų rangers. Tikimės, kad jūsų nuotykyje bus "Big Five" žvilgsniai: liūtas, dramblys, rago buveolas, leopardas ir rhino. Kitos neprivalomos dienos ekskursijos gali būti 6 rajono muziejaus ir Robbeno salos, kur Nelsonas Mandela buvo kalinamas jau daugelį metų.

Mes norime, kad jūs jaustumėtės namuose Pietų Afrikoje, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Keiptaune
 • Miestas: Keiptaunas
 • Šalis: Pietų Afrika
 • Programos kreditai: 15-19 semestrą (3-5 kursai)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

 • Liepos 8 d. - lapkričio 15 d

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

 • 2019 m. Pavasaris - 2018 m. Spalio 1 d
 • 2019 m. Kritimas - 2018 m. Spalio 1 d

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Keiptauno universitetu. Jūs mokate 15-19 kreditų valandų per semestrą, kai įstojo į Keiptauno universiteto kursus. Taip pat galite pasirinkti vieną iš IES Abroad kursų IES Abroad . Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir pasirenkamų programos komponentų:

 • IES Abroad paslaugos mokymosi kursas: orientuota į Pietų Afriką, paslaugų mokymosi projektas apima bendruomenės darbą (60 valandų per semestrą) vietos organizacijoje (3 kreditai).
 • 3-5 kursai Keiptauno universitete: Užsiregistruokite mažiausiai 15-19 kreditų IES Abroad Keiptauno universitete. Mes reikalaujame, kad vienas iš jūsų kursų būtų orientuotas į Pietų Afriką. Jei pasirinksite užsiregistruoti IES Abroad (3 kreditai), jūs turėsite ne mažiau kaip 12 IES Abroad kreditų UCT, be IES Abroad . Studentai skatinami imtis 2000 ar 3000 lygių kursų, kuriuose gali dalyvauti ne daugiau kaip vienas 1000 lygių kursas.

Kursai

Kai būsite priimtas, pamatysite galutinio kurso pasiūlymų sąrašą savo "MyIESabroad" paskyroje.

Kultūros studijos

 • CU 221 - dialogai dėl skirtumo (rudenį, pavasarį)

Ekonomika

 • SL / EC / SO 335 - Politika, bendruomenės plėtra, miesto gyvenimas Pietų Afrikoje (ruduo, pavasaris)

Sveikatos studijos

 • SO / SL / HL 345 - Sveikatos ir socialinės plėtros Pietų Afrikoje (rudenį, pavasarį)

Paslaugos mokymasis

 • SL / EC / SO 335 - Politika, bendruomenės plėtra, miesto gyvenimas Pietų Afrikoje (ruduo, pavasaris)
 • SO / SL / HL 345 - Sveikatos ir socialinės plėtros Pietų Afrikoje (rudenį, pavasarį)

Sociologija

 • SL / EC / SO 335 - Politika, bendruomenės plėtra, miesto gyvenimas Pietų Afrikoje (ruduo, pavasaris)
 • SO / SL / HL 345 - Sveikatos ir socialinės plėtros Pietų Afrikoje (rudenį, pavasarį)

Partnerių institucija (-os) Apie Keiptauno universitetą

Seniausias Pietų Afrikos universitetas, Keiptauno universitetas, yra ir Pietų Afrikos pagrindinė mokslinių tyrimų institucija. Tarptautiniai studentai sudaro apie 20% visų universiteto įregistravimo. UCT yra keturias mylias nuo Keiptauno miesto centro. Jūsų važiavimo nakvynės namuose laikas yra nuo 15 iki 30 minučių, tai yra vietiniai studentai. Dauguma kursų UCT yra paskaitos, kai kurios iš jų yra labai didelės klasės, ir paprastai jie trunka nuo dviejų iki penkių dienų per savaitę. Paskaitas dažnai lydi pamokos, kurios yra daug mažesnės ir leidžia aptarti temas ir sąvokas, aptartas paskaitoje. Ankstesni studentai nustatė, kad šie vadovėliai yra labai naudingi. Pasirinkite iš daugelio kursų šiuose Keiptauno universiteto fakultetuose.

 • Komercija - apskaita, verslo teisė, ekonomika, finansai
 • Inžinerija
 • Humanitariniai mokslai - komunikacija, šokis, dramos, anglų literatūra ir kalba, filmas
 • Gamtos mokslai - archeologija, astronomija, biologijos mokslai, chemija, informatika, aplinkosauga

Pietų Afrikoje kursai yra tokie: kultūros studijos, šokis, istorija, kalba, literatūra, muzika, fotografija, politologija, religija ir sociologija. Jūs negalite užsiregistruoti Sveikatos mokslų fakulteto kursuose.

Paslaugos mokymasis

Dalyvavimas mokymosi patirtimi Keiptaune yra vienas iš geriausių būdų giliau suvokti miesto kultūrą ir visuomenę. Dirbdami kartu su vietiniais žmonėmis siekdami bendro tikslo, jūs iš karto patirsite keletą socialinių problemų, darančių įtaką Keiptaunui, tuo pat metu prisidedant prie savo įgūdžių, susijusių su bendruomenės sprendimu. Paslaugų mokymosi vieta - tai laikas, praleistas kartu su vietos organizacija, kartu su savaitiniu akademiniu mokymu už mokymąsi už mokymą. Per seminarą, jūs turite struktūrą laiko apmąstymams, diskusijoms ir moksliniams tyrimams apie priimančios bendruomenės klausimus. Daugelis bendravimo su bendruomene organizacijų yra sukurtos per santykius su IES Abroad fakultetu. IES Abroad padės jūsų pastangas, palengvinsite organizacijų pristatymą ir koordinuos grupės transportavimą į vietą ( IES Abroad klasifikuojamos bendruomenės paslaugos). Kiekvieną semestrą mūsų studentai dirba pagal kitą projektą, priklausomai nuo bendruomenės ar organizacijos poreikių, kur jie yra savanoriški. Jūs aplankysite bendruomenę semestro pradžioje ir kelis kartus per semestrą grįšite dirbti su projektais, kurie prisidės prie organizacijos ilgą laiką po to, kai grįšite namo. Semestro pabaigoje esate kviečiami paaukoti drabužių, tualeto reikmenų ir daiktų, likusių jūsų laiku Keiptaune, vietinėms organizacijoms. Naujausios bendruomenės įtraukimo vietos, skirtos IES Abroad studentams, yra šios:

 • Sisters4Sisters
 • Sozo fondas
 • Ikhamva Ubomi
 • Brooklyn krūtinės ligoninė

Jūs taip pat galite dalyvauti UCT organizuotose mokymosi galimybėse per organizaciją, pavadintą SHAWCO (UCT studentų sveikatos ir gerovės centrų organizacija). Čia galite savanoriškai dirbti rengiamuose švietimo ir sveikatos priežiūros paslaugų projektuose. Tai yra ne kredito garantijos, tiek daug IES Abroad studentai prisijungia prie SHAWCO, kaip dalį jų studentų gyvenimo patirtį Keiptaune.

Būstas

Privatūs namai ar butai. Galite gyventi su kitais IES Abroad esančiais mokiniais apstatytuose namuose ar butuose netoli Keiptauno universiteto. Apstatytuose nameliuose ir apartamentuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, bendra virtuvė ir visiškai įrengta virtuvėlė. Visuose namuose ir apartamentuose yra skaitmeniniai seifai asmeniniams daiktams saugoti. Interneto prieiga yra prieinama, bet negarantuojama.

Studentų gyvenimas

Orientacija

Orientacija Keiptaune yra paskirstyta per dvi savaites. Tai prasideda IES Abroad orientacija (3 dienos), kurioje jūs, be Keiptauno universiteto miestelio, supažindinsite su IES Abroad Keiptauno darbuotojais, savo kolegomis mokiniais, Keiptauno miesto ir jo apylinkėmis. Orientacija tęsiasi kelionėje palei Sodo kelią Pietų Afrikos pietvakarių pakrantės liniją, kurioje jūs tyrinėjate olių sistemas, apsilankykite gražiuose paplūdimiuose, kanojais, žygiuojančiais pėsčiomis ir pasimėgaukite kvapą gniaužiančia Pietų Afrikos kraštovaizdžio grožiu. Per mūsų orientaciją jūs taip pat mėgausitės ekskursija po Keiptauno ir vietinį miestelį. Tada lankysite Keiptauno universiteto orientaciją (5-6 dienas), kurioje pateikiama išsami informacija apie akademikus, neakivaizdines veiklas ir savanorių galimybes. Tarptautinių akademinių programų biuro veikla apima kelionę po Cape Peninsula ir galimybę dalyvauti Afrikos stiliaus būgnų renginyje. Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 3,0 GPA arba didesnis 4,0 balų skalėje (GPA pagal 3.0 bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai ir reikės papildomų dokumentų, išdėstytų toliau pateiktame skyriuje)
 • Mokytojas, jaunuolis ar vyresnysis, kai prasideda programa. Kandidatai turi turėti ne mažiau kaip tris semestrus, žinoma, kai jie įstojo į UCT (pirmojo semestro studentai gali kreiptis). Kai kurie vietiniai universitetiniai kursai gali būti prieinami studentams, vyresniam nei studentui.

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. Studento viza privaloma įvažiuoti į Pietų Afriką. Gavusi prizą, gausite daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesą ir visus susijusius mokesčius. Prašymas išduoti vizą ne JAV piliečiams gali būti labai ilgas, prašome susisiekti su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos.

Kaina

2018 m. Ruduo

 • Mokestis: 13 410 JAV dolerių
 • Būstas: 3 795 JAV dolerių
 • Draudimas: 395 $
 • Iš viso: 17 600 USD

Mokslo metai

 • Mokestis: 24 125 JAV dolerių
 • Būstas: $ 79090
 • Draudimas: 790 dol
 • Iš viso: 32 505 USD

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
17,600 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2019