Keiptaunas - Keiptauno universitetas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

cape town

Kodėl Pietų Afrika?

Keiptaune kiekviena diena bus tarsi „išsirink savo“ nuotykių knygą: įsivaizduok, kaip saulėlydyje galėtų pasivaikščioti „Lion's Head“, pasivaikščioti po Afrikos turgų Greenmarket aikštėje, bandyti pasipuošti Gatsby sumuštiniu, aplankyti paplūdimius - net paplūdimį su pingvinai! ir dar daugiau.

Mes norime, kad jūs jaustumėtės namuose Pietų Afrikoje, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Ką jūs išmoksite

Kai mokysitės pas mus Pietų Afrikoje, užsiregistruosite į tris – penkis kursus pirmaujančiame Pietų Afrikos tyrimų universitete, Keiptauno universitete (UCT), kuris yra malonioje priemiesčio vietoje penkios mylios nuo miesto centro. UCT yra seniausias Pietų Afrikos universitetas ir nuo jo atidarymo, ypač nuo apartheido pabaigos, įvyko neįtikėtinų pokyčių, siekiant suteikti studentams galimybę naudotis kokybišku aukštuoju mokslu, nepaisant socialinio ir ekonominio išsilavinimo. UCT yra oficialiai pripažintas už savo stipriąsias puses Afrikos studijų, antropologijos, biologijos, botanikos, verslo, inžinerijos, aplinkos mokslų, istorijos, matematikos ir sociologijos srityse.

Paslaugų mokymasis Keiptaune ir jo apylinkėse yra pagrindinis mūsų programos komponentas, nes jis padeda suprasti kai kurias aktualiausias Keiptauno socialines problemas ir kartu padeda savo įgūdžius ieškoti bendruomenės skatinamo sprendimo. Mūsų siūlomi sveikatos ir sociologijos studijų paslaugų kursai apima 60 valandų savanoriško darbo ir tyrimų baigimą Keiptaune.

Studentai turės pasirinkimo galimybes savo bendruomenei teikiamoms paslaugoms arba per IES Abroad kursus arba savanoriškai bendradarbiaujant su kitomis vietos organizacijomis. Be to, UCT studentai dažnai prisijungia prie SHAWCO universiteto savanorių programos. Naudodamiesi šiomis galimybėmis, galėsite susipažinti su miesto socialiniais ir ekonominiais klausimais, kurie turi įtakos skirtingoms Keiptauno grupėms.

Kasdienis gyvenimas

Keiptaunas bus jūsų klasė. Laisvu laiku apsilankykite tokiuose brangakmeniuose kaip Kirstenbosch nacionalinis botanikos sodas (natūralus UNESCO pasaulio paveldo objektas), nuostabiame Camps Bay paplūdimyje arba užkopkite į ikonišką Stalo kalną ir patraukite funikulierių atgal žemyn. Mes raginame jus visapusiškai išnaudoti gražų Pietų Afrikos klimatą ir geografiją.

Mes vežame jus į pasirenkamąsias išvykas į gražų Rytų Kapo sodo kelią ir Krugerio nacionalinį parką, kur galėsite mėgautis patyrę žaidimų reindžeriai. Tikimės, kad jūsų nuotykis apims „didžiojo penketuko“: liūto, dramblio, buivolų kyšulio, leopardo ir raganosio pasirodymą. Be to, siūlome pasirinkti pasirenkamų ekskursijų pasirinkimą, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie Keiptauno kultūrą, istoriją ir žmonių.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų programą užsienyje, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Būtent todėl mes bendradarbiaujame su Keiptauno universitetu.

Stojant į Keiptauno universiteto kursus, per semestrą skiriama 15–19 kreditų valandų. Taip pat galite pasirinkti vieną iš IES Abroad kursų.

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir pasirenkamų programos komponentų:

 • IES Abroad paslaugų IES Abroad mokymosi kursas: orientuotas į sveikatos arba sociologiją Pietų Afrikoje, į du IES Abroad paslaugų mokymosi projektą bus įtraukta 60 valandų savanorių ir tiriamojo darbo per semestrą vietinėje organizacijoje (3 kreditai).
 • 3-5 kursai Keiptauno universitete: Užsiregistruokite bent 15–19 IES Abroad kreditų Keiptauno universitete. Mes reikalaujame, kad vienas iš jūsų kursų būtų orientuotas į Pietų Afriką. Jei nuspręsite imtis IES Abroad Žinoma (3 kreditai), tada jums bus imtis 12 minimalių IES Abroad kreditus UCT, be IES Abroad metu. Studentai skatinami lankyti daugiausia 2000 arba 3000 lygių kursus, ne daugiau kaip vieną 1000 lygių kursą.

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Galutinis sąrašas žinomų pasiūlymų bus jums prieinamas "MyIESabroad" paskyroje.

 • Dialogai apie skirtumus
 • Bendruomenės raida kontekste
 • Bendruomenės sveikata kontekste
 • Dialogai apie skirtumus
 • Bendruomenės raida kontekste
 • Bendruomenės sveikata kontekste

Partnerio institucija (-os)

Apie Keiptauno universitetą

Aukščiausias Pietų Afrikos universitetas, Keiptauno universitetas (UCT) taip pat yra pirmaujanti Pietų Afrikos tyrimų institucija. Tarptautiniai studentai sudaro apie 20% visų stojančiųjų į universitetą. UCT yra keturių mylių atstumu nuo Keiptauno miesto centro. Kelionė į universiteto miestelį yra 15–30 minučių, o tai yra įprasta vietiniams studentams.

Daugelis UCT kursų vyksta paskaitų pagrindu, kai kurie rengia labai didelius užsiėmimus, dažniausiai jie vyksta nuo dviejų iki penkių dienų per savaitę. Paskaitos dažnai būna lydimos vadovėlių, kurie yra daug mažesni ir leidžia aptarti paskaitos metu aptartas temas ir sąvokas. Buvę studentai suprato, kad šie mokymai yra nepaprastai naudingi.

Pasirinkite iš daugelio šių Keiptauno universiteto fakultetų kursų.

 • Komercija - apskaita, verslo teisė, ekonomika, finansai
 • Inžinerija
 • Humanitariniai mokslai - komunikacija, šokis, dramos, anglų literatūra ir kalba, filmas
 • Gamtos mokslai - archeologija, astronomija, biologiniai mokslai, chemija, informatika, aplinka

Pietų Afrikoje kursai yra tokie: kultūros studijos, šokis, istorija, kalba, literatūra, muzika, fotografija, politologija, religija ir sociologija. Jūs negalite užsiregistruoti Sveikatos mokslų fakulteto kursuose.

Paslaugos mokymasis

Dalyvavimas mokymosi paslaugų srityje Keiptaune yra vienas geriausių būdų giliau suprasti miesto kultūrą ir visuomenę. Dirbdami kartu su vietiniais žmonėmis siekdami bendro tikslo, iš pradžių patiriate keletą socialinių problemų, turinčių įtakos Keiptaunui, kartu įnešdami savo įgūdžius į bendruomenės orientuotą sprendimą.

Paslaugų mokymosi praktika susideda iš laiko, praleisto vietinėje organizacijoje, kartu su savaitiniu akademiniu mokymosi kreditų seminaru. Seminaro metu susisteminote laiką savo priimančiosios bendruomenės problemoms aptarti, diskutuoti ir tyrinėti. Daugelis bendruomenės organizacijų ryšių yra užmegzti palaikant ryšius su IES Abroad fakultetu. IES Abroad padės jūsų pastangoms palengvinant supažindinimą su organizacijomis ir koordinuojant grupių pervežimą į vietą ( IES Abroad klasių bendruomenės tarnyba).

Kiekvieną semestrą mūsų studentai dirba prie skirtingų projektų, atsižvelgiant į bendruomenės ar organizacijos, kurioje jie savanoriauja, poreikius. Savaitę semestro metu lankysitės bendruomenėje, kad galėtumėte dirbti prie projektų, kurie prisidės prie organizacijos, ilgai grįžę namo.

Naujausios praktikos, susijusios su IES Abroad studentų dalyvavimu bendruomenėje, yra šios:

 • Sisters4Sisters
 • Sozo fondas
 • Ikhamva Ubomi
 • Su sveikatos apsauga susijusios nevyriausybinės organizacijos

Taip pat galite dalyvauti UCT organizuotose mokymosi dėl paslaugų teikimo organizacijose, vadinamose SHAWCO. Čia galite laisvalaikiu leisti savo dėmesį vykdomiems švietimo ir sveikatos priežiūros paslaugų projektams. Tai nereikalauja kredito, todėl daugelis IES Abroad studentų prisijungia prie SHAWCO kaip dalį savo studentų gyvenimo Keiptaune patirties.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Keiptaune, mūsų išvykos veda už miesto ribų, norėdami sužinoti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Mes tikime patirtiniu mokymu, o mūsų išvykos yra skirtos padėti jums sužinoti daugiau apie Pietų Afrikos kultūrą, geografiją, gyvūniją, istoriją ir žmones. Be kelionių ir pramogų Keiptaune ir jo apylinkėse (pavyzdžiui, ekskursija po Langos miestelį, kelionė aplink Keipo pusiasalį, Šešių rajonų dviračių turas ir apsilankymas Robbeno saloje), mūsų dalinai subsidijuojamos ekskursijos lauke suteikia jums galimybę kultūrų ir patirčių įvairovė.

Sodo maršrutas

3 dienos | Orientacija

Keliaukite po Pietų Afrikos pietinę pakrantę, geriau žinomą kaip „Garden Route“. Naršykite Cango urvo sistemą, apsilankykite stručių fermoje ir gyvūnų šventovėje. Patirkite Pietų Afrikos kraštovaizdžio grožį ir įvairovę žygiuodami ir kanojuodami sodo keliu. Šią kelionę iš dalies subsidijuoja „ IES Abroad .

Krugerio nacionalinis parkas

4 dienos

Tyrinėkite Pietų Afrikos grožį ir kultūras. Ši kelionė prasideda skrydžiu į Nelspruitą ir dvi dienas, praleistas prie safario visame pasaulyje garsiajame Krugerio nacionaliniame parke - ten gyvena įvairiausi gyvūnai, įskaitant dramblius, liūtus, leopardus, gepardus, hippo, žirafas, kudus ir raganosius. Tada keliaukite į vakarus iki Johanesburgo, kur galėsite mėgautis pietumis Soweto miestelyje ir apsilankyti Apartheido muziejuje. Šią kelionę iš dalies subsidijuoja „ IES Abroad .

Kasdienis gyvenimas

Siekdami jaustis saugiai ir prižiūrimi, darome viską, kad jaustumėtės kaip Keiptauno mieste. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos ir pasivaikščiojimai, kurie nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Orientacija Keiptaune vyksta per dvi savaites. Jis prasideda nuo orientacijos į IES Abroad (tris dienas), kur jūs esate supažindinami su IES Abroad Keiptauno personalu, savo kolegomis studentais, Keiptauno miestu ir jo apylinkėmis, be Keiptauno universiteto miestelio.

Orientacija tęsiama kelione sodo keliu, Pietų Afrikos pietine pakrante, kur apžiūrite urvų sistemas, aplankote gražius paplūdimius, kanoją, žygius ir patiriate kvapą gniaužiantį Pietų Afrikos kraštovaizdžio grožį. Mūsų orientacijos metu jūs taip pat mėgaujatės vaizdinga kelione per Keiptauno dalis ir apsilankymu vietiniame miestelyje, kuriam vadovauja tos bendruomenės nariai.

Tuomet lankysite Keiptauno universiteto orientacijos kursą (penkias dienas), kuriame jums bus pateikiama išsami informacija apie akademikus, popamokinę veiklą ir savanorių galimybes. Tai taip pat apima ekskursiją po miestą ir galimybę dalyvauti afrikietiško būgnų renginyje.

Mūsų išsami orientacija

Taip pat aptariama išsami informacija apie būstą, viešąjį transportą, kultūrą, sveikatą ir saugą bei kitas svarbias temas.

Būstas

Rezidencijos salė - gyventi privačioje rezidencijos salėje kartu su IES Abroad , Pietų Afrikos ir kitais tarptautiniais studentais. Studentai gyvena įrengtuose kambariuose su baldais, kuriuose yra virtuvėlės, vonios kambariai ir skaitmeninis seifas. Gyvenamasis plotas yra bendras, o vietoje yra sporto salė. Galima naudotis interneto prieiga. Maitinimas neįskaičiuotas.

Bendri namai - Gyvenkite su kitais IES Abroad studentais apstatytame name. Įrengtuose namuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, bendras holas ir visiškai įrengta virtuvės zona. Visuose namuose yra skaitmeniniai seifai, skirti laikyti asmeninius daiktus. Prieiga per internetą yra, bet neribota. Maitinimas neįskaičiuotas.

Abiejuose būsto variantuose IES Abroad gyvenantis asistentas gyvena kiekvienoje studentų rezidencijoje ir gali būti puikus šaltinis patarimams, kaip integruotis į vietos kultūrą.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 14 865 USD 4 220 USD 395 USD 19 480 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 26 210 USD 8270 USD 790 USD 35 270 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Studijų užsienyje stipendija būsimiems inžinieriams

Iki 10 000 USD; skiriama 6 studentams kiekvienais metais.

Studijų užsienyje stipendiją būsimiems inžinieriams įsteigė anonimas, kuris paskatino daugiau inžinerijos studentų įgyti praturtinančią, gyvenimą keičiančią studijų užsienyje patirtį.

Mūsų centras

IES Abroad Keiptauno centrą palaiko IES Abroad dirbantys darbuotojai. Tai vieta, kur studentai gali sustoti ir susikalbėti su personalu, naudotis „WiFi“, pasiimti savo paštą ir mokytis studentų poilsio kambaryje. IES Abroad kursai taip pat siūlomi Centro klasėje, o centro erdvėje gali būti rengiamos specialios svečių paskaitos ir kiti renginiai.

Mūsų centro funkcijos:

 • Priėmimo zona
 • Studentų holas
 • Klasės
 • Susitikimų erdvė
 • Personalo kabinetai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau