Oficialus aprašymas

asbusadm

Laipsnius - Verslo administravimo

Šis dviejų metų studijų programa yra skirta išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų pasirengti tolesniam mokymuisi ir karjeros versle vadybos ir administravimo.

Be bendrojo lavinimo kursuose ir profesinių kursų, kurių reikalaujama iš laipsnį, studentai galės pasirinkti vieną iš šių specializacijų (kursų rinkinių), kaip dalis jų pasirenkamuosius kursus. Pasirinktas specializacija turėtų suderinti su studento karjeros tikslų.

Specializacijos

Apskaitos ir biudžeto Operacijų valdymas

Ši specializacija skirta parengti studentus pradinio lygio apskaitos pozicijas. Karjeros galimybės gali apimti bendrą apskaitą, gautinos koordinatorių, mokėtinos sąskaitos koordinatorius ir bendrąjį valdymą.

 • Mikrokompiuteriai Apskaita
 • Skaičiuoklės Paraiškos Verslas
 • Principai Finansų

Verslo plėtros ir verslumo

Ši specializacija skirta parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų pasirengti tolesniam mokymuisi ir karjeros verslo, vadybos ir administravimo. Karjeros galimybės gali apimti: Smulkiojo verslo plėtra ir bendrąjį valdymą.

 • Įvadas į verslumą
 • Įvadas į E-verslas
 • Rinkodaros principai
 • Smulkaus verslo vadyba

Smulkaus verslo vadyba

Ši specializacija skirta parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų sukurti ir išlaikyti nedidelį verslą. Karjeros galimybės gali apimti: smulkaus verslo savininkas / operatorius, smulkaus verslo vystymąsi, ir bendrąjį valdymą.

 • Mikrokompiuteriai Apskaita
 • Įvadas į E-verslas
 • Smulkaus verslo vadyba
 • Rinkodaros principai

Susiję Kolegijos Kredito sertifikatai

NFCC taip pat siūlo tris trumpalaikius verslo administravimas sertifikatas programas, kurios gali būti baigtas per vienerius metus arba mažiau. Programos gali būti atskirai arba naudojamos kaip statybos blokai, o baigia AS Verslo administravimo magistro laipsnį.

Verslo plėtros ir verslumo

Šis sertifikatas programa yra skirta aprūpinti karjeros siekiantis asmenims su atitinkama techninių žinių ir įgūdžių, reikalingų pasirengti tolesniam mokymuisi ir karjeros, verslo, vadybos ir administravimo. Kursai yra įtrauktas į giminiškų moksle verslo administravimo magistro laipsnį programa ir gali būti naudojamas kaip statybinių blokelių link to laipsnio.

Verslo operacijų

Šis sertifikatas programa yra skirta išmokyti studentus su įgūdžių rinkinys nedelsiant darbo ar darbo pažangą. Viskas yra įtraukti į giminiškų moksle Verslo administravimas Laipsnis programa ir gali būti naudojamas kaip statybinių blokelių link, kad užbaigdamas laipsnį.

Žmogiškieji ištekliai administratorius

Šis sertifikatas programa yra skirta aprūpinti karjeros siekiantis asmenims su įgūdžių rinkinys įgyti tiesioginį pradinio lygio pozicijas žmogiškuosius išteklius. Keletas kursai yra įtraukti į giminiškų moksle verslo administravimo magistro laipsnį programa ir gali būti naudojamas kaip statybinių blokelių link, kad užbaigdamas laipsnį.

Priėmimo, programos ir laipsnis reikalavimai gali keistis. Susisiekite su programos koordinatoriumi ar NFCC akademinės patarėjas naujausią informaciją.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų North Florida Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,084 USD
Floridos gyventojas: $ 3,084 / Ne Floridos gyventojas: $ 12,018 (per metus)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date