Oficialus aprašymas

asacctech

Naršyti karjeros apskaitos technologijos

Karjeros galimybės apskaitoje technologijų srityje gali apimti, bet neapsiriboja, gautinų sąskaitų koordinatorius, mokėtinos sąskaitos koordinatorių bendrąsias buhalteriai, kredito ir surinkimo koordinatorių darbo užmokesčio koordinatorius ir asistentas valdiklį.

Associate mokslo laipsnis - Apskaitos Technologijos

AS laipsnis apskaitos technologija yra dvejų metų programa, skirta išmokyti studentus su techninių žinių ir įgūdžių, reikalingų tęsti savo išsilavinimą ir karjerą pradinio lygio apskaitos pozicijas.

Kolegijos Kredito sertifikatai

NFCC siūlo tris trumpalaikius Apskaitos technologijų kolegija kredito sertifikatus per savo Xcel-IT programos. Šios sertifikato programų gali būti baigtas per vienerius metus arba mažiau. Jie gali būti priimtas atskirai arba naudojamos kaip statybos blokai, o baigia AS laipsnį apskaitos technologijos.

Apskaitos Technologijų valdymas

27 Kredito Darbo laikas:, skirtos parengti studentus su techninių žinių ir įgūdžių, susijusių su pradinio lygio apskaitos pozicijas arba papildomo mokymo tiems, kurie šiuo metu ar anksčiau dirbo per lauką. Moko principų, teorijų ir koncepcijų parengimą ir priežiūrą finansinių dokumentų, taip pat rengiant valstybinių mokesčių formas, o finansinės informacijos analizės sprendimų priėmimo per organizacijomis. .

Apskaitos Technologijos Operacijos

18 Kredito Darbo laikas:, skirtos parengti studentus su techninių žinių ir įgūdžių, susijusių su pradinio lygio apskaitos pozicijas arba papildomo mokymo tiems, kurie šiuo metu ar anksčiau dirbo per lauką. Moko principų, teorijų ir koncepcijų parengimą ir priežiūrą finansinių dokumentų ir finansinės informacijos priimti sprendimus organizacijose analizė.

Apskaitos technologijų specialistas

12 Kredito Darbo laikas: Šios programos tikslas yra parengti studentus su techninių žinių ir įgūdžių, susijusių pradinio lygio apskaitos pozicijas arba papildomo mokymo tiems, kurie šiuo metu ar anksčiau dirbo per lauką. Moko duomenų įvedimo apskaitos informacijos ir paruošimas, pateikimas ir analizės veiklos ataskaitomis.

profesionalūs kursai

NFCC kviečia pasinaudoti puikiais kursus mažoms įmonėms ar tiems, kurie nori imtis kursą ar dvi padėti pagerinti įgūdžius darbo užmokesčio apskaitos arba skaičiuoklių programų verslui.

IKS 2501 Darbo užmokesčio apskaita

Suteikia studentams su procedūrų, susijusių su darbo užmokesčio apskaita, įskaitant skaičiavimo užmokesčio ir darbo užmokesčio fondo mokesčius ir tvarką darbo užmokesčio registrų ir ataskaitų supratimui. Kai kurie įstatymai, reglamentuojantys darbo užmokesčio programas taip pat taikoma šio kurso.

CGS 2515 Skaičiuoklės Paraiškos Verslas

Šis kursas yra skirtas suteikti studentams praktinės patirties ir įgūdžių projektuojant, planuojant, kuriant ir programavimo skaičiuoklės verslo taikomųjų programų, naudojant skaičiuoklės funkcijas ir komandas.

Priėmimo, programos ir laipsnis reikalavimai gali keistis. Susisiekite su programos koordinatoriumi ar NFCC akademinės patarėjas naujausią informaciją.

XCEL-IT dotacijos programa finansuojama iš dalies US Department of Labor ir JAV Švietimo departamentas prekybos reguliavimo pagalba Community College ir Mokymų (TAACCCT) dotacijos programą. Programa yra siūloma per NFCC kaip septynių kolegijų konsorciumo Floridos valstijos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų North Florida Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,084 USD
Floridos gyventojas: $ 3,084 / Ne Floridos gyventojas: $ 12,018 (per metus)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date