Read the Official Description

Apžvalga

Šioje trijų savaičių profesinės ir akademinės mokymo programoje sužinosite pagrindines konfliktų transformavimo idėjas ir praktiką. Programa vyksta SIT Graduate Institute miesteliu Brattleboro, Vermonte. Ją vadovauja įvairios tarptautiniu mastu pripažintos fakulteto grupės, turinčios daugelį metų taikomosios, klasių ir mokslinių tyrimų patirties. Ši grupė apima SIT fakultetą, profesionalius taikos kūrėjus ir fakultetą iš tarptautinių NVO "Muzikantai be sienų", kurie dirba kartu su SIT .

Programos filosofija yra tai, kad konfliktų transformacijos mokymas yra veiksmingiausias, kai jis derina įgūdžius pagrįstą akademinį mokymą ir asmeninę sąveiką tarp taikos kūrėjų per etninius, nacionalinius, religinius ir kultūrinius skirtumus. Jūs ir jūsų bendraamžiai "CONTACT" dalyviai mokysis vieni iš kitų ir jūsų instruktoriai intensyviu formatu, taikydami patirtinio mokymosi modelį. Paprastai programoje dalyvauja taikos kūrėjai iš mažiausiai 15 šalių.

Tarp nagrinėjamų temų yra konfliktų analizė, socialinė tapatybė ir konfliktai, taikos palaikymo priemonės, konfliktų derinimas po konflikto, tarpkultūriniai ryšiai, lytis ir taikos stiprinimas, tarpininkavimas, derybos, dialogas, politikos propagavimas, menas ir taikos stiprinimas, smurtiniai socialiniai veiksmai ir stebėsena ir vertinimas.

2019 programos datos

2019 m. Birželio 3-21 d

Komponentai

Vasaros taikos kūrimo programa apima šiuos komponentus:

 • Profesionalūs mokymai ir praktiniai seminarai, skirti žinioms, įgūdžiams ir supratimui apie pagrindines taikos kūrimo ir bendruomenės plėtros koncepcijas
 • Kultūriniai renginiai, skirti "CONTACT" dalyviams dalintis patirtimi su bendruomene

Mokymosi tikslai

 • Žinios apie fundamentalias tarpkultūrinės bendruomenės teorijas, tapatybės ugdymą, konfliktų transformaciją, susitaikymo procesus, atkuriamąją praktiką, taikos kūrimą ir vystymąsi, smurtinius socialinius veiksmus, traumas ir atsparumą
 • Įgūdžiai tokiose srityse kaip dialogas, tarpininkavimas, derybos, mokymas ir palengvinimas taikos švietimo ir meno programų kūrimas
 • Supratimas, kaip asmeniniai ir socialiniai identitetai daro įtaką konfliktams ir taikos kūrimo praktikai
 • Drąsos, smalsumo, rehumanizacijos, tarpkultūrinio supratimo ir įtraukimo požiūriai

Pasirinktinai

Pirmoji savaitė

Per pirmąją "CONTACT" savaitę su fakultetu išnagrinėsite keletą temų ir idėjų, susijusių su konfliktų transformavimu ir taikos stiprinimu, įskaitant:

 • konfliktų analizė ir konfliktų transformacija
 • taikos stiprinimas per menus
 • lytis ir taikos stiprinimas
 • pasaulinės smurto ir konfliktų tendencijos
 • ненасильственный bendravimas
 • tarpkultūrinis bendravimas
 • tapatybė ir konfliktai
 • aktyvizmas ir socialiniai judėjimai
 • stereotipai, dehumanizacija ir diskriminacija
 • taikos švietimas

Visas turinys pateikiamas naudojant patirtinio mokymo metodikas, pagal kurias jūs įtraukite tiesioginę patirtį ir apmąstymus per mažų grupių diskusijas, novatoriškas pratybas ir "peer-to-peer" dalijimąsi.

Antra savaitė

Antrosios "CONTACT" savaitės metu galėsite dalyvauti dviejuose iš penkių mini pasirenkamųjų dalykų, kurie bus mokomi per 2,5 dienos laikotarpį. Pasirinkimai:

Įvadas į muzikantų be sienų principus ir metodiką
Instruktorius: Muzikantai be sienų Personalas: Kirindongo, Tinari, Smith

Šis pasirenkamasis pasiūlymas yra penkių muzikantų be sienų muzikos mokymo metodikos principų įvadas: sauga, įtrauktis, lygybė, kūrybiškumas ir kokybė. Jūs išmokysite įvairius bendruomenės muzikos kūrimo būdus, įskaitant kūno perkusiją, būgną, dainavimą, judesį ir dainų kūrimą. Jokio muzikinio fono / patirties nereikia.

Dialogas, tarpininkavimas ir derybos
Instruktorius: Bruce W. Deitonas

Šis pasirinktinis dėmesys skiriamas trims kritiniams įgūdžiams, reikalingiems taikos stiprinimui, konfliktų valdymui ir organizaciniams pokyčiams: dialogui, deryboms ir tarpininkavimui. Jūs išmokysite kiekvieno iš šių įgūdžių teoriją ir praktiką ir kaip ir kada jie bus geriausiai pritaikyti. Reikšmingos pasirinktinių dalių dalys bus skirtos praktikuojant kiekvieną pateiktą kvalifikaciją.

Asmeninė ir kultūrinė trauma: gailestingumo ir stiprybės metodai gydymui
Instruktorius: Miriam Dror ir Cara Silverberg

Šis pasirenkamasis žvilgsnis į kai kuriuos žmogaus raidos pagrindus, susijusius su asmenine, kultūrine ir istorine trauma. Jūs išnagrinėsite geriausias traumų priėmimo įvairiose situacijose praktikas. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas atsparumui, individualiam ir kultūriniam taikos kūrimui ir išsilaisvinimui. Jūsų patirtis ir supratimas bus vertinami mokymosi procese.

Pasibaigus konfliktams derinti
Instruktorius: Joseph S ebarenzi

Šis pasirenkamasis dėmesys bus skiriamas galimybėms ir iššūkiams, susijusiems su susitaikymu ir atkūrimu po konflikto, tokiose pasaulio srityse, kurias smarkiai paveikė masinis smurtas. Instruktorius pasidalins savo patirtimi, gyvenančia per Ruandos genocidą, ir emociniais, socialiniais ir politiniais iššūkiais, kurie yra neišvengiami kovojant su masiniu smurtu. Bus nagrinėjami susitaikymo metodai ir politika.

Muzikantai be sienų "seminarų vadovų mokymas
Instruktorius: Muzikantai be sienų Personalas: Kirindongo, Tinari, Smith

Šis pasirinktinis yra atviras muzikantams, kurie domina bendruomenės muzikos seminaruose. Kursas apima pedagoginius, didaktinius ir muzikinius įgūdžius, susijusius su penkiais muzikų be sienų muzikos mokymo metodikos principais: sauga, įtrauktis, lygybė, kūrybiškumas ir kokybė. Jūs taip pat mokysite muzikantus be sienų savo požiūrio į nežmoniškumą. Kursas siūlo praktinę patirtį pirmaujančiose veiklos srityse, įskaitant kūno perkusiją, būgnus, dainavimą, judesius ir dainų kūrimą bei jų pritaikymą įvairioms tikslinėms grupėms.

Trečioji savaitė

Per trečią savaitę galėsite pasirinkti vieną iš trijų 4,5 dienų pasirenkamų dalykų. Pasirenkamieji yra:

Konfliktas ir vystymasis
Instruktorius: Tatsushi Arai

Šis pasirenkamasis ryšys su pagalbos vystymuisi sritimi susijęs su tarptautinių konfliktų pertvarka. Jame apžvelgiamos žinomos išteklių konflikto teorijos, pagalbos vystymuisi vaidmuo konfliktų transformavimo srityje, veikėjai, finansavimo šaltiniai, projektų ciklai ir, pasitelkiant atvejų tyrimus bei kritiką, įvairios intervencijos rūšys. Jūs išnagrinėsite atvejų tyrimus, susijusius su jūsų pačių šalimi ir susijusiomis perspektyvomis, susijusiomis su "su konfliktais susijusiu" vystymusi.

Patirtinis dizainas ir socialinių veiksmų mokymas
Instruktorius: Ryland White

Šis pasirenkamasis dėmesys skiriamas pagrindiniams mokymo projektavimo komponentams, taikomiems patirties ir suaugusiųjų mokymui. Dizaino darbai bus grindžiami socialinių veiksmų rengimo ir kultūros tinkamumo kontekste. Bus pabrėžti mokymo projektavimo sudedamosios dalys, įskaitant metodikas ir metodus. Laukiami patyrusių instruktoriai, taip pat nauji mokymo srityje. Pasirinktinai tinka visiems, norintiems įgyti įgūdžių mokymuose, kaip taikos kūrimo ir kitų susijusių sričių.

Keitimo agentų strategijos
Instruktorius: Bruce W. Deitonas

Ši praktinė pasirenkama programa padės nustatyti visų tipų konfliktų priežastis ir parengti efektyvaus keitimo projektus, kuriais jie bus sprendžiami. Kiekvienas dalyvis dirbs su konkrečia problema / iššūkiu, su kuriuo jie susiduria, ir pristatys ir gins iniciatyvą dėl pokyčių, kurią jie sukurs pasitelkdami instruktorių.

For-Credit variantas

Už papildomą kainą galite gauti kreditą "CONTACT" programai. Jei pasirinksite šią parinktį, atliksite papildomą darbą, pvz., Žurnalą ar mokslinį darbą.

Priėmimas

Mes stengiamės sukurti įvairią ir patyrusią studentų organizaciją, kuri pagerintų mokymosi patirtį tiek klasėje, tiek už jos ribų. Kad būtų atsižvelgta į priėjimą prie šios programos, turite atitikti šiuos kriterijus:

Atrankos kriterijai ir taikymo procesas

"CONTACT Summer" taikos kūrimo programa skirta specialistams, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir žinias taikos kūrimo srityje. Dalyviai kviečiami iš įvairių sričių ir patirties, o per metus atstovavo daugiau nei 60 skirtingų šalių. "CONTACT" vasaros programos absolventai visame pasaulyje dirba su įvairiomis vietos ir tarptautinėmis NVO; vietos, valstijos ir nacionalinių vyriausybių; bendruomenės ir jaunimo organizacijos; religinės ir kultūrinės institucijos; ir žiniasklaidos organizacijos.

Priėmimo į programą kriterijai yra profesinė patirtis, akademiniai gebėjimai, karjeros tikslai, tarpkultūrinė patirtis ir gebėjimas dirbti kartu su kitais. Šių savybių įvertinimui gali būti naudojami įvairūs metodai, įskaitant esė, jūsų gyvenimo aprašymą ir kartais asmeninį pokalbį.

Prisijunkite prie CONTACT vasaros taikos kūrimo programos. Pateikite toliau nurodytas medžiagas naudodami savo internetinę paraišką.

 • Jūsų santrauka ar gyvenimo aprašymas anglų kalba
 • Apytiksliai 500-750 žodžių esė, atsakanti į žemiau esančią eilutę.
  Kiekvienas turi savo filosofiją apie konfliktus, tai yra, kodėl jie atsiranda, kaip juos valdyti ir kokius vaidmenis jie atlieka socialiniuose santykiuose, socialinėse sąlygose ir politikoje. Parašykite trumpą savo konflikto filosofijos apžvalgą . Be savo filosofijos apibūdinimo, įtraukite informaciją apie svarbius žmones ar įvykius, kurie suformavo jūsų nuomonę ir kaip / ar jis pasikeitė per metus.
 • Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba ir nedalyvaujančių bakalauro studijų įstaigoje, kurioje mokymosi kalba buvo anglų kalba, turi pateikti dokumentus, įrodančius jų anglų kalbos įgijimą (kursai, dalyviai ir tt). Jei priėmimo recenzentai mano, kad yra kitų įrodymų, mes turėsime susisiekti su jumis telefonu arba "Skype" interviu. Jei priimote ir išlaikę TOEFL arba IELTS egzaminus, įkelkite testų rezultatų kopijas į savo internetinę programą.

Stipendijos

Konkursų programos dalyviams yra ribotas konkurencinių stipendijų skaičius. Šios stipendijos apima tik studijų išlaidas ir neapima kambario, lentos, transporto, vizos mokesčių ar kitų asmeninių išlaidų. Dalyviai skatinami ieškoti finansavimo šaltinių savo bendruomenėse ar organizacijose, kad padengtų dalyvavimo išlaidas.

Program taught in:
Anglų
Last updated October 3, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Birželis 3, 2019
Duration
3 savaites
Price
2,895 USD
Mokymas už pažymėjimą su aukštojo mokslo kreditais
Deadline
Sau 27, 2019
for International students who need J1 visas. February 24, 2019 for all other students who do not require a visa or already hold a B1/B2 visa.
By locations
By date
Start Date
Birželis 3, 2019
End Date
Birželis 21, 2019
Application deadline
Sau 27, 2019
for International students who need J1 visas. February 24, 2019 for all other students who do not require a visa or already hold a B1/B2 visa.

Birželis 3, 2019

Location
Application deadline
Sau 27, 2019
for International students who need J1 visas. February 24, 2019 for all other students who do not require a visa or already hold a B1/B2 visa.
End Date
Birželis 21, 2019