Oficialus aprašymas

Šioje trijų savaičių profesinėje ir akademinėje mokymo programoje sužinosite pagrindines konfliktų transformavimo idėjas ir praktiką. Programa vyksta SIT Graduate Institute universitete, Brattleboro, Vermont, ir vadovauja įvairi tarptautiniu mastu pripažintų fakultetų grupė, turinti ilgametę patirtį, klasę ir mokslinių tyrimų patirtį. Į šią grupę įeina SIT fakultetas, profesionalūs taikos kūrėjai ir tarptautinių NVO muzikantų be sienų dėstytojai, kurie bendradarbiauja su SIT .

Programos filosofija yra tai, kad konfliktų transformacijos mokymas yra veiksmingiausias, kai jis derina įgūdžius pagrįstą akademinį mokymą ir asmeninę sąveiką tarp taikos kūrėjų per etninius, nacionalinius, religinius ir kultūrinius skirtumus. Jūs ir jūsų bendraamžiai "CONTACT" dalyviai mokysis vieni iš kitų ir jūsų instruktoriai intensyviu formatu, taikydami patirtinio mokymosi modelį. Paprastai programoje dalyvauja taikos kūrėjai iš mažiausiai 15 šalių.

Tarp nagrinėjamų temų yra konfliktų analizė, socialinė tapatybė ir konfliktai, taikos palaikymo priemonės, konfliktų derinimas po konflikto, tarpkultūriniai ryšiai, lytis ir taikos stiprinimas, tarpininkavimas, derybos, dialogas, politikos propagavimas, menas ir taikos stiprinimas, smurtiniai socialiniai veiksmai ir stebėsena ir vertinimas.

2019 programos datos

2019 m. Birželio 3-21 d

Komponentai

Vasaros taikos kūrimo programa apima šiuos komponentus:

 • Profesinis mokymas ir praktiniai seminarai, skirti kurti žinias, įgūdžius ir supratimą apie pagrindines taikos kūrimo ir bendruomenės plėtros koncepcijas
 • Kultūriniai renginiai, skirti "CONTACT" dalyviams dalintis patirtimi su bendruomene

Mokymosi tikslai

 • Žinios apie fundamentalias tarpkultūrinės bendruomenės teorijas, tapatybės ugdymą, konfliktų transformaciją, susitaikymo procesus, atkuriamąją praktiką, taikos kūrimą ir vystymąsi, smurtinius socialinius veiksmus, traumas ir atsparumą
 • Įgūdžiai tokiose srityse kaip dialogas, tarpininkavimas, derybos, mokymas ir palengvinimas taikos švietimo ir meno programų kūrimas
 • Supratimas, kaip asmeniniai ir socialiniai identitetai daro įtaką konfliktams ir taikos kūrimo praktikai
 • Drąsos, smalsumo, rehumanizacijos, tarpkultūrinio supratimo ir įtraukimo požiūriai

Tvarkaraštis

Pirmoji savaitė

Per pirmąją "CONTACT" savaitę su fakultetu išnagrinėsite keletą temų ir idėjų, susijusių su konfliktų transformavimu ir taikos stiprinimu, įskaitant:

 • konfliktų analizė ir konfliktų transformacija
 • taikos stiprinimas per menus
 • lytis ir taikos stiprinimas
 • pasaulinės smurto ir konfliktų tendencijos
 • ненасильственный bendravimas
 • tarpkultūrinis bendravimas
 • tapatybė ir konfliktai
 • aktyvizmas ir socialiniai judėjimai
 • stereotipai, dehumanizacija ir diskriminacija
 • taikos švietimas

Visas turinys pateikiamas naudojant patirtinio mokymo metodikas, pagal kurias jūs įtraukite tiesioginę patirtį ir apmąstymus per mažų grupių diskusijas, novatoriškas pratybas ir "peer-to-peer" dalijimąsi.

Antra savaitė

Antrojoje KONTAKTO savaitėje turėsite galimybę pasirinkti vieną iš trijų pasirenkamųjų. Pasirinkimai apima:

Muzikantai be sienų mokymo seminarų lyderių
Instruktorius: muzikantai be sienų

Šis pasirenkamasis yra atviras muzikantams, turintiems susidomėjimą ar patyrimą pirmaujančiose bendruomenės muzikos dirbtuvėse. Kursas apima pedagoginius, didaktinius ir muzikinius įgūdžius, susijusius su penkiais muzikantų be sienų bendruomenės muzikos mokymo metodais: sauga, įtrauktis, lygybė, kūrybiškumas ir kokybė. Jūs taip pat sužinosite savo požiūrį į smurtą savo darbe. Kursas siūlo praktinę patirtį vadovaujančioje veikloje, įskaitant kūno perkusijas, būgną, dainavimą, judėjimą ir dainų rašymą, taip pat galimybę savaitės pabaigoje palengvinti grupinį seminarą.

Pokyčių agentų strategijos
Instruktorius: dr. Bruce W. Dayton

Šis praktinis pasirenkamasis metodas supažindins jus su visų tipų konfliktų priežasčių diagnozavimo metodu ir veiksmingų pokyčių projektų, skirtų jiems spręsti, kūrimo pagrindu. Kiekvienas studentas dirbs su konkrečia problema / iššūkiu, su kuriuo jie susiduria ir juos pateikia bei gina pokyčių iniciatyvą, kurią jie rengia dėstytojo pagalba.

Patirtinis dizainas ir socialinių veiksmų mokymas
Instruktorius: Dr. Ryland White

Šis pasirenkamasis dalykas orientuotas į pagrindinius mokymo dizaino komponentus, taikomus patirtinio ir suaugusiųjų mokymuisi. Projektavimo darbai bus grindžiami socialinės veiklos mokymu ir kultūriniu tinkamumu. Bus išryškinti mokymo projekto komponentai, įskaitant metodikas ir metodus. Patyrę instruktoriai yra laukiami, taip pat tie, kurie yra nauji mokymo srityje. Pasirenkamieji yra tinkami tiems, kurie domisi savo įgūdžių lavinimu kaip taikos kūrimo ir kitų susijusių sričių dalimi.

Trečioji savaitė

Pasirinkus trečią savaitę „CONTACT“, galite keliauti su grupe į Vašingtoną, keliaujančių lauko seminarą. Jūs liksite bendrabutyje Džordžo Vašingtono universitete ir praleidžiate savo dienas bendrauti ir mokytis iš konfliktų, taikos ir teisingumo ekspertų trijose institucijose: Jungtinių Amerikos Valstijų Taikos institute, Taikos kūrimo aljanse ir Pasaulio mokymesi. Temos apims grupių dialogą, darbą su taikos organizacijomis ir politikos propagavimą.

For-Credit variantas

Už papildomą kainą galite gauti kreditą "CONTACT" programai. Jei pasirinksite šią parinktį, atliksite papildomą darbą, pvz., Žurnalą ar mokslinį darbą.

Absolventai

Šios programos dalyviai sugrįžta į savo bendruomenes su naujais įgūdžiais, kad jie galėtų vykdyti taiką.

Dalyvaudamas „CONTACT“, aš savo mintyse tapau nuosaikesnis ir apšviestas, ir nebe galvoju apie tai, kaip turėjau tam tikrų klausimų. „CONTACT“ suteikė man įgūdžių skatinti taiką ir neturtingumą, kurio anksčiau negalėjau daryti, nors norėjau tai daryti.

Aamir Gamaryani, Pakistanas, CONTACT dalyvis

Priėmimas

Mes stengiamės sukurti įvairią ir patyrusią studentų organizaciją, kuri pagerintų mokymosi patirtį tiek klasėje, tiek už jos ribų. Kad būtų atsižvelgta į priėjimą prie šios programos, turite atitikti šiuos kriterijus:

Atrankos kriterijai ir taikymo procesas

"CONTACT Summer" taikos kūrimo programa skirta specialistams, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir žinias taikos kūrimo srityje. Dalyviai kviečiami iš įvairių sričių ir patirties, o per metus atstovavo daugiau nei 60 skirtingų šalių. "CONTACT" vasaros programos absolventai visame pasaulyje dirba su įvairiomis vietos ir tarptautinėmis NVO; vietos, valstijos ir nacionalinių vyriausybių; bendruomenės ir jaunimo organizacijos; religinės ir kultūrinės institucijos; ir žiniasklaidos organizacijos.

Priėmimo į programą kriterijai yra profesinė patirtis, akademiniai gebėjimai, karjeros tikslai, tarpkultūrinė patirtis ir gebėjimas dirbti kartu su kitais. Šių savybių įvertinimui gali būti naudojami įvairūs metodai, įskaitant esė, jūsų gyvenimo aprašymą ir kartais asmeninį pokalbį.

Prisijunkite prie CONTACT vasaros taikos kūrimo programos. Pateikite toliau nurodytas medžiagas naudodami savo internetinę paraišką.

 • Jūsų santrauka ar gyvenimo aprašymas anglų kalba
 • Apytiksliai 500-750 žodžių esė, atsakanti į žemiau esančią eilutę.
  Kiekvienas turi savo filosofiją apie konfliktus, tai yra, kodėl jie atsiranda, kaip juos valdyti ir kokius vaidmenis jie atlieka socialiniuose santykiuose, socialinėse sąlygose ir politikoje. Parašykite trumpą savo konflikto filosofijos apžvalgą . Be savo filosofijos apibūdinimo, įtraukite informaciją apie svarbius žmones ar įvykius, kurie suformavo jūsų nuomonę ir kaip / ar jis pasikeitė per metus.
 • Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba ir nedalyvaujančių bakalauro studijų įstaigoje, kurioje mokymosi kalba buvo anglų kalba, turi pateikti dokumentus, įrodančius jų anglų kalbos įgijimą (kursai, dalyviai ir tt). Jei priėmimo recenzentai mano, kad yra kitų įrodymų, mes turėsime susisiekti su jumis telefonu arba "Skype" interviu. Jei priimote ir išlaikę TOEFL arba IELTS egzaminus, įkelkite testų rezultatų kopijas į savo internetinę programą.

Stipendijos

KONTAKTINĖS programos dalyviams prieinama nedaug konkurencinių stipendijų. Šios stipendijos apima tik studijų išlaidas ir neapima kambario, lentos, transporto, vizų mokesčių ar kitų asmeninių išlaidų. Dalyviai skatinami ieškoti finansavimo šaltinių savo bendruomenėse ar organizacijose, kad padengtų dalyvavimo išlaidas.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta April 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 3, 2019
Duration
3 savaites
Dieninės
Price
2,895 USD
Mokymas už pažymėjimą su aukštojo mokslo kreditais
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 3, 2019
End Date
Birželis 21, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 3, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 21, 2019