KONTAKTA vasaros taikos kūrimo programa

SIT Graduate Institute

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

KONTAKTA vasaros taikos kūrimo programa

SIT Graduate Institute

Apžvalga

Šioje trijų savaičių profesinės ir akademinės mokymo programoje sužinosite pagrindines konfliktų transformavimo idėjas ir praktiką. Programa vyksta SIT Graduate Institute miesteliu Brattleboro, Vermonte. Ją vadovauja įvairios tarptautiniu mastu pripažintos fakulteto grupės, turinčios daugelį metų taikomosios, klasių ir mokslinių tyrimų patirties.

Programos filosofija yra tai, kad konfliktų transformacijos mokymas yra veiksmingiausias, kai jis derina įgūdžius pagrįstą akademinį mokymą ir asmeninę sąveiką tarp taikos kūrėjų per etninius, nacionalinius, religinius ir kultūrinius skirtumus. Jūs ir jūsų bendraamžiai "CONTACT" dalyviai mokysis vieni iš kitų ir jūsų instruktoriai intensyviu formatu, taikydami patirtinio mokymosi modelį. Paprastai programoje dalyvauja taikos kūrėjai iš mažiausiai 15 šalių.

Tarp nagrinėjamų temų yra konfliktų analizė, socialinė tapatybė ir konfliktai, taikos palaikymo priemonės, konfliktų derinimas po konflikto, tarpkultūriniai ryšiai, lytis ir taikos stiprinimas, tarpininkavimas, derybos, dialogas, politikos propagavimas, menas ir taikos stiprinimas, smurtiniai socialiniai veiksmai ir stebėsena ir vertinimas.

2018 m. Programos datos

2018 m. Birželio 4-22 d

Komponentai

Vasaros taikos kūrimo programa apima šiuos komponentus:

 • Profesinis mokymas ir praktiniai seminarai, skirti kurti žinias, įgūdžius ir supratimą apie pagrindines taikos kūrimo ir bendruomenės plėtros koncepcijas
 • Kultūriniai renginiai, skirti "CONTACT" dalyviams dalintis patirtimi su bendruomene

Mokymosi tikslai

 • Žinios apie fundamentalias tarpkultūrinės bendruomenės teorijas, tapatybės ugdymą, konfliktų transformaciją, susitaikymo procesus, atkuriamąją praktiką, taikos kūrimą ir vystymąsi, smurtinius socialinius veiksmus, traumas ir atsparumą
 • Įgūdžiai tokiose srityse kaip dialogas, tarpininkavimas, derybos, mokymas ir palengvinimas taikos švietimo ir meno programų kūrimas
 • Supratimas, kaip asmeniniai ir socialiniai identitetai daro įtaką konfliktams ir taikos kūrimo praktikai
 • Drąsos, smalsumo, rehumanizacijos, tarpkultūrinio supratimo ir įtraukimo požiūriai

Veikla

 • Žinomų dėstytojų ir instruktorių pristatymai
 • Komandinis darbas ir bendruomenės kūrimas
 • Filmų peržiūros ir diskusijos
 • Knygos pristatymas ir pasirašymas
 • Vietiniai ir regioniniai kultūriniai renginiai
 • Lauko rekreacija
 • Apsilankymai svetainėje
 • Grupių pasidalijimas, susijęs su asmenine ir bendruomenine konflikto patirtimi
 • Muzikos ir judėjimo seminarai ir pasirodymai
 • Maisto ir kultūrinių maisto tradicijų rengimas ir dalinimasis

Kredito kursai:

Už papildomą kainą galite gauti kreditą "CONTACT" programai. Jūs atliksite du tarptautinio fakulteto "CONTACT" dėstytus aukštojo mokslo lygio kursus.

Taikos kūrimas I: konfliktų transformacija ir pasauliniai santykiai (2 kreditai)
Šis dviejų savaičių pagrindinis kursas yra mokymosi laboratorija, skirta daugiakultūrės bendruomenės kūrimui, savirefleksijai ir santykių su kitais gilinimais, nes skiriasi patirtis, kultūra ir istorija. Kurso turinys - sudėtingos ir tarpusavyje susijusios ilgalaikių smurtinių konfliktų priežastis ir matmenis, pasikartojančius konfliktų ciklus ir žingsnius, vedančius į gydymą ir susitaikymą. Šis kursas supažindina su mikrogaminais, tokiais kaip tarpininkavimo, derybų, supaprastinimo ir mokymo pagrindai, taip pat bendruomeninio konflikto vietovių pokyčių strategijos.

Taikos stiprinimas II: praktinė taikos kūrimo praktika (1 kreditas)
Šis kursas suteikia jums galimybių sustiprinti supratimą ir įgūdžius, sukurtus Taikos kūrimo I: konfliktų transformacijos ir pasaulinių santykių srityse, naudojant intensyvesnį mokymą tam tikru įgūdžių rinkiniu. Pasirinkite vieną pasirenkamą. Neseniai siūlomos dalys apima:

 • Taikos kūrimas ir plėtra
  Taikos stiprinimas ir vystymasis išnagrinėja karo ekonomikos, prekybos ir globalizacijos įtaką taikos stiprinimui ir suteikia galimybę apmąstyti praktinius vystymosi ir taikos kūrimo metodus ir dalintis jais. Jame nagrinėjami įvairių vystymosi dalyvių interesai ir poreikiai, taip pat sudėtingas ryšių tinklas, kuris turi būti plėtojamas ir palaikomas, jei praėjusį amžių galų gale taptų Tūkstantmečio pasaulio raida.
 • Keitimo agentų strategijos
  Šis kursas apima daugybę galimybių asmenims, kurie atlieka pakeitimus konfliktų nustatymuose. Interaktyviosiose diskusijose daugiausia dėmesio bus skiriama konkrečių pokyčių strategijų ribas ir galimybes, aplinkybes, kurios gali padaryti vieną Pathway kad pokyčiai taptų labiau gyvybingi nei kiti, ir mechanizmų, skirtų pokyčių iniciatyvai kurti ir įgyvendinti. Jūs pasirenkate vieną konkretų konfliktą, kad galėtumėte dirbti pasirinktinai. Atsižvelgdami į šį prieštaravimą, jūs parengsite konfliktų pertvarkymą ir projekto pakeitimą, pagrįstą sekančiais etapais: analize, pokyčių teorija, projektų rengimu, projekto įgyvendinimu ir projekto stebėjimu bei vertinimu.

Mokymas ir mokesčiai

Žr. Šios programos išlaidų paskirstymą.

Toliau nurodytos išlaidos neapima kelionės į Vermont miestelį ir asmenines išlaidas.

Prekė

mokėjimo metodai

Mokymas ir kambarys ir lenta turi būti sumokėti prieš pradedant programą. SIT priima "Visa" ir "MasterCard", asmeninius ar banko čekius, pinigus ar pavedimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokėjimo procesą, siųskite el. Pašto adresą @ SIT .edu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta February 9, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Birželis 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Price
Kaina
2,895 USD
Mokestis už studijų kreditą
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Washington, District of Columbia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinės Amerikos Valstijos - Brattleboro, Vermont
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Washington, District of Columbia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Birželis 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Brattleboro, Vermont
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla