Kūrybinės dokumentikos ir fotožurnalistikos iki Magnum Nuotraukos & speos

Spéos Paris-London Photographic Institute

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kūrybinės dokumentikos ir fotožurnalistikos iki Magnum Nuotraukos & speos

Spéos Paris-London Photographic Institute

Kūrybinės dokumentikos & fotožurnalistikos programa yra skirta studentams, kurie nori tęsti dokumentinio fotografijos ir / ar fotožurnalistikos karjerą, o Magnum Photos tradicijos vizualinio pasakojimo.

Žinoma suteikiančias studentus su istoriniais ir konteksto reikia plėtoti ir dalyvauti kritinio mąstymo apie dokumentinio fotografijos, taip pat teikia technines gaires ir pamoka paramą plėtoti mokinių individualų dokumentus praktiką. Studentai turi unikalią galimybę susipažinti su Magnum fotografų ir jo patyrusių darbuotojų, su elementais kurso dėstė Magnum Photos biure Paryžiaus centre.

Formali programa yra pristatomi Speos ir jo paskirtų mokytojų ir papildytas Magnum fotografų ir darbuotojams.

Diplomas: Kūrybinės dokumentikos ir fotožurnalistikos iki Magnum Nuotraukos / I (Prancūzija) ir 7 (ES) Speos Titre de Photographe RNCP lygis - kodas NMF 323 T Ši programa yra registruotas repertuarą national des sertifikavimo professionnelles (RNCP) dekretu gruodis 22, 2014 - paskelbtas Journal officiel gruodis 31, 2014.

Aš / rugsėjis-gruodis dalis:

Pirmoji dalis apima pagrindinius kursus, kurie apima visas profesinės fotožurnalistikos ir kūrybinės dokumentikos aspektus.

Aukščiausio lygio specialistai, palaikykite kursus ir stebėti mokinių individualų įgūdžių įgijimą. Už klasės mokiniai savarankiškai organizuoti savo fotografavimo užsiėmimus ir po gamybos, pagal nuolatinio vadovaujant jų priežiūros ir Magnum Nuotraukos. Per šį laiką, studentai turės prieigą prie plataus knyga Biblioteka Magnum Photos Paryžiaus biuro, siūlanti nepakartojamą kolekciją žinomų foto leidiniuose.

II dalis / sausis-gegužė:

Per antrą dalį, studentai patobulinti savo praktinius įgūdžius ir plėsti savo asortimentą žinių. Praėjusią savaitę antrosios dalies yra skirta steigti studentų pabaiga-of-the-metų paroda mokyklos patalpose, svarbus įvykis aplankė nustatytų fotografai, foto agentūrų, iconographers ir spaudos bus organizuojami dėl kurių Magnum patalpose studentų. Žinoma bus papildyta Magnum Photos komponento, kurį sudaro reguliariai peržiūrimas sesijų, dailininkas pristatymus, užduočių ir diskusijų su Magnum fotografų ir darbuotojams.

III (Ekspertai moduliai) / Geg.-Lie. dalis:

Pastarieji mėnesiai programos yra skirta studentų susitikimus su specialistais: Trukmė: 8 savaites Žyniuonis moduliai siekiama pagilinti dalyvių ankstesnę žinias ir įgūdžius tose srityse, kurios labiausiai reikalavo profesinės rinkoje. Jos apima verslo valdymo, vaizdo valdymą ir skelbimą ir foto reportažas dalykus, derinant teoriją ir praktiką. Dalyviai susitikti su fotografijos specialistų iš įvairių sričių, kurie dalijasi savo patirtimi ir know-how iš jų atitinkamų kompetencijos sričių.

Programos aprašymas klases ir turinio

 • Fotožurnalistikos ir dokumentiniai
 • Kompiuterių Vaizdo
 • vizualinio identiteto
 • Vaizdo valdymas ir publikavimas
 • Spausdinimo būdai
 • Istorija Fotografija / muziejus ir galerija Apsilankymai
 • Pagrindai fotografija
 • Apmokymai Magnum Nuotraukos
 • Istorija pasakoja: Žodžiai ir vaizdai
 • Žyniuonis modulis: Nuotrauka Verslas (III dalis)
 • Žyniuonis modulis: Išplėstinė Nuotrauka Reportažas (III dalis)
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
30,000 EUR
Locations
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla